Temat: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu co myślicie na ten temat

peeling kawitacyjny, sonoforeza czy zabiegi Derma Rollerem

to drogie zabiegi w gabinecie kosmetycznym

samodzielnie wykonywane

propagujemy ideę takich zabiegów

meaderm.pl

co o takich możliwościach sądzicie

czy macie własne doświadczenia z tych zabiegów lub podobnych

2

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Ja uważam, że bardzo fajna sprawa.
Jestem kosmetyczką i polecam do wykonywania zabiegów produkty jednorazowe firmy www.millim.pl - używam ich w salonie i wszystkie moje Klientki są bardzo zadowolone:)

pozdrawiam,
Kasia

3

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Jeśli takie zabiegi można zrobić w domu to w takim razie czemu kosztują aż tyle w gabinetach kosmetycznych?
Mam wrażenie, że to jednak trudno zrobić jakiś zabieg wykonywany przez kosmetyczkę. W końcu kosmetyczki uczyły się tych zabiegów, wykonuja tyle razy a kobieta sama w domu - nie wiem sama ale mam obawy, że zrobiłabym sobie coś źle.

4

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Zabiegi derma rollerem można samodzielnie wykonać w domu. Wystarczy tylko konsultacja z kosmetyczką jak wykonywać zabiegi. Derma rollery oraz produkty do mezoterapii można zakupić dużo taniej w sklepie internetowym najwiekszerabaty.pl

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Wykonywanie zabiegów w domu, na własną rękę zawsze wiąże się z ryzykiem. Najlepiej wykonywać takie zabiegi w profesjonalnych gabinetach, pod okiem specjalisty, który dobierze odpowiednie stężenie kwasów czy określi czas i częstotliwość wykonywanych zabiegów. Nie warto eksperymentować.

6

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Ja jednak stawiam na profesjonalne zabiegi, sama bym się chyba nie odważyła robić np. depilacji w domu. Korzystałam z Esthetic-Med i jestem zadowolona, sama takiego efektu raczej bym nie uzyskała.

7

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Sporo zabiegów staram się sama wykonywać w domu. Nie tylko ze względu na oszczędność, po prostu lubię to robić

8

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Jasne że można - ale jak dla mnie zależy to od tego jaki to rodzaj zabiegu. Odnośnie zabiegów urządzeniami tj. jak urządzenie do peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji, domowe lasery to należy sobie odpowiedzieć na dwa pytania: czy jest to bezpieczne (posiadamy wiedzę i umiejętności aby prawidłowo wykonać zabieg, urządzenie zapewne jest bezpieczne), druga sprawa to efekt działania (obawiam się, że parametry urządzeń do domowego użytku są inne niż te do użytku profesjonalnego - wszystko po to aby były bezpieczne). No cóż podejmując taką decyzję i tak musimy się liczyć z konsekwencjami swojego działania (możliwością wystąpienia działań niepożądanych) więc decyzja należy do każdego/każdej z nas. Jasne że zabiegi bańką chińską czy derma rollerem są dość proste i wystarczy, że ktoś nam to pokrótce wyjaśni i będzie dobrze. Ważne są przecież takie sprawy jak diagnostyka stanu skóry, odpowiedni dobór rodzaju zabiegu, ilości, częstotliwości czy też wykluczenie przeciwwskazań - nie przypadkiem każdy z nas kosmetologów poświęcił na studia czy szkolenia kilka lat.

peeling, cellulit i nie tylko... bo każda z nas chce być superpiękna.pl

9

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

ja bym nie ryzykowała takiej zabawy w domu z urządzeniami elektrycznymi, to też trzeba umieć robić i właściwie ocenić stan skóry

10

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Też się chyba zgodzę z wypowiedzią UP. Jednak w sumie kwestia jak do tego podejdziemy. W domu to zawsze w domu.

11

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Większość zabiegów kosmetycznych wykonywanych w domu nie będzie tak skuteczna jak te same zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych. Musimy pamiętać, że to nie tylko kosmetyki i urządzenia, ale także wyszkolone kosmetyczki tworzą cały zabieg. Ostatnio, zaciekawiona zapytałam kosmetyczek z mojej ulubionej Kliniki Anna Pikura, jakie zabiegi mogłabym wykonywać sama w domu. Poleciły mi wykonywanie zabiegu Secret Gloves - można go wykonać w salonie, ale po zakupie specjalnych rękawiczek i kolagenu nic nie stoi na przeszkodzie, by go wykonać w domowym zaciszu. Dłonie po zabiegu są jaśniejsze i mięciutkie i gładkie. Sam zabieg nie wymaga profesjonalnego przeszkolenia, tylko wykonywania dokładnie poszczególnych kroków. Dlatego ja jestem za robieniem niektórych zabiegów w domu, jednak musimy wszystko skonsultować z naszą kosmetyczką - bo ostatecznie możemy sobie bardzo zaszkodzić.

12 Ostatnio edytowany przez jmali (2018-05-22 10:30:11)

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Wiele kobiet klupuje sobie niedrogie urządzenia do peelingu kawitacyjnego, dzięki którym mozna wykonać taki peeling w domu. Jednak osobiscie ich nie polecam. Nie mają dobrej mocy i efekty jakie dają są praktycznie niewidoczne.

Jeśli chciałybyście wykonać peeling kawitacyjny, to najlepiej jest zapisać się do dobrego salonu:
https://sprzedawacz.pl/uslugi/wykonam/z … dziec.html

Więcej informacji o peelingu znajdziecie na tej stronie.
Peeling kawitacyjny to zabieg przeprowadzany przy pomocy wibracji ultradźwiękowej, który w delikatny sposób pomaga oczyścić skórę i sprawdza się idealnie w przypadku posiadaczek każdego rodzaju cery i to bez względu na wiek. Niezwykle istotne w przypadku peelingu kawitacyjnego jest to, iż podczas zabiegu skóra przez cały czas musi być wilgotna, ponieważ jedynie wtedy po zetknięciu z ultradźwiękami na jej powierzchni wytwarzają się mikropęcherzyki, które po rozpadzie rozbijają stare komórki naskórka.

13

Odp: zabiegi kosmetyczne z gabinetu można wykonać w domu

Wiadomo, że nie wszystkie zabiegi wykona się samodzielnie w domu. Ale powiem tak ja kupiłam sobie urządzenie do peelingu kawitacyjnego, więc co jakiś czas sobie robię - oszczędność czasu i pieniędzy. Podobnie jest z maską do rąk Epiltouch byOlie, po jej aplikacji dłonie są jak po jakimś mocno odżywczym zabiegu w salonie, nawilżone, odżywione, podobnie ze skórkami wokół paznokci. Łatwiej też zrobić mi samodzielnie manicure. Ale wiadomo, są też zabiegi, na które chodzę do salonu:)