1 2019-09-22 20:50:30

Temat: Operacyjne powiększenie biustu

Dziewczyny, napiszcie co wiecie o operacyjnym powiększeniu biustu- gdzie szukać fachowej porady, jak dobrać implant, czy ta metoda w ogóle jest bezpieczna? Wiem, ze w dobie internetu wszystkie te informacje można bez problemu wyszukac w sieci, ale wolę liczyć na wiarygodne opinie tych z was, które poddały się takiej operacji. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki smile

2 2019-09-24 21:41:21

Odp: Operacyjne powiększenie biustu

Gdzie szukać informacji- takie sprawdzone to pewnie u chirurga na konsultacji. Moja kolezanka powiekszala sobie biust, ale laaata temu i wtedy bylo slabo z dostepem do informacji na temat operacji. Mysle, ze teraz to mozna znalezc duzo serwisow, albo chociazby wydac 100-150 zł na konsultacje i wypytac o wszystko lekarza smile

3 2019-09-29 14:24:12

A jakie implanty polecacie??

4 2019-10-06 19:21:39

No mysle, ze na rynku najpopularniejsze i najbezpieczniejsze sa mentory. Wielu chirurgów je poleca, a i sporo celebrytek własnie je wybiera. Plusem jest tez to, ze naturalnie wyglądają, o ile z rozsadkiem wybierzesz ich rozmiar...

5 2019-10-09 00:23:33

Z mentorów bardzo ładnie wyglądają mentor xtra. To najnowszy ich model. Chyba są najbardziej miękkie ze wszystkich smile i do tego po prostu mają taki naturalny subtelny wygląd, co tez jest wazne.

6 2019-10-13 21:50:07

A najprosciej i najbezpieczniej nie byłoby po prostu powiekszyc kwasem hialurownowym? Po co sie pakowa w sztuczne silikony skoro kwas jest jedna z bardziej naturalnych metod powiekszania. W Natura med w Nowym sączu powiekszaja i formują piersi w kontekscie tego czego konkretnie oczekuje pacjentka. To ona jest najwazniejsza i to pod nią kosmetolog "dawkuje" ilosc kwasu

7 Dzisiaj 03:31:38

Jeszcze niespełna 2 lata temu byłam radykalną przeciwniczką medycyny estetycznej, hejtowałam kobiety poddające się operacjom plastycznym a teraz sama szukam kliniki, w której mogłabym poddać się operacji powiększania piersi. Wiem co możecie sobie o mnie pomyśleć, ale chce być z Wami szczera, nie udawać. Może dzięki temu otrzymam od Was szczerą poradę. Nie musze chyba wspominać, że chciałabym, żeby operacje przeprowadził najlepszy z możliwych lekarzy, ale też wiem, że nie ma jedynego, najlepszego.  Biorę pod uwagę kliniki z Katowic i okolic. Szukałam już opinii na temat poszczególnych klinik i lekarzy i prawdę mówiąc jak na razie najbardziej przekonuje mnie dr Wilgus . Może słyszałyście o nim?

Ostatnio edytowany przez cassan (Dzisiaj 03:31:50)