1 Ostatnio edytowany przez awokado12 (2012-10-07 20:43:48)

Temat: Sonoforeza nowoczesny zabieg kosmetyczny

Sonoforeza -  to zabieg kosmetyczny w trakcie którego dostarczamy w głąb skóry  różne preparaty kosmetyczne i lecznicze przy pomocy fal ultradźwiękowych. Fale ultradzwiekowe powodują że naniesione na skórę preparaty kosmetyczne, pod ich wpływem, wnikają w głąb skóry. Tak skutecznie podane mogą dużo efektywniej wykonać swoją pracę, czy to leczyć czy wykonywać działania upiększające.

Fale te dokonują również głębokiego masażu skóry dzięki czemu uzyskujemy efekt rozluźnienia skóry, stymulujemy lepsze ukrwienie i zwiększamy produkcje limfy. Następuje pobudzenie skóry która w wyniku tego działania zaczyna wytwarzać większe ilości kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Zabieg ten intensywnie nawilża skórę. Jest to najnowsze odkrycie w dziedzinie kosmetologii. Metoda ta daje duże możliwości bo to my w zależności od aktualnych potrzeb skóry wybieramy potrzebne specyfiki do wprowadzenia do skóry falami ultradźwiękowymi. Zabieg wykonywany jest w gabinetach kosmetycznych a także samodzielnie w domu w przypadku posiadania odpowiedniego urządzenia, czyli aparatu Skin Cleaner którym się ten zabieg wykonuje.

Zabieg ten szczególnie wskazany jest do leczenia trądziku, zmarszczek, usuwania przebarwień, nawilżania.

tu jest zdjęcie Skin Cleanera i pełny z rysunkami opis jego stosowania www.meaderm.pl/pl/p/PEELING-KAWITACYJNY-2-KWAS-HIALURONOWY-30-ml-GRATIS/143

2

Odp: Sonoforeza nowoczesny zabieg kosmetyczny

Bardzo ciekawy zabieg. Dobrze rokuje jeśli chodzi o nie inwazyjność. Jaka jest tak mniej więcej cena takiego zabiegiu w gabinecie kosmetycznym ?

3

Odp: Sonoforeza nowoczesny zabieg kosmetyczny

Witam, niestety nie wiem jaka jest cena takiego zabiegu ani ile kosztuje samo urządzenie ale zainteresował mnie ten sposób. Mam bardzo suchą skórę, nieodżywioną. Czasami jak zakłądam rajstopy czy swetry to aż czuję, jak zahacza się o materiał i psychicznie boli. tongue
Byłabym również wdzięczna za opisanie tej metody, jakoś bardziej szczegółowo- powiedzmy krok po kroku.:)
pozdrawiam