1 2019-08-27 10:33:13

Temat: Laserowa korekta wzroku - warto?

Cześć. Zastanawiam się nad zabiegiem laserowej korekty wzroku. Moja znajoma z przyczyn prestiżowych ostatnio poddała się temu zabiegowi w szczecińskiej Optegrze i teraz nie dość, że chodzi bez okularów, to bardzo to sobie chwali i twierdzi, że takie poprawianie wzroku jest przyszłością, jak wybielanie zębów. Wspomina też, że personel był fachowy, brak ukrytych kosztów i wszystko przebiegło gładko, czym bardzo mnie kusi, by samemu poddać się takiemu zabiegowi. A wy jakie macie doświadczenia z laserową korektą wzroku?

2 2019-10-07 18:32:47

Odp: Laserowa korekta wzroku - warto?

Porównanie wady wzroku z wybielaniem wzroku moze byc dosyć kontrowersyjne, bo jednak wada to wada i postrzega sie ja w innych kategoriach. Chociaz na drugą reke, jak mama zdecydowałam sie na laserowa korekcje w szpitalu medicover to z tego co mowila zabieg jest bezbolesny - ba! robia go nawet bez dotykania gałki ocznej z wykorzystaniem wiązki światła

3 2019-10-21 20:53:14

Odp: Laserowa korekta wzroku - warto?

Szanowni Państwo,
jedną z najbardziej nowoczesnych metod laserowej korekcji wady wzroku jest metoda EBK. Jeśli noszenie okularów lub soczewek kontaktowych jest dla Państwa zbyt męczące, warto zastanowić się nad zabiegiem laserowej korekcji wady wzroku – szczególnie jeśli jest duża i bardzo doskwiera w codziennym życiu. Przed taką decyzją należy jednak udać się na wizytę kwalifikującą do zabiegu i porozmawiać z lekarzem o wszystkich za i przeciw zastosowania takiego leczenia. Zabieg ten jest zabiegiem tzw. powierzchownym, nie wchodzi się głęboko do oka, w związku z tym nie wiąże się z uszkodzeniem środka oka. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę drnowosielska.pl oraz do naszej Klinki.
Z pozdrowieniami
Zespół kliniki Dr Nowosielska

4 2019-10-25 11:09:46

Odp: Laserowa korekta wzroku - warto?

oj warto warto, ja sama robiłam laserową koretkę w klinice Mega Lens u dr Czubaka, bardzo dobre indywidualne podejsćie do pacjenta, bezbolesny zabieg , a jakże skuteczny,w zrok mam nie z tej ziemi, wszystko widze.