1

Temat: Sinial - warto?

cześć kobietki! czy któraś z was używała kremu Sinial na cellulit?

Cellulitu mam już po dziurki w nosie. Staram się cwiczyć, odpowiednio nawadniać, i on jak był tak jest. Szukam dlatego jakiegoś kremu, który pomoże, i sinial wygląda obiecujaco, ale wole zasięgnąć opinii u kogoś, kto faktycznie go stosował.
Pomożecie?

2

Odp: Sinial - warto?

ja używam go już jakieś dwa miesiące i jak dla mnie to się sprawdził super
oczywiscie krem w połączeniu z ćwiczenimami i dietą, bo samym kremem cellulitu nie zwallczysz

3

Odp: Sinial - warto?

ja się podpisuję pod tym co pisze louvv - sinial super! ale jako dodatek do ćwiczeń i diety. Bo szczerze, to wyglądało tak, że same ćwiczenia i dieta efekty dawały ale meeega słabe, i nie byłam zadowolona za bardzo. Sinial mam jakieś 2-3 miesiące ii odkąd go stosuje to jest dużo lepiej smile

4

Odp: Sinial - warto?

dzięki dziewczyny!
cwicze oczywiscie, jak juz pisalam smile wiec z tym nie bedzie problemu, szukam tylko czegos co w jakis sposob popchnie to wszystko do przedu i rzeczywiscie jakies efekty będą. A powie mi ktoras z was na ile starcza opakowanie?? bo produkt nie nalezy do najtańszycz niestety

5

Odp: Sinial - warto?

jedno mi starcza na jakieś 1,5 miesiąca, czasami trochę dłużej, zależy czy aplikuję 2x czy 1x dziennie, bo to różnie bywa tongue

6

Odp: Sinial - warto?

sama się nad nim zastawiam i seeeerio, mam takie dylematy, ze sobie nie wyobrażacie big_smile z jednej stroony spoko, bo niby działa, z drugiej strony szkoda hajsu. Jak żyć? XD

7

Odp: Sinial - warto?

ale wiesz, mozesz kupic raz, a jak cos ci nie zagra, to przeciez drugi raz nie kupisz, proste. Jedno opakowanie to jeszcze nie jest jakis ogormny wydatek imo.. chociaż szczerze to pewnie i tak polubisz sinial. opinie, nawet te tutaj, mowia same za siebie ;d