1 2019-02-09 21:34:06

Temat: Jaki szampon do codziennej pielęgnacji

Co polecacie? Włosy mam raczej w dobrym stanie, więc nie szukam szamponu o niewiadomo jak cudownym składzie big_smile po prostu chcę, żeby dobrze oczyszczał, nie podrazniał skóry głowy i żeby włosy długo były świeże.

2 2019-02-10 20:51:26

Odp: Jaki szampon do codziennej pielęgnacji

a masz jakiś problem ze skora glowy, ze szukaksz czegos, co nie bedzie podrazniac?? bo jak tak to nie wiem czy nie lepiej bedzie kupic szampon w aptece

3 2019-02-10 22:54:15

Dzieki za odp, nie, nie mam problemow ze skora glowy, ale niektore szampony,ktore uzywalam mialy chyba cos drazniacego w skladzie i potem skora mnie swedziala. Dlatego wolalabym cos delikatniejszego.

4 2019-02-10 23:55:17

to moze herbal solution z inoaru? sklad bardzo przyjemny i lekki, mnie nic po nim nie podraznia. A w skladzie masz ekstrakt z rozmarynu, fajnie myje włoski i dzieki temu tez nie przetluszczaja sie zbyt szybko. Mi wystarcza mycie glowy co 3 dni smile

5 2019-02-11 15:13:29

Jeśli szampony z drogerii wywołują swędzenie głowy, lepiej przejdź się do apteki i poproś o delikatniejszy kosmetyk. Możesz też spróbować szamponów dla dzieci, które nie powinny podrażniać skóry.