1

Temat: polecenie lekarza kliniki

Witam nazywam sie Damian od urodzenia widzę na jedno oko.

od urodzenia jeździłem po rożnych lekarzach i oni nie byli w stanie stwierdzić co mi dolega.

w wieku gimnazjalnym zaczął być widoczny zez  tego oko i od tamtej pory zaczeło mi to trochę przeszkadzać i uświadomiłem sie z tym i zaczałem sie tym interesowac co mozna z tym zrobic i zobaczyłem ze jednak to drugie oko jak zamkne zdrowe cos tam widzi kolory jakies krztałty tylko jest słaba ostrosc i mgla czy cos takiego ale zylem dalej bo mi to nie przeszkadzało. do teraz mam 26 lat i che cos z tym zrobic czy w ogóle jest jakas mozliwosc usuniecia tego czy naprawienia . Czy mozecie mi polecic  lekarza  okulistyki czy kogos od oczu który zajął by sie  moim przypadkiem ?

pozdrawiam i dziekuje

2

Odp: polecenie lekarza kliniki

Spróbuj w Centrum okulistyczno-optyczne OneDayClinic w Oleśnicy. Ja tam chodzę i jest tam bardzo dobra pani okulistka. Możliwe że będzie mogła coś dalej poradzić.

3 Ostatnio edytowany przez wanillia (2019-08-26 07:26:03)

Odp: polecenie lekarza kliniki

Mogę na pewno polecić wizytę w poradni okulistycznej Pryzmat w Gliwicach bądź w Rybniku. Mają w tych miastach dwie kliniki, w Gliwicach dodatkowo klinikę gdzie wykonują zabiegi. Diagnoza dokładna na pewno bedzie potrzeba. Są schorzenia które z czasem powodują utratę wzroku i niestety nie zawsze da się ten wzrok przywrócić. U mojej znajomej zdiagnozowano na przykład zwyrodnienie plamki żółtej, jak na razie nie ma jednego skutecznego sposobu na jej wyleczenie. Ale pojawiają się nowe metody leczenia http://pryzmat-okulistyka.pl/zolta-plamka-leczenie/. Na pewno nie ma się co poddawać i rezygnować, wzrok to cenny narząd jaki posiadamy i trzeba robić wszystko by widzieć jak najlepiej, jak najdłużej i jak najwięcej.