Temat: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Dzień dobry wszystkim smile Chciałabym się dowiedzieć czy warto kupić produkt wymieniony wyżej, bo niestety po robieniu zapasów zimowych w brzuszku mam straszny cellulit na udach i biodrach i mimo moich wysików nadal jest dość spory chociaż próbuję go zbić masażami, pilingami, zimnymi prysznicami, ćwiczeniami, maseczkami. Jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy ten krem faktycznie działa? Jest warty swojej ceny?

krok po kroku, metr do metra a będzie luźniejsza bluzeczka wink

2

Odp: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Posiadam już kolejne opakowanie i na prawdę bardzo dobrze działa na rozstępy i cellulit.. Po miesiącu niecałym już były widoczniejsze efekty. Jak robisz to wszystko to myślę, ze powinno ładnie ci zejść ze skóry. Tylko pamiętaj, ze to naturalny kosmetyk, więc można jedną butelkę używać do 3 miesięcy po otwarciu smile

„Osiągnęlibyśmy znacznie więcej, gdybyśmy nie uważali niektórych rzeczy za niemożliwe." Vince Lombardi

3

Odp: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

A skąd dokładnie wziąć ten kosmetyk? Bo w sumie chyba się zdecydowałam - spotkałam jeszcze koleżankę i ona też dużo mi podpowiedziała o nim, ale w końcu zapomniałam się zapytać właśnie skąd go wziąć smile

krok po kroku, metr do metra a będzie luźniejsza bluzeczka wink

4

Odp: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

O ile twoje rozstępy nie są białe to działaj jak najszybciej smile Co do strialys to kupisz go tylko internetowo, albo przez stronę kosmetyku albo przez allegro. smile

„Osiągnęlibyśmy znacznie więcej, gdybyśmy nie uważali niektórych rzeczy za niemożliwe." Vince Lombardi

5

Odp: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Dzieki wielkie za odpowiedź big_smile Będę już myślała nad tym, ale ciesze się, ze mi pomogłaś Weronka big_smile

krok po kroku, metr do metra a będzie luźniejsza bluzeczka wink