1

Temat: Rozwoj szpitali

Orientujecie sie moze w kwestiach zarzadzania systemami medycznymi w szpitalach? Zainteresowal mnie temat cyfryzacji ostatnio.

2

Odp: Rozwoj szpitali

No w naszym kraju to do cyfryzacji szpitali długa droga

3 Ostatnio edytowany przez marlenawior (2019-04-16 21:59:33)

Odp: Rozwoj szpitali

To jest dosc specyfincznym temat, nie sadzisz? Opowiedziec jak to wszystko dziala "od kuchni" raczej nikt nie bedzie w stanie, oprocz ludzi ktorzy projektuja medyczne systemy informatyczne na codzien. Watpie aby ktos taki mial czas na wchodzenie tutaj badz podobne fora. Wdrozenie takiego systemu zajmuje czasami nawet lata wiec presja czasu jest bardzo duza .. ze wzgledu na podpisane kontrakty. Z tego co mi opowiadal znajomy to takie rozwiazania na zachodzie zostaly wprowadzone dosc dawno temu. Podobno jest do wykupienia nawet pakiet w ktorym mamy dostepny przyjazd karetki po nacisnieciu guzika. Nie wiem ile w tym prawdy bo bardziej mi to pasuje do opieki medycznej prywatnej, niz publicznej .. nie mniej warto miec to na uwadze chociazby jako ciekawostke. Technologia kazdego dnia jest rozwijana przez dziesiatki firm na caly swiecie .. wszystko ma ne celu ulatwienie procesow jakie zachodza w kontekscie zarzadzania szpitalem badz tez innowacji w zakresie praktycznym. Ostatnio czytalam o innowacjach w dziedzinie zastrzykow .. naukowcy opracowali wstepny patent na tzw. "inteligentna igle". Dla chcacych dowiedziec sie wiecej szczegolow odsylam na strone http://www.cyfrowyszpital.pl/

4

Odp: Rozwoj szpitali

Są dobre szpitale w naszym kraju, nie każdy jest kiepski chociaż chyba niestety większość z moich doświadczeń. My aktualnie jak coś to leczymy się w szpitalu Medicover - to akurat bardzo nowoczesna placówka