Temat: Suplementy z iHerb - znów bez kosztów przesyłki

Jak pewnie część z Was wie, iHerb co jakiś czas (co kilkanaście tygodni) robi takie promocje i zdaje się, że dziś zaczęła się kolejna. Wysyłka pocztą lotniczą zamiast 4-6 usd jest obecnie za darmo - pod warunkiem, że wartość paczki przekracza 40 usd (i nie przekracza 80 usd oraz 4 funtów wagi, czyli ok. 1.8 kg, ale to stałe warunki dla przesyłek pocztowych z iherb).

Jeśli więc zamawiacie suple z iherb, to teraz jest dobry czas, żeby odświeżyć swoje zapasy na najbliższe miesiące smile
To tak dla przypomnienia wszystkim, którzy już tam zamawiają, bo łatwo przegapić takie promocje.

A dla tych, którzy jeszcze nic nie zamawiali z iherb, a chcieliby zacząć:
To jeden z większych (jeśli nie największy) sklep internetowy tego typu na świecie i do tego z bardzo dobrymi cenami. Często te same suple można kupić na naszym allegro lub w sklepach za 50-200% drożej ... ja rozumiem, że podatek, cło, koszt wysyłki, itp. itd, ale bez przesady .. pazerność niektórych jest powalająca.

Na iherb mają nie tylko typowe suple, jak witaminy, zioła itp. ale rzeczy typu kremy czy pasty do zębów (ja np. zamawiam bezfluorowe za 3,81 usd - wychodzi znacznie taniej niż "markowe" pasty u nas).

Przy pierwszym zamówieniu dostaje się jednorazowo 5 usd rabatu przy wpisaniu tzw. kodu rabatowego. W praktyce jest to kod tzw. osoby polecającej, w więc można wpisać jeden z setek tysięcy, otrzymany od kogoś znajomego wink

Byłoby mi miło, gdyby ktoś wykorzystał ten ode mnie, tj. FUN494.

Was to nie kosztuje nic, a zysk macie w postaci owych 5 usd na start.
Jakie korzyści ma osoba polecająca - jakiś drobny % od zakupów dokonywanych przez osoby, które zaczęły zakupy w iherb z wykorzystaniem jej kodu, więc ten post nie jest tak do końca bezinteresowny, o czym po prostu informuję, bez marketingowej ściemy.

Pozdrawiam i zdrówka życzę.