1 2012-09-25 21:23:41

Temat: Masaż antycellulitowy-jak go wykonać?

Kupiłam niedawno plastikowy masażer do ciała. Chciałabym się dowiedzieć jak mogę nim wykonywać masaże, aby przynosiły zadowalające efekty?

2 2012-10-08 11:37:38

Odp: Masaż antycellulitowy-jak go wykonać?

Takie masażery najczęściej stosuje się do zabiegów na cellulit. Jesli więc chodzi o masaż antycellulitowy powinno wykonywac się zgodnie z przepływem krwi. Tak więc, jesli masujesz nogi-powinnać zacząć od stóp masować w kierunku kolan-cały czas ruchami "w górę". Od kolan powinno się masować uda w kierunku pachwin i posladków- tym sposobem wspomagamy mikrokrążenie i wspomagamy odprowadzanie limfy. Okolice pośladków masujemy od pleców w kierunku lędźwi- w dół, a niżej- od kości biodrowej na boki do przodu.

3 2013-01-31 10:04:05

Przeczytałam właśnie tutaj coś bardzo ważnego. Do tej pory moje masaże na cellulit były bez sensu. Robiłam to okrężnymi ruchami tylko w okolicach bioder i ud.  A nie zgodnie z przepływem krwi. Muszę się poprawić.

4 2014-01-16 10:09:05

Tabletki na cellulit - http://cellinea.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

Ostatnio edytowany przez kasia5317 (2015-02-08 11:03:25)

5 2014-02-23 01:25:53

To mężczyźni też mają cellulit?? Jestem szczerze zdziwiona. A jeśli chodzi o masaż to gdzieś właśnie czytałam, że musi być zgodnie z przepływem limfy. To niby jest masaż limfatyczno odchudzający i pobudza krążenie limfy i krwi, czyli spalanie kalorii większe.

6 2014-06-29 22:52:06

Całkiem sporo mężczyzn ma celulit! Tylko oni si etym nie przejmują, albo nie zwracaja na to uwagi. Tylko kobiece ciała oglądają tak wnikliwie ;p A właściwie z tego co słyszałam wiekszosć z nich wcale nie zwraca uwagi na takie rzeczy jak celulit. I do puki kobieta mu nie powie, że ma coś takiego to nawet o tym nie pomyślą. A wiec 1. nie mówimy panom że mamy celulit to ie bedą wiedzieć. 2. Jeżeli nam przeszkadza, warto sie poruszać troche, każda forma masażu o ile bedzie wykonywana systematycznie przyniesie efekt. Oczywiście jeśli bedziemy go wykonywać zgodnie z zaleceniami efekt może być lepszy smile

7 2014-09-05 15:51:54

Masaż wykonywany za pomocą przyrządu do masażu trzeba wykonywać spokojnymi i kolistymi ruchami od kostek w górę. Na koniec masażu antycellulitowego należy wsmarować w skórę preparaty hamujące rozwój cellulitu.