1

Temat: Charlie Food & Friends

jeśli są tutaj jakieś panie z Krakowa to zerknijcie sobie do tego lokalu smile to najlepszy przykład, że będąc na diecie wcale nie trzeba się jakoś bardzo ograniczać z jedzeniem na mieście. Mają tam ogromny wybór różnych dań i to każdy sam decyduje ile czego sobie nałoży smile

2

Odp: Charlie Food & Friends

ale to mają tam jakieś dietetyczne dania czy co?

3

Odp: Charlie Food & Friends

może nie to że stricte dietetyczne (chociaż na dobrą sprawę mają sporo sałatek), ale mają dania oparte na świezych produktach, które są wysokiej jakości. jeśli chodzi o obróbkę to też albo jakieś pieczone, albo gotowane smile No i jak mają jakieś mięsko czy ryby to nie jakieś tłuste, smażone na smalcu itp.

4

Odp: Charlie Food & Friends

byłam tam dzisiaj smile:):) w sumie to nie był mój pierwszy raz w charlim. Jak zawsze wszystko było pyyyyyychaaaaa

5

Odp: Charlie Food & Friends

chodzi o ten lokal w bonarce, tak? czy coś innego?

6

Odp: Charlie Food & Friends

tak, w Bonarce smile szkoda że w tą niedzielę było zamknięte sad lubimy tam przychodzić z rodzinką na obiady

7

Odp: Charlie Food & Friends

polećcie jeszcze jakieś miejscówki w pobliżu Bonarki gdzie jeszcze można dobrze zjeść i żeby ceny nie były zaporowe

8

Odp: Charlie Food & Friends

no wiesz, jak chcesz tanio to zawsze pozostaje ci pójście do maka, hehe big_smile

9

Odp: Charlie Food & Friends

ja jakoś szczególnie często nie stołuję się na mieście, ale jak już jem to zazwyczaj wpadam po coś na wynos do charliego własnie

10

Odp: Charlie Food & Friends

myślałam, że ktoś tutaj może poleci jakieś danie od nich smile ja jadłam u nich jakiś czas temu w PTAKu pod Łodzią - zdecydowałam się na kurczaka z makaronem i warzywami. Nie pamiętam jak ten kurczak był przyrządzony ale był meeeega soczysty i super doprawiony smile

11

Odp: Charlie Food & Friends

tyle czasu mieszkam w Krakowie a pierwszy raz o nich słyszę yikes chyba musze nadrobić zaległości.