1

Temat: Mydło marsylskie z olejem palmowym

Jakiś czas temu kupiłam mydło marsylskie z olejem palmowym. Składa się w 72% z oleju palmowego, zapewnia nie tylko właściwy poziom nawilżenia skóry, ale ma również właściwości ściągające i zabliźniające w związku z tym często jest polecany przez chirurgów i ginekologów na rany po porodzie, operacjach, złamaniach. Polecany jest także do higieny intymnej. Mydło marsylskie jest idealne także dla dzieci od pierwszych dni życia ponieważ nie wywołuje alergii, uczuleń i podrażnień. Ja stosuję to mydło od dwóch miesięcy i widzę na sobie jego wspaniałe właściwości.

2

Odp: Mydło marsylskie z olejem palmowym

Witam, mam pytanie gdzie można kupić takie mydło w zwykłym sklepie typu superpharma czy może powinnam udać się do apteki? (nie licząc tego że w superpharmie znajduje się apteka)

3

Odp: Mydło marsylskie z olejem palmowym

Chciałabym spróbować tego mydła. Mam wrażliwą skórę ale mój alergolog nigdy mi czegoś takiego nie polecił. A jak tak czytam to bardzo przydatna rzecz dla mojej skory.

4

Odp: Mydło marsylskie z olejem palmowym

Dziewczyny, ja polecam mydła marsylskie z mydlarni marsylskie.pl. Jest duży wybór przeróżnych zapachów. Kupuję tam od roku (mój faworyt to arganowe300g). Mydło marsylskie jest teraz bardzo ważne w mojej pielęgnacji. Świetnie nawilża. Stosuje je także do mycia włosów i higieny intymnej.

5

Odp: Mydło marsylskie z olejem palmowym

Wystarczy mydło naturalne HB - naprawdę pomaga i wzmacnia cerę, stopniowo poprawia jej stan, a przynajmniej tak to u mnie wyglądało. Powiedzmy, że w krótkim czasie udało się ją totalnie odmienić i teraz po prostu wygląda zdrowo - oby  tak dalej, a wszystko wymagało wyłącznie podstawowych kroków, a nie cudów.

6

Odp: Mydło marsylskie z olejem palmowym

Kupowałyście kiedyś mydła marsylskie ze sklepu ichemia.pl ? bo znalazlam tam kilka fajnych zapachów i mają bardzo tanio te mydełka, czy ktoś kupował już tam? ostatnio dostałem takie mydło od siostry i bardzo mi się spodobało, chcę sobie kilka kupić smile

7

Odp: Mydło marsylskie z olejem palmowym

Przyznam, że zainteresowałaś mnie tym mydłem marsylskim.... do tej pory używałam mydło zabłockie solankowe ze sklepu ichemia.pl ale moze czas je zmienic? Jakie jeszcze dobre wlaściwosci ma mydlo o ktorym piszesz mozesz powiedziec cos wiecej?

8

Odp: Mydło marsylskie z olejem palmowym

kroxy55 napisał/a:

Przyznam, że zainteresowałaś mnie tym mydłem marsylskim.... do tej pory używałam mydło zabłockie solankowe ze sklepu ichemia.pl ale moze czas je zmienic? Jakie jeszcze dobre wlaściwosci ma mydlo o ktorym piszesz mozesz powiedziec cos wiecej?

Wedle tego co piszą w tym sklepie ichemia to m.in  łagodzi podrażnienia, regeneruje komórki, odżywia i wygładza, nie wysusza skóra i jest Hipoalergiczne - nie uczula , idealne dla alergików lub delikatnej skóry dziecka

9

Odp: Mydło marsylskie z olejem palmowym

Mnie to mydło troszkę wysuszyło skórę, ale nie ukrywam, że ogólny odbiór jest bardzo na plus:) Moja skóra jest bardzo problematyczna
i faktycznie ukoił ją. Myślę, że warto wypróbować i samemu się przekonać czy jest to właściwy wybór dla nas:) Wiadomo, że każda skóra jest inna i to co pomaga jednemu nie będzie miało takiego samego działania na kimś innym.

10 Ostatnio edytowany przez mixgirl (2017-11-27 15:33:19)

Odp: Mydło marsylskie z olejem palmowym

Te mydło niestety ale nie podziałało na mnie.

Sprawdzone zabiegi na redukcję cellulitu: http://drmalek.pl/arts/zabiegi-na-cellulit/

...