Temat: Suplementy odmładzające - warto stosować?

Hej, przysiedziałam ostatnio dosyć długo czytając na temat suplementów które odmładzają, ujędrniają skórę, wzmacniają włosy i temu podobne. W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam i nie mogłam jakoś przekonać, ale ostatnio dokonałam zakupu.

Minął tydzień i ku mojemu zdziwieniu widać pierwsze efekty na paznokciach.
Sądzicie, że warto stosować dalej suplement?

Dokładnie chodzi mi o ten:
allegro.pl/oferta/eliksir-mlodosci-odmladzanie-gladka-jedrna-skora-8138402380

2

Odp: Suplementy odmładzające - warto stosować?

Ja na przykład jestem przychylna do suplementów. Kiedyś byłam bardzo długo przeciwna sama tak naprawdę nie wiedząc jak działają.

Taka prawda, że dopóki nie spróbujemy to się nie przekonamy wink

3

Odp: Suplementy odmładzające - warto stosować?

Stosuje suplementy od początku tego roku ze wsparciem mojej przyjaciółki dietetyczki. Kto nie spróbuje ten się nie przekona, ale jest to naprawdę zauważalne wsparcie w poprawianiu sylwetki czy też wyglądu

U mnie widać to przede wszystkim na włosach smile

4 Ostatnio edytowany przez kamcia (2019-08-29 12:38:09)

Odp: Suplementy odmładzające - warto stosować?

Opinii jest dużo. Nie wiem, czy działają suplementy, ale zabiegi na pewno. W Internecie jest wiele stron i blogów jak https://polski-blog-medyczny.pl/ gdzie można poczytać informacje na temat dbania o ciało i zdrowie. I w wielu przypadkach sposoby są skuteczne.

<3

5

Odp: Suplementy odmładzające - warto stosować?

To są jak najbardziej trafne spostrzeżenia. Zdecydowanie będzie to przydatne.

Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć.

6

Odp: Suplementy odmładzające - warto stosować?

Nie spodziewałem się tutaj takiego pomysłu. Chyba sam wypróbuję to.

Odp: Suplementy odmładzające - warto stosować?

Ja bym na zabiegi od razu nie szła tylko bym poszukała czegoś naturalnego typu ruszczyk, opola czarna, żeń-szeń itp.