1

Temat: Konturowanie twarzy

Dziewczyny ciekawi mnie czy konturujecie twarz? A jeśli tak to jakich kosmetyków używacie do konturowania?

2 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2019-02-07 13:46:40)

Odp: Konturowanie twarzy

Sama dopiero niedawno nauczyłam się jak powinnam dobrze konturować twarz  Wcześniej była to dla mnie czarna magia ale obecnie sobie nie wyobrazam malowania bez konturowania. Polecam szczegolnie bronzer mineralny do konturowania od Soleil.  https://ikor.pl/14-pure-colors
Ma bardzo naturalny, neutralny odcień. Jest idealny do konturowania i ocieplania twarzy. Posiada satynowe wykończenie, skóra po nim jest wygładzona.
Opakowanie jest dość mocne, dzięki czemu możemy uniknąć nieprzyjemności związanych z rozsypywaniem sie jak to bywało przy innych bronzerach mineralnych jakich używałam.

3

Odp: Konturowanie twarzy

W zależności jaka jest pora roku, bo raz pasują mi jednie konkury w kremie a raz tylko pudrowe. A co do kosmetyków to nadal szukam, bo te które mam nie są zbyt fajne. Jak już znajdę te moje perełki to dam znać big_smile

krok po kroku, metr do metra a będzie luźniejsza bluzeczka wink

4

Odp: Konturowanie twarzy

A polecacie jakieś kosmetyki które mają naturalny skład? bo dużo jest kremów, balsamow ale pudrów i podkładów nie mogę znaleźć?

5

Odp: Konturowanie twarzy

ja mam takiego sticka z rimmela gdzie po jednej stronie masz bronzer a po drugiej rozświetlacz - to z tego duetu używam bronzera. A że jest on kremowy, to zawsze "utwardzam" go jeszcze bronzerem w pudrze, ten akurat mam z wibo, bodajże beach cruiser

6

Odp: Konturowanie twarzy

Głównie Affect. Ale to zależy od pory roku, zimą używam paletek z dodatkiem brokatu, latem raczej unikam ciężkiego kontruowania. Jestem zdania, że podstawą w konturowaniu jest dobranie dobrych pędzli. Nie wyobrażam sobie niczego innego niż pędzle hulu są rewelacyjne smile Kupuje je w sklepie internetowym Emporium