1

Temat: Zabieg botoksu

Czy ktoraś z Was może miała botoks? Jak długo utrzymuje się sam efekt?

Dzisiaj mam ochotę na... smile

2 Ostatnio edytowany przez Katia (2019-01-24 10:29:21)

Odp: Zabieg botoksu

Po pierwszej iniekcji - 3-4 miesiące. Po powtórnym zabiegu - pół roku czasem trochę dłużej. Zależy to od indywidualnych właściwości skóry. Więcej informacji przeczytasz sobie w tym artykule:
https://faktykrakowa.pl/20190102126239/ … erz-botoks
Po wstrzyknięciu botuliny pozostają na skórze takie same ślady jak po każdym zastrzyku - punkty nakłuć, przy bardzo wrażliwej skórze lekkie obrzęki. Przez kilka godzin po zabiegu trzeba pozostawać w pozycji pionowej - nie kłaść się, nie nachylać. 

Bałam się pierwszego zabiegu, ale nie bolało smile  I jestem zadowolona bo dzięki temu nie mam brzydkich zmarszczek spowodowanych mimiką.....

3 Ostatnio edytowany przez evelina (2019-01-24 11:35:22)

Odp: Zabieg botoksu

Wiele zależy od czynników indywidualnych, a także od produktu stosowanego w gabinecie medycyny estetycznej dlatego warto udać się do renomowanej kliniki. Profesjonalne usługi estetyczne w Towojej okolicy znajdziesz na portalu www.klinikiurody.com.pl

4 Ostatnio edytowany przez malinowaen (2019-02-19 14:32:42)

Odp: Zabieg botoksu

Zgadzam się z Tobą, wybór kliniki nie powinien być przypadkowy i dobrze jest skorzystać z opinii znajomych na ten temat, mi tą https://artederm.pl/ klinikę poleciła koleżanka, widziałam u niej pozytywne zmiany po zabiegach i to one dla mnie są najlepszą rekomendacją bo o takie efekty mi chodzi

5

Odp: Zabieg botoksu

Z tego co kojarzę to botoks wykonuje się jakoś raz na rok? Może raz na 10 miesięcy? Chociaż pewnie dużo tez zależy od indywidualnych kwestii, tego jak twoja skóra reaguje na ten preparat. Czemu akurat botoks chcesz wybrać? Ja miałam 'niewinne' zmarszczki pod oczami, mam 35 lat, na konsultacji u doktora Pniewskiego w Klinice Melitus dowiedziałam sie, ze najlepiej wygladzic je kwasem hialuronowym i na to tez sie zdecydowalam. Myslalam, ze bede miec wieksze opory przed takim zabiegiem, ale pan doktor zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie i widac, ze ma pewną rękę przy wykonywaniu zabiegu, ale tez ogromna wiedze w momencie gdy doradza pacjentce. Ja jestem zadowolona z tego jak wygladam, nie jestem opuchnieta, tylko skora zrobila sie miekka, wygladzona, nawilzona smile takze duzo zalezy od lekarza, ktory robi nam zabieg.