1

Temat: VICHY DERCOS NEOGENIC - STEMOXYDINE

Cześć czy ktoś już z Was stosował to na wypadanie włosów ? Cena jest kosmiczna bo ponad 300 zł ale ponoć jest to rewolucja na jaką my łysiejący czekamy...
Powiem szczerze ze stosowałam poprzednie produkty vichy i na mnie nie działały jedynie wyczysciły mi portfel więc nie wiem czy teraz ryzyskować...
Dajcie znać jeżeli macie już jakieś efekty choć w sprzedaży to chyba jest od 22 września...

2

Odp: VICHY DERCOS NEOGENIC - STEMOXYDINE

Ceny chyba już troszkę spadły, więc myślę ze z czasem jeszcze bardziej pójda w dół i chyba warto jeszcze trochę zaczekać. Na allegro zdarzają się tez fajne okazje, zobacz tam, jeśli nie zaglądałaś. Nie miałam nigdy problemu z łysieniem. W mojej rodzinie też nikt nie narzeka na brak włosów. Ewentualnie jak były za rzadkie to brało się Skrzypovitę lub coś podobnego. Często jest to uwarunkowane genetycznie, więc nie wiem, czy to rzeczywiście przynosi trwałe efekty. Gdzieś wyczytałam, że kuracją musi być ciągła, bo po odstawieniu dercos-a z Vichy wypadanie włosów powróciło. Na pewno nie dzieje się tak u każdego, więc nie można jednoznacznie niczego stwierdzić. Ryzyk-fizyk jak to mówią. Chyba musisz wypróbowac na własnej skórze smile

3

Odp: VICHY DERCOS NEOGENIC - STEMOXYDINE

300 zł to rzeczywiście spora suma. Tak jak Ty miałabym wątpliwości co do skuteczności tego produktu. Nacięłam się już wiele razy na kosmetyki Vichy, po których nie widziałam żadnych efektów oprócz efektu uszczuplenia konta bankowego. Najlepiej poznać opinie osób, które już zastosowały ten produkt. Sama chętnie się dowiem czy działa, bo mam kuzynkę, która łysieje mimo bardzo młodego wieku.

4

Odp: VICHY DERCOS NEOGENIC - STEMOXYDINE

http://solidna-apteka.pl/vichy_dercos_n … _28_x_6ml_

Zapraszamy

5

Odp: VICHY DERCOS NEOGENIC - STEMOXYDINE

Ja właśnie testuje kupiłem pakiet na 14 zobaczymy czy da radę kupowałem na allegro ciut taniej wyszło :-)

6

Odp: VICHY DERCOS NEOGENIC - STEMOXYDINE

i co pomaga? gdzie to można kupić?

7

Odp: VICHY DERCOS NEOGENIC - STEMOXYDINE

Promocja: "Poznaj skuteczność pełnej kuracji" czy jakoś tak. Skorzystałem, wydałem ponad 600 zł, wysłałem fotki paragonów, kody promocyjne, przez dwa miesiące wcierałem to coś we włosy. Efektu nie widzę. Nie dostałem nawet złamanego e-maila z informacją, że biorę udział w promocji. Oczywiście promocyjnego opakowania na kolejny miesiąc też nie zobaczyłem.
Jakaś dziwna firma. Można u nich zbierać punkty promocyjne pod warunkiem wysłania kodów kreskowych z opakowań... pocztą. Jak w XIX wieku :-o. Dla mnie naciąganie, porażka i strata pieniędzy. Machnąłem na to ręką, ale kiedy zobaczyłem, że znowu rusza ta pseudopromocja, postanowiłem, że jednak się wypowiem.

8

Odp: VICHY DERCOS NEOGENIC - STEMOXYDINE

artktos napisał/a:

Promocja: "Poznaj skuteczność pełnej kuracji" czy jakoś tak. Skorzystałem, wydałem ponad 600 zł, wysłałem fotki paragonów, kody promocyjne, przez dwa miesiące wcierałem to coś we włosy. Efektu nie widzę. Nie dostałem nawet złamanego e-maila z informacją, że biorę udział w promocji. Oczywiście promocyjnego opakowania na kolejny miesiąc też nie zobaczyłem.
Jakaś dziwna firma. Można u nich zbierać punkty promocyjne pod warunkiem wysłania kodów kreskowych z opakowań... pocztą. Jak w XIX wieku :-o. Dla mnie naciąganie, porażka i strata pieniędzy. Machnąłem na to ręką, ale kiedy zobaczyłem, że znowu rusza ta pseudopromocja, postanowiłem, że jednak się wypowiem.

Witam, ja też używam dercos neogenic właśnie zacząłem drugie opakowanie. Włosy przestały wypadać, to nie jest moja subiektywna ocena, bo nie widzę włosów na poduszce, nie zostają mi na dłoni po przecesaniu, nie wiem czy odrosną, ale powiedzcie, czy jeśli przestane używać tego specyfiku to wypadanie włosów powróci? Również się obawiam, że swojego III opakowania promocyjnego nie dostane. bo jak do tej pory nic nie dostałem, mam nadzieję jednak, że w końcu mi je przyślą w przeciwnym razie spróbuje do nich tam zadzwonić i się czegoś dowiedzieć.

9 Ostatnio edytowany przez trataka (2017-12-20 07:25:12)

Odp: VICHY DERCOS NEOGENIC - STEMOXYDINE

Dobry szampon przeciw wypadaniu włosów - http://pl.blisshair.pro