1 2019-07-14 21:57:07

Temat: Medycyna estetyczna Poznań

Szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej w Poznaniu. Przymierzam się do wygładzenia zmarszczek kwasem hialuronowym, ale nie chce być opuchnięta czy mieć zmienionych rysów twarzy, tylko potrzebuję takiej subtelnej poprawki... wiecie, gdzie potrafią tak zrobic? Będę wdzięczna za namiary smile

2 2019-07-21 19:49:27

Odp: Medycyna estetyczna Poznań

Przede wszystkim szukaj lekarza i profesjonalnego gabinetu, a nie "zwykłej" kosmetyczki. Tez zastanawiam sie nad takim zabiegiem, bo jestem po trzydziestce i widzę/ czuję, że skóra już nie ta co kiedyś... sad

3 2019-07-23 20:04:28

patrzyłaś na Mediart? tam chyba pracują wykwalifikowane osoby na dobrym sprzęcie, preparatach.

4 2019-07-28 22:47:24

Zgadzam sie z powyzsza opinia. Wszelkie zabiegi na twarz, cialo w Poznaniu- tylko Mediart! Osobiscie chodzilam tam na depilacje laserowa  i mikrodermabrazje. W obu przypadkach efekty mi odpowiadaja- po depilacji skora jest pozbawiona wloskow na stale, po mikrodermabrazji- cera gladka i zadbana.

5 2019-07-30 22:43:07

oo, dzięki za namiary, widzę, że w ich ofercie jest naprawdę sporo zabiegów, w tym takie z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. mam nadzieje, ze znajde rowniez cos dla siebie