Temat: Buatic na zmarszczki - czy działa?

Witam wszystkich forumowiczów, a zwłaszcza forumowiczki. To właśnie do was mam pytanie, bo to zazwyczaj wy się zastanawiacie co uczynić z tym problemem który ja mam. Od jakiegoś pół roku staram się pozbyć zmarszczek na czole tzn. takie pionowe paski i pod oczami. Robię chyba wszystko co można z takich domowych sposobów, ale chyba to nie wystarczy, więc szukam pomocy z jakiś kosmetykach. Znalazłam serum buatic ale nie wiem czy ono jest tak dobre jak głoszą opinie na internecie. Wolę upewnić się u Was czy jest dobry dlatego proszę wszystkich i każdego z osobna o pomoc, jeżeli miał ten krem. Sprawdzałam INCI, ale z tego co widze, wszystko jest naturalne a kosmetyk ma tylko 3 miesiące przydatności. Nie uczulał was może? Jak jest z efektami? smile Dziękuję i czekam na odpowiedzi smile

...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

2

Odp: Buatic na zmarszczki - czy działa?

nie wiem jak u innych, ale u mnie dość ładnie działa (jestem w trakcie 2 opakowania) i na razie jest całkiem ok, bo widać, że jest już różnica. Takie pierwsze zmiany co do zmarszczek to zauwazyłam po tygodniu albo dwóch jak te zmarszczki robiły mnie bardziej proste (? - nie wiem jak to ująć). Do co uczulania to u mnie nic nie wyskakuje na twarzy a i pory w sumie są dość czyste, bo nie widze żadnych nowych wągrów.

3

Odp: Buatic na zmarszczki - czy działa?

A jak jest z Twoją skłonnością do zapychania porów? Ja niestety mam duży problem, a chciałabym być pewna, że nie będzie się nic złego. Dobrze, że wiem że nie uczula aż tak, ale zawsze trzeba jeszcze samemu wypróbować, żeby się przekonać smile Orientujesz się gdzie można dostać buatica?

...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

4

Odp: Buatic na zmarszczki - czy działa?

Nie mam żadnych wągrów ani żadnych krost jeżeli o to pytasz. Co do kupienia to można krem kupić tylko przez Internet, także nie ma go na razie w żadnych sklepach ani aptekach (mam nadzieję, ze się to zmieni wkrótce). Co do pewnych stron to możesz kupić na stronie producenta albo na allegro.

5

Odp: Buatic na zmarszczki - czy działa?

Nawet nie wiesz jak bardzo jestem Ci wdzięczna za informację big_smile Nich Ci Boża w .... czym chcesz wynagrodzi big_smile Chyba mnie przekonałaś już ostatecznie i dziś zamówię ten krem (akurat tak słabo, bo majówka.... ) big_smile Dzia :*

...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

6 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-05-17 06:15:04)

Odp: Buatic na zmarszczki - czy działa?

Jest to jedynie krem ale krem nie podziała na zmarszczki

nie wnika tam gdzie tworzą się zmarszczki
nie zmieni obecnego stanu skóry
nie wpłynie na mimikę, która może doprowadzić do zmarszczek
jak również nie będzie mógł dostarczyc kolagenu do skóry.....

Jeśli szukałabyś jakiegoś dobrego zabiegu na zmarszczki polecam zastanowić się bardziej nad.... botoksem:
https://drszczepanska-ame.pl/zabiegi/bo … -botoksem/

Na stronie jest opisane jak wygląda zabieg.

7

Odp: Buatic na zmarszczki - czy działa?

Ale ja nie chcę żadnego zabiegu, bo mnie na o nie stac zwyczajnie. Jednak wole kupic dobry krem... Poza tym taka mała aktualizacja: w tym momencie jestem po kilkunastu dniach posiadania własnie buatic i na prawdę nie wiem o czym Pani pisze, ze nie podziała.. Podziałał i to jak na kilkanaście dni całkiem ok, skoro widze różnicę. Może miała pani takie szczęście jak ja do kremów, które miałam prędzej smile Znam to.. ale na prawdę, proszę nie wmawiać mi czegoś przeciwnego, skoro widzę, ze działa.

...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

8

Odp: Buatic na zmarszczki - czy działa?

A to się bardzo cieszę, że Pani służy krem big_smile ja właśnie jestem na końcówce opakowania smile