1

Temat: Medycyna estetyczna Łódź

Szukam w Łodzi jakiegoś miejsca, gdzie realizowane są zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii. Najlepiej miejsce, gdzie można liczyć na nowoczesne techniki wykonywania tych różnych zabiegów.

2

Odp: Medycyna estetyczna Łódź

Może zajrzyj sobie na sthetica.pl. Mają siedzibę na Wydawniczej w Łodzi i wykonują rożne zabiegi więc na pewno dopasujesz ofertę do swojej oferty.

3 Ostatnio edytowany przez soniczka (2019-10-26 17:41:49)

Odp: Medycyna estetyczna Łódź

Medycyna estetyczna Katowice ma jeden cel znielować różne manakmenty, które sprawiają że mamy kompleksy.  Wszystkie zastosować zabiegi, które odmienią nasz wizerunek na lepsze.  Praktycznie każdy znajdzie dla siebie u nich zabieg dla siebie.  Możecie przykładowo wzmocnić swoje włosy i przyspieszyć ich przyrost. Możecie poprzez takie zabiegi wymodelować sobie usta. Pełną macie tutaj dowolność. Wszystko zależy od was.

4 Ostatnio edytowany przez Giez (2019-11-02 17:07:11)

Odp: Medycyna estetyczna Łódź

A czy mezoterapia rzeczywiście coś pomaga na ujędrnienie skóry? Liczy się tutaj też odpowiednie nawilżenie. Pytam, bo zamierzam wybrać się na zabieg tego typu, a nie wiem czy jest skuteczny. Chociaż na innych forach piszą same pozytywne rzeczy na temat tego. Dajcie znać. Czy taka mezoterapia będzie ok?

Gdybyż to było takie proste, gdyby miłość można było leczyć jak kaca, wybić klin klinem...

5 Ostatnio edytowany przez Giez (2019-10-31 19:06:44)

Odp: Medycyna estetyczna Łódź

A co możecie polecić na cellulit? Czy istnieją na rynku jakieś sprawdzone i przede wszystkim działające tabletki na to? Może coś takiego https://przychodnia-gdansk.pl/cellulit ?

Gdybyż to było takie proste, gdyby miłość można było leczyć jak kaca, wybić klin klinem...

6

Odp: Medycyna estetyczna Łódź

Annka77 napisał/a:

Szukam w Łodzi jakiegoś miejsca, gdzie realizowane są zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii. Najlepiej miejsce, gdzie można liczyć na nowoczesne techniki wykonywania tych różnych zabiegów.

no to jak zależy Ci na nowoczesnych zabiegach to zamiast do Łodzi to jedź do Konstantynowa Łódzkiego do Allure Esthétique Clinique. Tam mają nowoczesne zabiegi, super sprzęt i wszystko jest na najwyższym poziomie.

7

Odp: Medycyna estetyczna Łódź

Osobiście w Łodzi nie znalazłam nic wartego uwagi. Miejsce powinno być sterylne i prowadzone przez specjalizujących się lekarzy. W końcu wybrałam klinikę we Wrocławiu i mogę ją polecić. Wszystko zrobione było idealnie, efekt mnie bardzo zadowala. Miejsce nazywa sie Esderm i jest warte przejechania tych 2-3 godzin samochodem. Nie ma komplikacji no i jest się pewnym dobrego rezultatu.