1

Temat: Minksy-foliowe naklejki na paznokcie

W salonach kosmetycznych pojawiły się minksy. Szczerze mówiąc są dość drogie, bo kosztują 150 zł - dłonie i 180 zł-stopy. Wiadomo, że w każdym salonie jeśli chcą coś sprzedać to powiedzą, że jest to super, długo się utrzymuje na paznokciach i nie jest szkodliwe dla zdrowia. Czy rzeczywiście tak jest? Jeśli korzystałyście już z tej metody upiększania paznokci to proszę napiszcie jakie są Wasze opinie.

2

Odp: Minksy-foliowe naklejki na paznokcie

Jestem przed wyborem kosmetyczki i odpowiedniego "makijażu" paznokci. Przede  mną ważne wydarzenie, więc chciałabym żeby moje paznokcie były idealnie zrobione. Jeśli ktoś słyszał coś więcej na temat tej metody byłabym również wdzięczna za opis i opinie. smile

3

Odp: Minksy-foliowe naklejki na paznokcie

Co nie co przeleciałam w Internecie na ten temat ale mówiąc szczerze niewiele i tak wiem. Miło by było jakby ktoś mądry w tej dziedzinie albo doświadczony już "zabiegiem" wypowiedział się na ten temat. pozdrawiam smile

4

Odp: Minksy-foliowe naklejki na paznokcie

New nails używajcie. Wzmocnienie paznokci w zasadzie pewne. A jeśli chodzi o  naklejki - ta sama firma. Powiedziałabym nawet, że wyglądają dużo lepiej niż przy klasycznym manicure. No i przede wszystkim te naklejki są rzeczywiście trwałe.

5 Ostatnio edytowany przez onatanczy (2018-01-23 08:09:30)

Odp: Minksy-foliowe naklejki na paznokcie

Nigdy nie słyszałam o tego typu naklejkach. Ja zdobienie paznokci wykonuję za pomocą tych najzwyklejszych, kupionych w drogerii.