1 2012-09-25 21:13:02

Temat: Sztywne, grube i ciężkie włosy-jak je układać?

Mam bardzo grube i ciężkie włosy. Owszem są piękne i właściwie każdy się nimi zachwyca, ale są też bardzo sztywne. Mam problemy z ich układaniem. Jakie kosmetyki ułatwią mi czesanie ładnych i trwałych fryzur?

2 2013-01-22 21:10:49

Odp: Sztywne, grube i ciężkie włosy-jak je układać?

Stosowałam kosmetyki bardzo lekkie chyba z Pantene - takie z turkusowym kolorem na opakowaniu. Bardzo zmiękły mi włosy, że tak powiem. Stały się miękkie w dotyku i łatwiej się układają. Jestem z tego szamponu i odżywki bardzo zadowolona.

3 2013-01-22 21:14:07

Smarowałam włosy mleczkiem kokosowym, taki zwykłym kupionym w supermarkecie w puszcze. Całe je smarowałam i zostawiałam na noc. Potem kiedy rano je umyłam szamponem a stosuje też Pantene ale taki do włosów ciężkich do ułożenia, włosy były gładkie, miękkie i bardzo elastyczne. Polecam tak ja przedmówczyni szampony Pantene są na prawde dobre.

4 2017-11-14 22:34:38

Przy grubych, ciężkich włosach ważniejszy jest sam sprzęt do stylizacji. Mam podobny problem, kiedyś wiązałam włosy  w warkocza, bo np zrobienie loków zajmowało godzinę i rozwalały się one po kilku h. Właściwie teraz tylko lokówka curl secret daje sobie z nimi radę, jeśli nastawię na najdłuższy czas, i w 20 min mogę mieć naprawdę ładną fryzurę. Zwracaj uwagę, żeby sprzęt miał koniecznie jonizację, jak właśnie rzeczy z babyliss bo bez wysokiej temperatury nie osiągniesz dobrego efektu, a ona lubi niszczyć włosy. Oprócz tego jedynie dużo lakieru, a na puszenie krem do rąk