1 2012-09-16 16:33:34

Temat: Bruzdy nosowo-wargowe - jak się pozbyć ?

Na mojej twarzy coraz bardziej zaznaczają się bruzdy nosowo-wargowe, co oczywiście powoduje że twarz wygląda na zmęczoną i starszą niż wynikałoby to z mojej metryki. Niestety nie pomagają już żadne kremy, maseczki u kosmetyczki, a nawet gimnastyka twarzy. Coraz bardziej zaczynam więc dochodzić do wniosku, że pozostała mi tylko dermatologia estetyczna, czyli wszelkie wypełniacze typu botoks albo kwas hialuronowy, ale przyznaję, że nie chciałabym sięgać po tak radykalne (przynajmniej dla mnie) rozwiązania.
Czy znacie jakieś inne sposoby, które mogłyby mi pomóc w pozbyciu się tych nieładnych bruzd?

2 2013-01-22 10:31:00

Odp: Bruzdy nosowo-wargowe - jak się pozbyć ?

A kosmetyczka nie radzi niczego więcej? Jakiś innych mniej inwazyjnych od botoksu sposobów? Jako ktoś kto sie na tym nie zna nie mogę się wypowiadać. Ale również jestem osobą, dla której wypełniacze to za odważny krok.

3 2013-01-22 10:32:32

Odp: Bruzdy nosowo-wargowe - jak się pozbyć ?

Nie wiem czemu kobiety boją się botoxu. Mam wykonywany regularnie ten zabieg i jestem zadowolona ze swojej cery. Robię to dla własnego piękna. Czuję się wtedy lepiej a nie kiedy patrzę w lustro widzę zmarszczki i zagłębienia.

4 2013-01-26 00:09:34

Odp: Bruzdy nosowo-wargowe - jak się pozbyć ?

ja słyszałam o bezinwazyjnym liftingu jakimś japońskim urządzeniem. Podobno juz przy pierwszym zabiegu są efekty- podnosi się owal twarzy i wygładzają się zmarszczki. Wiecie coś na ten temat? Bo jesli tak jest to może warto by spróbować??

5 2014-08-25 14:20:06

Odp: Bruzdy nosowo-wargowe - jak się pozbyć ?

Toksyna botulinowa to naturalnie występujące biało bakteryjne, które podaje się w niewielkich ilościach do tkanki mięśniowej. W ten sposób zablokujesz impulsy nerwowe, które prowadzą do powstawania nieładnych zmarszczek. Okolice Twoich ust będą wygładzone. W celu wypełnienia zmarszczek, możesz rozważyć także zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego - substancji podobnej do naturalnie występującej w naszej tkance łącznej, która z biegiem lat zanika. Możesz skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, które dogłębnie i długotrwale nawilżą Twoją skórę i zmniejszą także widoczność zmarszczek wokół ust. W celu redukcji bruzd stosuje sie także zabiegi laserowe i mezoterapię.

6 2014-08-26 13:28:42

Odp: Bruzdy nosowo-wargowe - jak się pozbyć ?

ja przetestowalam zabieg pelleve w Klinice Medycyna Urody i jestem zadowolona, to jest taki zabieg ktory robi taki lifting skorzy przy pomocy wiazki swiatla - nie znam sie na tym ale jakos tak dziala:p - co prawda moje bruzdy nie byly wielkie ale mi przeszkadzaly a po zabiefu jest o niebo lepiej

7 2014-08-28 09:44:31

Odp: Bruzdy nosowo-wargowe - jak się pozbyć ?

A ile to kosztowało?

8 2018-10-01 09:41:27

Odp: Bruzdy nosowo-wargowe - jak się pozbyć ?

A lipolifting?

9 2018-10-01 10:38:42

Odp: Bruzdy nosowo-wargowe - jak się pozbyć ?

Wskazania to na pewno:
ubytki tkanki tłuszczowej w obszarze twarzy;
utrata elastyczności skóry;
ubytki tkanki tłuszczowej w okolicy kości policzkowych;
bruzdy i zmarszczki;
opadające policzki;
powiększenie i ujędrnienie piersi;
poprawa owalu i eliminacja asymetrii twarzy;
eliminacja cieni pod oczami;
modelowanie policzków, np. zapadnięte policzki;
wypełnienie blizn pourazowych i pooperacyjnych;
poprawienie kształtu i powiększenie pośladków oraz łydek.

Tak więc jak najbardziej mozna zdecydowac się na to w przypadku bruzd nosowo wargowych. Czasami problem jest tak duzy,że wstrzyknięcia kwasu hialuronowego nic nie dają. W takiej sytuacji stosuje się autotransplantacje tłuszczu, jaką jest lipolifting.

Zabieg taki przeprowadzany jest w Bona Dea w Krakowie:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/de … cierzyste/

Jest to profesjonalna klinika, tak więc zabieg będzie wykonany przez osobę z doświadczeniem.

Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-10-01 10:38:48)