1

Temat: Zmarszczki w okolicach ust

Wokół moich ust pojawiają się drobne zmarszczki. Zaczęłam stosować specjalne kremy, które polecono mi w drogerii. Nie widzę efektów mimo ponad trzymiesięcznego używania tychże kremów. Jakie są zabiegi medycyny estetycznej, które złagodzą zmarszczki i poprawią wygląd skóry w okolicach ust?

2

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

Polecałabym wybranie się do kosmetyczki na konsultację. Zbada cerę i oceni co można zrobić i jakimi sposobami.

3

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

Prowadzę zakład kosmetyczny i najczęściej swoim klientkom polecam regularne stosowanie specjalnych peelingów. Takie najmniej inwazyjne zabiegi to również kuracja botulinowa oraz wstrzykiwanie substancji wypełniających.

4

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

U mnie jako takich zmarszczek nie widać, ale może spróbuj Viterol.A (coś takiego - dslaboratories.pl/5,viterol.a-eyes-and-corners-of-mouth.html). Stosowałam inne kosmetyki tego producenta i byłam zadowolona.

5

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

Mogę polecić ci wypełniacz zmarszczek - roll - on z serii art & diamonds (firma soraya). Używam go na zmarszczki wokół oczu i ust i efekty są cudowne! Kosmetyk ma sporo składników aktywnych i nie jest to napewno kolejny "pic na wodę", których mnóstwo jest w branży kosmetyków przeciwzmarszczkowych smile

6

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

Polecam wybrać sie do dobrego salonu kosmetycznego, albo medycyny estetycznej jak chociazby Elite w Warszawie i zdecydowac sie na na zabieg wypełniający. Mozna też powiększyc usta, oczywiscie delikatnie dzieki temu pozbędziemy sie zmarszczek wokół ust.

7

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

Bio-serum relaksujące Hb powinno dać fajne efekty - przy zmarszczkach należy reagować jak najszybciej. Dzięki temu rzeczywiście hamujemy objawy starzenia. zaniedbane zmarszczki niestety bardzo szybko się powiększają i dopiero wówczas zaczyna się niestety poważny problem - nie dopuśćcie do tego!

8

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

W jakim wieku warto zacząć to stosować czysto profilaktycznie? Mając 30 lat ma to sens? Nie widzę u siebie większych zmian, może ewentualnie w okolicach oczu.
Czy ma uzasadnienie stosowanie kosmetyków już na takim etapie wiekowym? Sama nie wiem... Dzialać?

9

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

Ja używam serum z kwasu hialuronowego Dermika Gold 24k. Nakładam je narazie tylko tam, gdzie mam zmarszczki, nie na cała twarz. Ten kosmetyk jako jedyny, po wypróbowaniu 100 kremów nareszcie mi pomógł. Może warto przetestować coś takiego, zanim się zdecyduje na zabiegi med. estetycznej smile

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

Do złagodzenia zmarszczek i bruzd, możesz wykorzystać zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. W ten sposób zablokujesz impulsy nerwowe, które prowadzą do powstawania nieładnych zmarszczek.  W celu wypełnienia zmarszczek, możesz rozważyć także zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Preparat podany w fałdy nosowo-wargowe czy zmarszczki nad górną wargą, skutkuje redukcją niechcianych zmarszczek, co zauważysz od razu po zabiegu. Odmłodzenie skóry w okolicy ust osiągniesz także dzięki laserowi frakcyjnemu CO2. Światło lasera obudzi głębsze warstwy skóry do produkcji kolagenu i naturalnej odnowy. W celu spłycenia zmarszczek i przywrócenia gładkości skóry, możesz zdecydować się również na zabieg mezoterapii igłowej.

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

Szanowni Państwo,

dzięki rozwojowi medycyny estetycznej, można zniwelować zmarszczki na czole, wygładzić okolice oczu, szyi czy podnieść kąciki ust. Zabieg z użyciem toksyny botulinowej to najpopularniejsza i najskuteczniejsza metoda łagodząca zmarszczki. Za sprawą botoxu odprężają i relaksują się mięśnie twarzy, które są odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek. Zabieg z użyciem tego preparatu polega na wstrzyknięciu jego małych dawek w precyzyjnie wybrane miejsca twarzy i najczęściej nie wymaga wcześniejszego znieczulenia. Botox blokuje impulsy nerwowe płynące z mózgu do ostrzykniętych tkanek mięśniowych, przez co mięśnie nie muszą pracować, są odprężone i w efekcie zmarszczki nie powstają. Preparat zaczyna działać od 2 do 3 dni po wstrzyknięciu. Na efekty zabiegu nie trzeba długo czekać, a najlepiej widoczne są po 7–10 dniach. W zależności od predyspozycji organizmu i szybkości, z jaką regenerują się zakończenia nerwowe, efekty mogą się utrzymywać nawet do pół roku.

Zespół poznańskiej Kliniki Promienistej

12

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

A może to jest rodzinne? Kobiety u Ciebie w rodzinie nie miały takich problemów?

Nigdy się nie poddawaj! smile

13 Ostatnio edytowany przez olha (2018-05-15 11:04:18)

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

W pewnym sensie takie zmarszczki mogą być rodzinne. Jednak najwiekszą rolę tutaj odgrywa nasza mimika. Osoby o niewielkiej mimice nie będą miały zmarszczek w okolicach ust. Osoby o dużej mimice mogą mieć takie zmarszczki już w młodym wieku .Sama niestety należę do tej właśnie grupy i zmarszczki u siebie widziałam już w wieku 20 lat co niekoniecznie mi się podobało tongue

Zdecydowałam sie na zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego z czego jestem bardzo zadowolona. Wygląd twarzy o wiele lepszy. Wygląda o wiele młodziej.
https://www.mttestetica.pl/kwas-hialuronowy/

Dzisiaj mam ochotę na... smile

14 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-06-04 08:53:38)

Odp: Zmarszczki w okolicach ust

Polecam zabieg z botoksem. Na zmarszczki mimiczne najlepszy jest botoks. By zabieg był bezpieczny tzn. przeprowadzony przez fachowca i z użyciem dobrego leku, a nie podróbki, sama wykonywałam tutaj

https://artdermaclinic.pl/medycyna-este … nowa-botox

Jest to dobra klinika w Rzeszowie i osobiście jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu.

A co jesli ktoś sie panicznie boi zabiegu? Pozostają mu kosmetyki, ale one działają tylko na warstwę naskórka i nie opóźniają efektów starzenia.