1

Temat: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

juz nie wiem czego uzywac, zeby moje wlosy nabraly ładu. ogolnie to sa bardzo suche i takie szorstkie w dotyku. w ostatnich miesiacach jakos specjalnie ich nie meczylam, jedynie wczesniej czesto je prostowalam i chyba przez to takie sie zrobily. nie wiem jaka maseczke kupic? czy odzywke, olejki>

2

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

Ja bym spróbowała delikatnie z emolientami smile do tego jeszcze jakiś olej np. z avocado i tak zostawić na kilkadziesiąt minut smile

...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

3

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

Obojetnie jaki Kallos, najtaniej jest chyba w hebe.

4

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

Jak słyszę maska do włosów to od razu widzę moją ukochaną maskę Bielendy Carbo Detox. Moje włosy po niej w końcu przestały się łamać na końcach i łatwiej się rozczesują.

5

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

W sumie najlepiej by było wziąć jakąś maskę emolientową.. Proteiny raz na jakiś czas smile

Po cóż – pomyślała – udawać dwie osoby na raz, kiedy ledwie wystarczy mnie na jedną, godną szacunku osobę?

6

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

Ehhh, no niestety prostowanie włosów na dłuższą metę  bardzo je niszczy i wysusza. Dobrze, że już przestałaś je tym męczyć... swoją drogą pomyśl o keratynowym prostowaniu, jesli zalezy ci na prostych gładkch włosach 'na stałe'.

7

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

A czytałaś o olejowaniu? może to pomoże twoim włosom. Mi niestety żadna maseczka z drogerii nie pomogła hmm teraz próbuję pokombinować z olejkami, ale na efekty trzeba trochę poczekać

8

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

No bo maseczki z drogerii to mają kiepski skład, wiec nie ma co oczekiwać cudów... lepiej popatrzec sobie na takie profesjonalne kosmetyki, na przyklad mi fryzjer polecil markę Inoar. Tez mialam brzydkie zniszczone wlosy, tyle ze po farbowaniu. Od kilku miesiecy uzywam absolut daymoist crl, specjalna maseczka, ktora suuper nawilza, wzmacnia wlosy, a przede wszystkim blyskawicznie je odżywia.

9

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

tez slyszalam dobre opinie o inoarze, wiec ja to bym wolala kupic cos ciut drozszego, ale porzadnego i skutecznego, niz te tanie kallosy, co daja efekt na chwile tongue

10

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

Natasha napisał/a:

Obojetnie jaki Kallos, najtaniej jest chyba w hebe.

U mnie się sprawdza chyba tylko blueberry albo bananowy, reszta tak średnio. Po latte straszny puch, do zniszczonych nie polecam chyba za dużo protein.

11

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

Polecam maskę do włosów, która zawiera oleje: arganowy, ze słodkich migdałów, rycynowy i masło shea. Jej skład uzupełniono o pantenol, proteiny jedwabiu i roślinną glicerynę. Maska posiada naturalny, różany zapach. Nie zawiera silikonów, parabenów, sztucznych substancji zapachowych, ani barwników.

marokosklep. com

marokosklep.com

12

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

Ja bym na Twoim miejscu postawiła na dermokosmetyki. Zajrzyj sobie na przykład do doz.pl i rzuć okiem na kosmetyki marki Enilome. Są niedrogie a bardzo dobre, warto sobie wypróbować.

13

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

Absolut Daymoist z Inoaru smile działa cuda i to w ekspresowym tempie. Polecila mi ją fryzjerka, bo narzekałam na suche włosy po farbowaniu. Nie spodziewałam się, że domowy produkt jest w stanie tak szybko zadziałać i faktycznie nawilżyć wzmocnic włosy. Skład jest bardzo odżywczy, dzięki czemu włosy szybko nasyciły się.

14 Ostatnio edytowany przez Weronka (2019-04-29 11:23:37)

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

A jakiś olejek pozostawić na takie 30-40 minut z maską z bananow? Myślę, ze ładnie powinno to nawilżyć włosy smile

„Osiągnęlibyśmy znacznie więcej, gdybyśmy nie uważali niektórych rzeczy za niemożliwe." Vince Lombardi

15

Odp: Jaka maseczka do zniszczonych włosow?

Rozumiem, że nie każdy ma budżet, by kupować droższe kosmetyki do włosów.Ale myślę, że czasem warto, żeby uzyskać fajne efekty i to w niedługim czasie. Osobiście bardzo sobie chwalę maseczkę DOCTOR, wersja odżywcza. Włosy błyskawicznie wzmocniły się, odżyły i dzięki temu też wydają się trochę grubsze i takie sypkie w dotyku.