1

Temat: Antykoncepcja Kraków

Proszę o podpowiedz odnośnie dobrego ginekologa w Krakowie który ustali mi dobrą antykoncepcje ?

2

Odp: Antykoncepcja Kraków

Każdy, pod warunkiem, że zrobisz komplet badań i porozmawiasz otwarcie o swoich oczekiwaniach. smile Ja tak trafiłam na lekarza, który rozwiązał mój comiesięczny problem z PMS, przepisując vixpo. smile

3

Odp: Antykoncepcja Kraków

Miałam problemy z dopasowaniem antykoncepcji dopóki nie rozpoczęłam współpracy z knapik-rybka.org.pl/. Zdecydowałam się ostatecznie na założenie wkładki domacicznej hormonalnej. Można na miejscu jedną z najlepszych na rynku dostać, więc to dodatkowy plus moim zdaniem. Bardzo dobrze się czuję, nie ma problemów w łóżku, których się obawiałam. Rozsądne rozwiązania dla kobiet, które nie chcą już mieć dzieci. Pozdrawiam.

4

Odp: Antykoncepcja Kraków

każdy  dobry ginekolog powinien zrobić z Tobą najpierw wywiad jeżeli chodzi o dobór antykoncepcji, mój tak zrobił zanim przepisał mi antykoncepcję vines, te pigułki mam bardzo dobrze dobrane, nie narzekam w każdym razie, czuję się po nich ok, nie przytyłam, cera się polepszyła, ogólnie na plus, no i największym plusem jest to, że jestem zabezpieczona przed niechcianą ciążą.