1

Temat: Skuteczne ćwiczenia na szczupłą talię

Jestem szczupła, w sumie ze swojej sylwetki jestem względnie zadowolona, względnie, bo żeby nie było zbyt kolorowo, brak mi ładnie zaznaczonej talii. To oczywiście sprawia, że sylwetka robi się chłopięca, jakby cięższa niż jest w rzeczywistości. Bardzo podobają mi się spodnie biodrówki, tak obecnie modne krótkie sweterki, ale cóż z tego kiedy nie czuję się w nich dobrze. I właśnie dlatego postanowiłam wziąć się za siebie i ukształtować szczupłą, smukłą talię przy pomocy ćwiczeń fizycznych. Czy którejś z Was to się udało? Macie jakieś sprawdzone zestawy lub techniki, które polecacie, a które naprawdę działają?

2

Odp: Skuteczne ćwiczenia na szczupłą talię

Przede wszystkim musisz wykonywać dużo ćwiczeń na mięśnie skośne brzucha. Niestety nie potrafię opisać Ci tych ćwiczeń, na szczęście w internecie znajdziesz mnóstwo stron z filmikami i opisem, więc na pewno dasz radę poćwiczyć w domu. Najbardziej jednak polecam wizytę w klubie fitness. Profesjonalni instruktorzy pokażą Ci wszystkie ćwiczenia i na początku będą korygować błędy, które możesz popełniać.