1

Temat: Wybór spalacza tłuszczu

Cześć.

Jestem kobietą, 26lat, 167 cm, 62kg.

Odchudzam się od jakiegoś czasu, natomiast waga przestała spadać, potrzebuję jakiejś pomocy, w związku z tym pomyślałam o jakimś spalaczu.jednakze Jednakze kompletnie się na tym nie znam, dlatego proszę Was o pomoc przy wyborze, stosowałam już Trec Clenburexin, nie było żadnych efektów, a efekt gorąca był nieprzyjemny.

Dodam tylko, że na nic nie choruje, mam ułożona specjalna dietę. Co do ćwiczeń, codziennie pół godzinki. Ale pracuje fizycznie więc "ćwiczę" bite 9 godzin dziennie (zmiana nocna).

Bardzo proszę Was o jakieś sugestie, z góry dziękuję smile

2 Ostatnio edytowany przez Ves (2019-10-15 13:36:29)

Odp: Wybór spalacza tłuszczu

Nie zastanawiałaś się nad cytruliną?
https://swiatsupli.pl/pl/aakg-arginina- … -210g.html  Trening stanie się dzięki temu znacznie efektywniejszy. Dzięki temu suplementowi i jego działaniu więcej składników odżywczych dostaje się do narządów, w tym również do mięśni. Jest to bardzo pożądane, gdyż zużywają one ogromne ilości tlenu podczas wysiłku, zwłaszcza siłowego.  Dzieki temu trening będzie mogł odbyć się dłużej i wiecej spalisz.

Cytrulina nie doprowadza do zakwasów  i w znaczny sposób zmniejsza ich skutki – długo utrzymujący się i ostry ból oraz zmniejszoną ruchomość mięśni.
Poza tym nie pomyślałaś, ze waga nie rusza się z tego powodu, ze po prostu chudniesz ale zwieksza się masa mięśni, które trochę ważą?