1

Temat: Sculptra - nowość w odmładzaniu skóry twarzy

Słyszałam jak dwie panie rozmawiały na temat takiego nowego zabiegu stosowanego w dermatologii estetycznej, a którego głównym zadaniem jest odmłodzenie skóry twarzy, nazwa tego zabiegu to Sculptra. Przyznaję, że choć nie korzystam z dermatologii estetycznej, to metoda ta zainteresowała mnie, bo podobno jest nieinwazyjna, daje za to doskonały i naturalny efekt. Czy któraś z Was może stosowała? Jak drogi jest to zabieg, czy efekty są szybko zauważalne?

2

Odp: Sculptra - nowość w odmładzaniu skóry twarzy

Cherry, tak, jak stosowałam. Poleciła mi ten zabieg moja pani dermatolog, a miał za zadanie poprawę owalu twarzy i zlikwidowanie niewielkich zmarszczek w jej dolnej części. U mnie wystarczyła jedna ampułka specyfiku (cena zależy od ilości jaka zostaje użyta do zabiegu), więc zapłaciłam za całość 1500 zł.

Zgodnie z informacją na ulotce, zabieg ma za zadnie uzupełnić ubytki w objętości twarzy, które są naturalnym efektem starzenia się skóry, niemniej nie jest to żaden wypełniacz, bo wstrzyknięta substancja ma za zadanie pobudzić tkanki do produkcji własnego kolagenu, który uzupełnia niedobory w skórze. Dlatego właśnie efekty nie są widoczne natychmiast, a stopniowo, niemniej efekt jest naprawdę fajny i utrzymuje się ponad dwa lata. 
Z reguły wykonuje się 3 zabiegi, efekt po pierwszym zauważalny jest już po ok. 6 tygodniach

3

Odp: Sculptra - nowość w odmładzaniu skóry twarzy

Moja kuzynka zdecydowała się na Sculptra. Rzeczywiście efekty są zauważalne, nie od razu, trzeba na nie poczekać, ale przyznaję, że efekty są, więc pewnie warto zainwestować w taki zabieg. Kuzynka miała aż trzy zabiegi, nie wiem czy były potrzebne, czy było to zwykłe naciąganie klienta, ale według kosmetyczki trzy musiały być. Każdy kosztował 1750 zł. Na szczęście na biedną nie trafiło, ale przyznajmy szczerze większość kobiet w Polsce nie jest w stanie pozwolić sobie na takie luksusy sad

4

Odp: Sculptra - nowość w odmładzaniu skóry twarzy

Moja starsza siostra zastosowała ten zabieg. Byłam bardzo przeciwna, bo myślałam, że efekty są jak po botoksie. Jakież było moje zdumienie gdy "młodniała" stopniowo, jakby czas się zatrzymał. Najważniejsze jak przy każdym zabiegu z zastrzykami to wybrać profesjonalny gabinet. Siostra była w Bella Derm i nie żałuje wydanych pieniędzy.  Mama myślała, że stosuje jakiś cud-krem i chciała koniecznie go dostać.

5

Odp: Sculptra - nowość w odmładzaniu skóry twarzy

Sculptra to cudowna metoda, która naprawdę pozwala się odmłodzić. Zaoszczędziłam i zafundowałam mamie taki zabieg w krakowskim SCM estetic, na okrągłą rocznicę urodzin. Chciała zadbać przede wszystkim o jędrność swojej twarzy i udało się idealnie. A ja jestem szczęśliwa, że mogłabym spełnić jej marzenie.

6 Ostatnio edytowany przez malinowaen (2018-01-05 14:02:00)

Odp: Sculptra - nowość w odmładzaniu skóry twarzy

a na czym ten zabieg polega? Ja byłam na mezoterapii igłowej w klinice http://artederm.pl/  i jestem zachwycona z efektów, wyglądam młodziej, czuję się lepiej, o to mi właśnie chodziło i na pewno jeszcze wrócę tam na kolejne zabiegi.

7 Ostatnio edytowany przez olha (2019-04-01 11:06:31)

Odp: Sculptra - nowość w odmładzaniu skóry twarzy

Naturalne kosmetyki
Zdrowa dieta
Picie dużych ilości wody codziennie
Oraz regularne konsultacje z dermatologiem i ginekologiem (czasami prawdziwe cuda daje wyregulowanie hormonów)

Sama miałam osobisćie problem z mimika twarzy z uwagi na to, że bardzo się marszczyłam.... Pomógł mi botoks na zmarszczki na czole. Aktualnie po zabiegu wygladam o wiele lepiej.

Wykonywałam w tej klinice w Katowicach
https://klinikamagnuccy.pl/botoks/

Dzisiaj mam ochotę na... smile