1 2019-10-08 22:08:57

Temat: Krwawienie w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Cześć wszystkim.
Od ponad 3,5 roku przyjmuje antykoncepcję (Vibin mini). Parę miesięcy temu zgłosiłam się do ginekologa ponieważ kiedy tylko trochę ucisnelam piersi, sączyła mi się z nich żółto-biala wydzielina. Zrobił mi badanie USG piersi i wszystko było w porządku. Powiedział że to przez hormony z antykoncepcji, i nie jest to groźne. Od 5 dni natomiast mam krwawienie, niby jak zwykła miesiączka, ale występuje w trakcie przyjmowania tabletek, a nie w przerwie tak jak być powinno. Jest to krew wymieszana z ciemno brązową wydzieliną. Nie jest tego mało, gdyż bez tamponów nie dałabym rady. I wcale nie zanosi się aby miało się to skończyć. Czasami pobolewa mnie również brzuch, oraz mam mdłości. Czy ktoś wie co to może być? Czy mój organizm daje mi sygnały że ma już dość hormonów? Czy to coś innego? Jestem już umówiona do ginekologa, ale dopiero za tydzień a chciałabym zapytać, być może ktoś tak miał, albo ktoś się zna na tych tematach i coś mi bedzie mógł powiedzieć.
Z góry dziękuję!