Temat: Co na porsot włosów

Witam, dzień dobry. Szukam naprawdę dobrego i naprawdę skutecznego sposobu na porost włosów. Takze z góry dziękuję za jakieś marketowe szampony i odżywki których producent sobie wymyślił że będzie je reklamował jako zagęszczające włosy...Szukam czegoś dobrego, co faktycznie pomoże. Jakieś propozycje?

2

Odp: Co na porsot włosów

Szczerze polecam  Hair Medic. Prosty w stosowaniu środek i jednocześnie bardzo skuteczny. Nic mnie po nim nie swędzi, nie klei się do włosów, ładnie mi złagodził podrażnienia które miałam na głowie i najważniejsze że włosy zaczęły rosnać dużo gęstsze i mocniejsze.

3

Odp: Co na porsot włosów

podpowiem ci, że dobrze jest sobie robić płukanki ze skrzypu. druga sprawa, że fajnie działa mezoterapia na skórę głowy, chociaż dobrze jest też oczyszczać skalp i robić sobie jakieś peelingi

alternatywna forma zdrowia!

4

Odp: Co na porsot włosów

Wydaje mi się, że warto zrobić sobie mezoterapię skóry głowy- u mnie seria takich zabiegów okazała się zbawienna smile Głownie miałam problem z wypadającymi włosami ze względu na zaburzenia hormonalne. Koniec końców udałam się do dr Olejnik w Melitusie, ktora wlasnie duzo opowiedziala mi o samym zabiegu i rezultatach, jakich mogę się spodziewać. Pozytywne podejscie pani doktor i duzy profesjonalizm sprawil, ze zaufalam jej i regularnie chodzilam do niej na zabiegi. Wiadomo, ze w przypadku rezultatów na wlosach to trzeba uzbroic sie w cierpliwosc smile ale na pewno stosunkowo szybko odczulam, ze wlosy przestaly tak hurtowo leciec:D a poźniej dostrzeglam coraz wiecej baby hair. Takze w pelni polecam zabieg i klinikę smile

5

Odp: Co na porsot włosów

Bardzo zainteresował mnie ten wątek. Na pewno tu jeszcze zajrzę.

Gdy bieda wciąż trwa, nie ma prawdziwej wolności.