1

Temat: Depilacja miejsc intymnych

Przyznaję, że coraz bardziej przeszkadzają mi szybko odrastające w miejscach intymnych włoski. Stosowałam już kremy do depilacji, również te specjalnie przeznaczone do tej strefy, tradycyjne golenie, wosk, a nawet próbowałam sięgnąć po depilator elektryczny. Żadna z tych metod nie okazała się jednak satysfakcjonująca - po goleniu odrastające włoski są ostre i jeszcze silniejsze, a samo golenie muszę wykonywać codziennie, z depilatorem elektrycznym nie dałam rady, bo ból okazał się zbyt silny, kremy i wosk są w sumie w porządku, ale niestety też działają zbyt krótko, poza tym zauważyłam, iż coraz więcej włosków zaczyna mi wrastać. Może macie jakieś sprawdzone, dobre marki kosmetyków, które działają delikatnie, ale skutecznie? A może depilacja laserowa jest jedyną naprawdę dobrą metodą?

2

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Kiedyś ciągle goliłam miejsca intymne, niestety tak jak piszesz przy tej metodzie włoski stają się coraz silniejsze i często zaczynają wrastać w ciało. Przerzuciłam się na metodę depilacji woskiem. Ból jest okropny, ale rzadziej muszę je usuwać i odrastają słabsze. Teraz rozważam depilację laserem, wiem że jeden zabieg to mało, więc póki co cena mnie odstrasza. Jak już zastosujesz tę metodę to koniecznie napisz jaka jest jej skuteczność.

3

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Depilację laserową trzeba zwykle zastosować trzy, cztery lub nawet więcej razy, w odstępach ok. 6-12 tygodni, a wynika to z tego, że włoski znajdują się w różnej fazie wzrostu, poza tym jedne rosną szybciej, inne wolniej. Światło lasera działa wyłącznie na te, które są akurat w fazie wzrostowej. W trakcie zabiegu specjalna głowica urządzenia emituje wiązkę promieni świetlnych, które w przeciwieństwie do tradycyjnego lasera są rozproszone i o różnej długości. Docierają one nawet do głębokich warstw skóry, działają wielokierunkowo i trwale niszczą mieszki włosowe. Ja się jednak zastanawiam czy rzeczywiście depilacja laserowa naprawdę raz i na całe życie usuwa zbędne owłosienie, bo jeśli tak, to nawet ta cena w efekcie nie jest taka odstraszająca. W końcu na kremy, woski czy nawet maszynki do golenia też wciąż wydajemy określone kwoty.

4

Odp: Depilacja miejsc intymnych

dobre jak kobieta jest w ciąży, bo w ciąży trudno jest się samemu golić;)

5

Odp: Depilacja miejsc intymnych

W ciąży jest zakaz używania takich depilatorów.
Jak masz bardzo wrażliwą skórę to może zrób sobie depilacje IPL? Kilka zabiegów i już będziesz miała problem z głowy. Ja sama się nad tym zastanawiam bo po depilacji wyskakują mi często takie czerwone kropki i niezbyt estetycznie to wygląda sad A koleżanka ma taki od babylissa to wypróbowałam i działa super.

6

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Żaden IPL! Szkoda kasy, bo koszt jest dość wysoki, a efekty podobne do depilacji woskiem. Najlepiej wybrać się na laser (taki prawdziwy laser), który usunie włoski już na zawsze wink Nazywamy to wtedy epilacją. Polecam przeczytać krótki artykuł "Fakty i mity o usuwaniu owłosienia" na stronie Une Belle Peau. Zanim go przeczytałam nie sądziłam, że można pozbyć się włosków w trwały sposób. Teraz jestem już po 2 zabiegach i efekty są super big_smile (i mówię oczywiście o bikini wink )

7

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Koleżanka ma racje. Najlepiej to wybrać taki gabinet gdzie zaproponują nam skuteczną metodę i doradzą. Jeśli już mamy zapłacić i mieć efekty to najlepiej udać się do profesjonalistów. Ja na depilacje i inne zabiegi jeżdżę do Gliwic do Victoria Day Spa, tam obsługa rewelacja. No i pracują ludzie z wyższym wykształceniem na nie tylko po kursach. Zawsze jestem zadowolona. A jeszcze teraz poleciłam zabiegi koleżance i dostałam 50 % rabatu. Więc jeśli ktoś planuje taki zabieg a ma nie daleko to ja polecam to miejsce.

8

Odp: Depilacja miejsc intymnych

jeśli ktoś jeszcze nie słyszał to warto spróbować epilfree intim - bezboleśnie i na długo pozbywamy się włosków

9

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Zgadzam się, skuteczna metoda, efekty porównywalne do lasera.

10 Ostatnio edytowany przez klounn (2017-01-06 08:59:23)

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Depilator Laserowy - http://nuviаlab.com Jestem zadowolona z zakupionego produktu. Efekty widać po kilku użyciach, ale muszą być regularne.

11 Ostatnio edytowany przez Matika (2017-03-10 20:48:47)

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Najlepiej zrobić to w salonie, no ale to moje zdanie. Ja byłam w Depilart w Olsztynie http://www.depilart.pl i jestem zadowolona. Włoski nie odrastają skóra wygląda pięknie bez żadnych podrażnień. Miałam zabieg laserem diodowym Light Sheer® Desire™. Nie działa on jedynie na bardzo jasne włoski pozbawione melaniny.

12

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Ja bym skorzystała z epilfree. Na ich stronie można sprawdzić które salony oferują.
Najpierw depilacja woskiem lub pastą cukrową, a później powiedzmy, że utrwalenie.
Skuteczna i trwała depilacja

13

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Zdecydowanie warto wykonać zabieg depilacji miejsc intymnych w dobrym salonie, oczywiście mowa o depilacji laserowej która będzie po prostu skuteczna i trwała smile

14

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Masz rację i ja na takim właśnie zabiegu byłam w Medyk Centrum w Częstochowie i teraz przynajmniej na długi, długi czas mam spokój z depilacja zaczelo mnie to meczyc i szkoda mi bylo czasu. Jednak raz a porzadnie sie wydepilowac to najlepsze rozwiazanie smile

15 Ostatnio edytowany przez Katia (2018-07-13 07:36:07)

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Bylam na depilacji intymnej woskiem i niestety ale nie mogę polecić. Może ktos ma mniej delikatną skórę i taka depilacja będzie mu odpowiadała. Jednak nie sprawdzilo się to u mnie poniewaz miałam okrutne podrażnienia i potem musiałam chodzic całkowicie zasłonięta.....

Za to sprawdziła się u mnie depilacja laserem. Jeśli macie w swoim mieście mozliwosć depilacji laserem vectus to serdecznie polecam ponieważ taka depilacja przynosi bardzo pozytywne skutki. I jest już na zawsze.
W Gdyni polecam:
Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: +48 791 600 607
\
Tutaj jest ich strona: http://vectusgdynia.pl/

16

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Bo intymne się robi pastą cukrową, która działa delikatniej i nie wywołuje podrażnień. Potem tylko serum epilfree w wariancie dla miejsc delikatnych i intymnych (intim care) i po paru zabiegach nie ma już w zasadzie czego usuwać. smile

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Też męczy mnie golenie maszynką, dlatego zaczynam się zastanawiać nad depilacją woskiem, albo laserem. Niestety wiem, że laser sporo kosztuje, ale miałabym przynajmniej spokój już na zawsze ;p

18

Odp: Depilacja miejsc intymnych

No nie do końca na zawsze, włoski po laserze też odrastają, u jednych później, u innych wcześniej. Żeby efekt był stały musiałabyś robić zabiegi przypominające, równie kosztowne. Na Twoim miejscu rozważyłabym Epilfree, efekty podobne, najpierw robisz serię zabiegów, później raz na jakiś czas zabieg przypominający i masz spokój. No i jest to metoda bez porównania tańsza.

19

Odp: Depilacja miejsc intymnych

ja osobiście do wszystkiego używanm kremu do depilacji Veet nawet do okolic bikini. Fajny nie podrażnia, nie wrastają włoski. Jestem zadowolona

20

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Jak masz grube i ciemnie wloski to strzel sobie depilacje laserową, raz a porzadnie.

21

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Vi napisał/a:

Jak masz grube i ciemnie wloski to strzel sobie depilacje laserową, raz a porzadnie.

Dokladnie. Troche sie wykosztujesz, ale masz problem z glowy na dlugie lata.

22

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Uważam, że najlepiej poddać się depilacji laserowej, bo efekt masz na długie lata i nie trzeba sie martwic o regularne golenie. Zabieg nieco kosztowny, ale skuteczny. Na light sheer bylam w Melitusie u pani Agaty- zdecydowalam sie wlasnie na okolice bikini, bo to dla mnie tez byla problemowa strefa do golenia. Zabieg byl bolesny, ale mysle, ze mozna zacisnac zęby i spokojnie go przetrwac, zwlaszcza ze nie trwa dlugo smile łącznie mialam 4 ttakie zabiegi i po nich skóra jest gladka, gdzieniegdzie cos odrasta, ale to takie pojedyncze wloski- bardzo slabe- wiec nie stanowi to problemu. Generalnie polecam, bo wakacyjną porą jest to bardzo wygodne!

23

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Jakoś nie potrafiła bym się zdecydowac na laser, nie ufam takiemu czemuś. Mam swój krem Veet depiluję łatwo i przyjemnie bez podrażnień i mam spokój do 7 dni. Po co mi co innego

24

Odp: Depilacja miejsc intymnych

Dla mnie krem do depilacji najlepiej sprawdza się jeśli chodzi o miejsca intymne.  Krem do depilacji z D-Panthenolem Vanity Bielendy, nie tylko opóźnia u mnie odrastanie włosków, ale też nie powoduje podrażnień i idealnie łagodzi depilowane miejsca.