Temat: Co na porsot włosów

Witam, dzień dobry. Szukam naprawdę dobrego i naprawdę skutecznego sposobu na porost włosów. Takze z góry dziękuję za jakieś marketowe szampony i odżywki których producent sobie wymyślił że będzie je reklamował jako zagęszczające włosy...Szukam czegoś dobrego, co faktycznie pomoże. Jakieś propozycje?

2

Odp: Co na porsot włosów

Mogę zasugerować zabieg, który wykonywany jest u osób z problemami łysienia i wypadania włosów. Wiem, że w klinice medi-medic wykonują taki zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Widziałam efekty u przyjaciela i bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło. W przypadku tej metody efekty są rzeczywiście widoczne. Mam nadzieję, że pomogłam

3

Odp: Co na porsot włosów

Warto zwrócić uwagę na nasz sposób odżywiania. Dieta ma olbrzymie znacznie przy poroście włosów! Staraj się dostarczyć organizmowi sporą dawkę żelaza, cynku, białka oraz antyoksydantów. Rób śmiało zielone koktajle dodając siemię lniane, nasiona chia albo młody jęczmień, który jest bogaty w chlorofil - dzięki nim włosy naprawdę zaczynają bardzo szybko rosnąć!

4

Odp: Co na porsot włosów

mówisz prawdopoobnie o mezoterapiI. Sama miałam wykonywaną i jestem zadowolona z efektów smile

5

Odp: Co na porsot włosów

Mezoterapia jest ogólnie dość fajna o ile nie boisz sie igieł. W sumie nic praktycznie to nie boli, ale często ludzie czują przed tym pietra, a na prawdę nie ma przed czym. smile

6 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-08-05 12:20:12)

Odp: Co na porsot włosów

O wlosy warto jest dbać na wiele sposobów.  Łamliwość włosów sprawia, że stają się one o wiele krótsze i wyglądają na zniszczone. Porost włosów jest szybszy, jeśli oprócz stosowania specjalnych kosmetyków i naturalnych sposobów nie suszy się włosów suszarką ani nie stylizuje ich przy użyciu gorących narzędzi.  Nie polecam stosowania suszarki i prostownicy bo możecie sprawić ze włosy staną się o wiele bardziej łamliwe.... Częste i niewłaściwe prostowanie i kręcenie włosów sprawia, że ich struktura się osłabia, są wtedy bardziej podatne na wypadanie.

Z suplementów polecam biotebal . Zawiera w sobie kompleks witamin oraz składników, ktore pozytywnie wpłyną na stan włosów.