1

Temat: Opinie na temat zabiegu Botohair

Poszukuję opinii o zabiegu Botohair. Czytałam o nim w gazecie, podobno nawilża wygładza wlosy, a moim własnie tego teraz trzeba. Zastanawam sie czy ten efekt jest intensywny, długotrwały?

2

Odp: Opinie na temat zabiegu Botohair

A to nie jest coś podobnego do keratynowego prostowania?

3

Odp: Opinie na temat zabiegu Botohair

Niee, keratynowe prostowanie jest wlasnie intensywniejsze, daje efekty na dluzej. A botohair to tak na dwa miesiace wystarcza, odswieza wlosy, nawilza.

4

Odp: Opinie na temat zabiegu Botohair

Ja mialam botohair robiony na wielkanoc i poki co włosy nadal sa ladne, ujarzmione, przede wszystkim ladnie sie blyszcza. Zalezalo mi wlasnie na nablyszczeniu, bo zaden kosmetyk takiego rezultatu mi nie dawal.

5

Odp: Opinie na temat zabiegu Botohair

Mysle, ze botohair jest dobry dla w miare zadbanych wlosow, po prostu jest to dodatkowa dawka nawilzenia i takie wygladzene. Bo keratynoweprsotowanie jest i nieco drozsze i chyba dla bardziej niesfornych wlosow

6

Odp: Opinie na temat zabiegu Botohair

Ja poszlam na Botohair jak chciałam własnie trochę odżywić włosy i mi to pomogło na dobre kilka tygodni. Uważam, że warto, bo nawet jak dbałam porządnie o włosy to takiego efektu jak po zabiegu nie udało mi się nigdy uzyskać.

7

Odp: Opinie na temat zabiegu Botohair

osobiście wolę keratynowe prsotowanie, ale tez wynika to z tego, ze swego czasu mialam bardzo zniszcozne wlosy i kosmetyki czy takie malo intensywne  zabiegi by mi nie pomogly.

8

Odp: Opinie na temat zabiegu Botohair

Z tymi keratynami to tez jest ciezki wybor, chociaz widzialam, ze inoar tez troche ich ma w swojej ofercie

9

Odp: Opinie na temat zabiegu Botohair

No na przyklad morrocan keratin treatment jest spoko. Umnie efekt po niej trzymal sie prawie pol roku i naprawde wlosy dawaly efekt "wow"

10

Odp: Opinie na temat zabiegu Botohair

Bylam dwa razy na botohair, jak mialam jakies okazje rodzinne i chcialam, zeby wlosy wygladaly lepiej niz na co dzien. Jestem zadowolona z efektu, bo wlosy faktycznie robia sie ladne, miekkie. Raz na jakis czas mozna takie cos sobie zafundowac smile