1

Temat: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Bardzo proszę o pomoc, bo jestem przerażona! W żaden sposób nie zmieniłam swojego trybu życia, chodzi mi o to, że nagle nie stałam się mniej ruchliwa, a nawet mam więcej zajęć, więc w gruncie rzeczy jakby nieco więcej się ruszam. Wydaje mi się również, że jem tak, jak do tej pory - zawsze śniadanie, obiad, staram się między posiłkami nie podjadać, nie folguję sobie ze słodyczami. Poza tym śpię normalnie, regularnie odpoczywam, jednym słowem nic się specjalnie nie zmieniło, a jednak mniej więcej od pięciu miesięcy stopniowo przybieram na wadze. Od tamtego czasu przybyło mi już ponad 7 kilogramów (!), co - biorąc pod uwagę, że jestem raczej niską osobą - jest bardzo dużo. Co może być tego przyczyną i co powinnam w takiej sytuacji zrobić???

2

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Przyczyn może być wiele. Jeśli Twój tryb życia się nie zmienił, jesteś aktywną osobą i starasz się jeść regularnie bez podjadania to chyba czas najwyższy zrobić badania. Moja kuzynka, która jest trenerem pływania w pewnym momencie zaczęła bardzo tyć. Ruchu w ciągu dnia ma tyle, że ja pewnie miałabym niedowagę, więc bardzo ją to przybieranie na wadze zaniepokoiło. Poszła do lekarza i okazało się, że ma problemy z tarczycą. Na szczęście wszystko zaczyna wracać do normy, ale hormony będzie zażywać już do końca życia.

3

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Mówisz że nie jesz dużo, masz więcej ruchu itd. W takiej sytuacji to pewnie hormony. One często zaburzają procesy przemiany materii. Sabina ma tutaj chyba rację, tez myślę, że to tarczyca. Najlepiej, jeśli udasz się do lekarza rodzinnego, a on da skierowanie na usg tarczycy. Popytaj tez w rodzinie, czy któs z Twoich bliskich nie miał problemów z tarczycą. Jeśli okaże się że tak, to bardzo prawdopodobne, że i Ciebie to dotknęło. Chyba, że stosujesz jakies tabletki, którę sa po prostu źle dobrane?

4

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Często zdarza się, że przybywamy na wadzę, gdy nadchodzi okres jesienno- zimowy w związku ze spowolnieniem metabolizmu. Może to być wynikiem stosowania niewłaściwych leków, albo nawet prawidłowo dobranych, ale tycie jest ich skutkiem ubocznym. Często z problemem nagłego przybywania na wadze spotykają się też osoby, które rozpoczynają drastyczne odchudzanie a potem nagle je przerywają. W Twoim jednak przypadku na początek zrobiłabym badania krwi- podstawowe i TSH i jeśli wyniki nie bedą w normie, a waga nadal będzie wzrastać skonsultuj się z lekarzem.

5

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Polecam wypróbować rezonator biofotonowy, miałam problemy z metabolizmem, ciśnieniem, ogólnie złe nastroje, przybieranie na wadze, nic mi nie było, żaden lekarz nie potrafił nic zdiagnozować i przepisać odpowiednich leków, więc zdałam się na siebie i zaczęłam używać rezonatora, który po kilku tygodniach spowrotem przywrócił mi dobre samopoczucie i funkcje organizmu wróciły do normy, polecam dlatego to urządzenie.

6

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

witam
powiem szczerze ze nie wiem co sie dzieje ale mam nadzieje ze w koncu sie dowiem
od kilku dni sledze swoja wage poniewaz zaczelam puchnac,chodze senna,i praktycznie nic nie jem, tylko glownym powodem jest to ze przybieram na wadze 0,5kg dziennie i przeraza mnie to calkowicie.praktycznie od miesiaca jestem w ciaglym ruchu,niestety dwa lekkie posilki w ciagu dnia i nic nie podjadam,wrecz odrzucilo mnie od slodkiego czy jakis innych przyjemnosci,
moze ktoras z was tez miala podobny problem???????????
ten przyrost wagi mnie przeraza
PROSZE O POMOC

7

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Radziłabym jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Nie wygląda to dobrze, lepiej zrobić badania i ustalić czemu tak szybko tyjesz.

Nigdy się nie poddawaj! smile

8

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Radzę zmienić tryb życia. Podstawa w tym wszystkim to odpowiednie środki na odchudzanie - u mnie np. sama dieta nie pomagała, bo i tak podjadałam.
Przy foreverslim tego nie było. Jadłam rozsądnie, nie sięgałam po słodycze i tak jakoś udało się trwale schudnąć. 13 kg mnie to naprawdę jeden z moich największych sukcesów...

9

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

To prawda, bez dobrych środków na odchudzanie nie da się schudnąć, a przynajmniej w moim przypadku takie chudnięcie nie było możliwe.
Niby jadłam zdrowo, ćwiczyłam, a nic się nie działo. Dopiero na foreverslim przyszedł zadowalający postęp.
Próbujcie odchudzania - życie się zaczyna dopiero wtedy, kiedy człowiek robi się szczupły...

10

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Dziewczyny - jeszcze jedna rada. Zaczęłam chodzić na zumbę - po kuracji z foreverslim szukałam formy aktywności, która będzie gwarantowała trwałość efektu.
I jak na razie daję radę, poza tym to genialna zabawa, a skoro przy tym utrzymuję wagę, to czemu nie?

11

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Najlepiej zrobić badania, możesz mieć np. nadczynność tarczycy, to bardzo często jest przyczyną nagłego przybierania na wadze.

12

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Dlaczego zaczęłam tyć? Bo źle się odżywiałam, nie miałam żadnego ruchu. Nawet sobie nie wyobrażacie jak wiele się zmienia w życiu człowieka w momencie kiedy jest aktywny.
To jednak nie dawało mi utraty nadwagi, dopiero przy foreverslim faktycznie mi się to udało. To dziwne... bo nawet rozsądnie jedząc i będąc aktywna, nie potrafiłam chudnąć.
Przy tabletkach wszystko ruszyło. Cóż... widocznie tak już mam...

13

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Tyje się przez fatalny styl życia, dopóki go nie zmienicie, nie ma co liczyć, że przyjdą jakieś sensowne zmiany.
Słodycze, brak ruchu, tłuste jedzenie - to  właśnie was niszczy. Co do foreverslim - jak najbardziem, ale musicie też postawić na to, że po zmianach wasza dieta będzie już zdrowa.

14

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

POMOCY TYJE BEZ POWODU NIE JEM SŁODYCZY ODZYWIAM SIĘ ZDROWO MIMO TO PRZYWALILAM GORZEJ ZLE SIĘ Z TYM CZUJE CIEZKO MI CHODZIĆ I ODYCHAC BIEGANIE I ĆWICZENIA NIC NIE DAJĄ . CO SIĘ DZIEJE.

15

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Może Slimunox jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba.

16

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Stosując Foreverslim mi bardziej zależało na tym aby schudnąć ze względów zdrowotnych niż ze względów estetycznych.Stosowałam dietę ruszałam się i przestrzegałam zasad kuracji i systematycznie brałam tabletki.I w końcu udało mi się schudnąć.Zdecydowanie czuję się teraz lepiej nie męczy mnie już zadyszka a co do figury nie powiem też się z niej cieszę.

17

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

W okresie trzech miesięcy udało mi się dzięki Slimunox stracić 12 kg.Czy jest to dużo?Dla mnie tak bo wcześniej żadna dieta nie przyniosła pożądanego efektu.

18

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Najlepszą zachęta na spacery jest pies, od razu jest powód aby wyjść i się poruszać. Ja do tego zaczęłam brać Slimunox i udało mi się zrzucić kilka kilogramów. Do tego dzięki tym tabletką zmniejszył mi się apetyt i zaczęłam jeść regularnie.

19

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Preparat Slimunox doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

20

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Jestem bardzo zadowolona z efektu jak dały mi Slimunox.Na początku myślałam że raczej efekty będą kiepskie ale jestem mile zaskoczona.Udało mi się zrzucić 10 kg bez żadnych wielkich wyrzeczeń.

21

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Nie wierzyła bym w jakies cudowne leki na odchudzanie.. nie ma czagos takiego. A jak jest to szodzi zdrowiu. Lepiej się przebadać, nagłe tycie przy braku zmiany sposobu odżywiania i życia może być spowodowane jakąś chorobą, czy problemami z tarczyca czy z hormonami czy z cukrzycą czy zespołem policystycznych jajników nawet. U mnie własnie PCOS było przyczyna nagłego tycia a jadlam tak samo, tyle samo czasu spędzałam na spacerach.. Dlatego przestańcie na włąsną rękę brać leki a lepiej zastsujcie zdrową ditę, to nigdy nie zaszkodzi - ja np stosowałam sie do diety zalecanej przez dietetyków przy pcos ovarin.pl/dietetyk-radzi   i przebdajcie się u jakiegos specjalisty

22

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

ja tez nie wierze w zadne leki. Poeksperymentuj z dieta, odstaw jakies produkty np. sery na 3 tyg i zobacz czy waga zleci. Ogranicz cukier. Moze ci sie tez zatyrzymywac woda w organizmie

"Przecież i ja ziemi tyle mam, ile jej stopa ma pokrywa, dopokąd idę..." C. K. Norwid

23

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Slimunox dla mnie nie ma ni lepszego niż te tabletki.U mnie w niecałe trzy miesiące poradziły sobie ze sporą nadwagą która została mi po bliźniaczej ciąży.Ja te tabletki mogę jak najbardziej polecić.

24 Ostatnio edytowany przez Ves (2019-09-26 11:32:12)

Odp: Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Ja to może jadłabym więcej... tyle że najzwyczajniej w świecie nie mam czasu... niestety przy dwójce dzieci, jedzenie 5 posiłków dziennie, najlepiej o stałych porach, to komfort na który mnie w chwili obecnej nie stać... zazwyczaj jadam na stojąco, z Mańkiem na rękach, który w dodatku próbuje mi wyrywać widelec, albo kanapkę Jedzenie to jest walka o każdy kęs... no ale staram się jeść zdrowo io dostarczac dużo witamin w postaci owoców i warzyw, bo wiem że po dwóch ciążach i karmieniu piersią, mam mocno wyjałowiony organizm i witamin bardzo mi brakuje...

A w temacie... dołączyłam dziś do treningu 6 Weidera... Myślałam nad Chodakowską, ale niestety brakuje mi już czasu... No i Na Orbitreku udało mi się dojść do biegu 55 min i dystansie 20 km. Na dniach planuję zakupić buty, wygodny strój i mam nadzieję, że w ciągu tygodnia wybiegnę w trasę

Zastanawiam się tylko nad jakimś zabiegiem na usuwanie cellulitu bo z tym mam największy problem http://strefawolnejprasy.pl/usuwanie-ce … o-mozliwe/