1

Temat: Skuteczne tabletki odchudzające

Na rynku pojawia się coraz więcej specyfików pomocnych przy odchudzaniu. Wiele z nich dopuszczonych jest do sprzedaży aptecznej, co pozwala mi wnioskować, że są bezpieczne. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że same tabletki nie pozwolą mi schudnąć i trzeba je połączyć z dietą i ruchem, niemniej być może są takie, które naprawdę mogą wspomóc utratę zbędnych kilogramów? Jestem już osobą dojrzałą, wiele dobrego słyszałam na temat Linea40+, która zawiera składniki wspomagające przemianę materii i pomagające spalić tłuszcz - czy któraś z Was może miała okazję te tabletki przetestować? A może polecacie inne, ale rzeczywiście skuteczne?

2

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Zawsze byłam przeciwnikiem tabletek odchudzających. W mojej rodzinie kilka osób wypróbowało różne suplementy na odchudzanie i raczej efektów nie widziałam. Patrząc na opakowania tabletek zawsze jest informacja, że zażywanie ich należy połączyć z ćwiczeniami i dietą i wtedy działają. Ale według mnie to właśnie ta dieta i ćwiczenia działają, więc tabletki nie są nam do tego potrzebne. Radziłabym pomyśleć o dobrym treningu z instruktorami fitness i o wizycie u dietetyka jeśli ma Pani sporą nadwagę. Jeżeli natomiast przybyło Pani tylko kilka kilogramów i chce je Pani zrzucić to polecam dietę Jedz-Mniej.

3

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Na wszystkich tego typu tabletkach pisze: "Suplement diety" czyli chyba trochę taki pic na wodę. Od samych tabletek na pewno się nie schudnie. Prędzej od samego ruchu-to tak. Jesli stosujesz diete i ruszasz się wystaczajaco to możliwe, że takie tabletki będa dawać efekt. Na samych tabletkach bym jednak się nie skupiała. Moja koleżanka brała kiedyś jakieś tabletki odchudzające, ale okazało się że sa na bazie jakiegoś narkotyku i bezwzględnie je wycofali. Nie mam pojęcia jaka była ich  nazwa ale podobno dawały takiego powera, ze nic nie jadła i miała problemy żeby w ogóle zasnać. Efekt był-owszem, ale na dłuższa metę mogła się wykończyć. Skuteczne jest też podobno alli, ale jest dla osób z dużą nadwagą i nie wszyscy mogę je stosować. Ma też skutki niepożądane, które nie należą do najprzyjemniejszych i wiążą się głównie z wydalaniem z organizmu tłuszczu.

4

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Suplement to jak sama nazwa wskazuje - uzupełnienie diety o potrzebne składniki.
Nie odchudzisz się dzięki samym suplementom. Polecam Ci ruch oraz odpowiednią dietę. Suplementy pomagają ale musisz chcieć i najpierw zmienić swój styl jedzenia.
Polecam szczególnie suplementy Olimp ze strony twoje-odzywki.pl

5

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

ja po przetestowaniu kilku do suplementów , do minilini podeszłam dość sceptycznie. Ale efekty uzyskane po miesiącu miło mnie zaskoczyły. Schudłam 4,5 kg, bez katowania się ćwiczeniami,apetyt sam zmalał, chęć na słodycze też spadła. A ja czuję się bezpiecznie ponieważ skład jest na bazie roślinnej. Polecam

6

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Większośc tabletek nic nie daje, testowałam 4 różne rodzaje. To desperacja. 6 lat się odchudzałam i nic. Na początku roku spróbowałam kolejnych - nazywają się foreverslim. W zasadzie straciłam przy nich całą nadwagę, dokładnie 14,5 kg. Inna sylwetka, inne samopoczucie, inna samoocena. Najważniejsze jest dla mnie jednak to, że 2 miesiące po kuracji nie wrócił ani jeden kg. Zmieniłam dietę, liczę, że zdołam utrzymać efekty mojej pracy na stałe.

7

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

dla mnie minilinia jest najbardziej skuteczna, ja nie miałam po niej wilczego apetytu, a słodycze w ogóle mnie nie kręciły, schudłam sporo, ale też trochę ćwiczyłam i piłam wodę ile tylko się dało

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Wczoraj przeczytałam o  dwudziestolatce, która zmarła z powodu przyjmowania "suplementu" niezatwierdzonego przez kogokolwiek. "Lek" pochodził z nielegalnego źródła i był niczym więcej jak trucizną, która de facto stosowana jest w przemyśle chemicznym w różnorakich celach, ale nie jest przeznaczona do spożycia. Jak widać kobietom racjonalne myślenie przyćmiewa możliwość szybkiego schudnięcia. A wystarczy przecież tak nie wiele! Wystarczyłoby skupić się na jakiejś diecie, skorzystać z porady lekarza albo oddać się w ręce dietetyka (vitalia.pl/diety.html), ale po co?!
Po za tym tak jak dziewczyny mówiły wcześniej: suplement uzupełnia dietę, a nie rozwiązuje problemu pt. ociekam tłuszczem, ale tak bardzo ludzię golonkę z piwem. O ile łatwiej iść na skróty, któżby się przejmował efektami nieporządanymi. Toż to drobiazg wobec bezbolesnej i pozbawionej poświęceń utracie nadprogramowych kilogramów.

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Kurcze. To prawda. Na rynku jest tyle niebezpiecznych substancji na odchudzanie. Trzeba bardzo na to uważać, bo można się nieźle przejechać. Ja też byłam bardzo sceptyczna co do stosowania tego typu preparatów. Aż nie zaczęłam stosować tabletek na bazie zielonej kawy. Dziewczyny mówię Wam, rewelacja. Już po kilku dniach zauważyłam, że moje ciało zaczyna się stawać lżejsze. Oczywiście, nie mówię o zrzuceniu natychmiast wagi, ale miałam takie odczucie, że coś zaczyna fajnego dziać się z moim organizmem. Nie mam żadnych skutków ubocznych po stosowaniu preparatu, dlatego jak do tej pory jestem zadowolona. Niestety, nie mogę podesłać Wam teraz linka, bo jestem tutaj nowa, a jak mnie poinformowała czerwona ramka: "Umieszczanie linkow dostepne tylko dla stalych i aktywnych uzytkownikow". Jednak, na stronie, którą znalazłam, bardzo fajnie jest wszystko opisane odnośnie tego leku. Gdybyście miały jakieś pytania odnośnie jego stosowania i innych rzeczy służę radą:)

10

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Kesja napisał/a:

Na rynku pojawia się coraz więcej specyfików pomocnych przy odchudzaniu. Wiele z nich dopuszczonych jest do sprzedaży aptecznej, co pozwala mi wnioskować, że są bezpieczne. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że same tabletki nie pozwolą mi schudnąć i trzeba je połączyć z dietą i ruchem, niemniej być może są takie, które naprawdę mogą wspomóc utratę zbędnych kilogramów? Jestem już osobą dojrzałą, wiele dobrego słyszałam na temat Linea40+, która zawiera składniki wspomagające przemianę materii i pomagające spalić tłuszcz - czy któraś z Was może miała okazję te tabletki przetestować? A może polecacie inne, ale rzeczywiście skuteczne?


Muszę powiedzieć, że ja stosowałam i nadal stosuję tabletki o nazwie Zielona Kawa. Naprawdę są świetne. Ja schudłam ponad 10 kilogramów i to w ciągu miesiąca. Możecie mi nie wierzyć, ale naprawdę te tabletki sa bardzo skuteczne. Polecam je każdej mojej znajomej, ponieważ wiem, że one również będą zadowolone z szybkich efektów. Znajdz sobie tabletki o nazwie Zielona Kawa, warto. ;)
Muszę powiedzieć, że ja stosowałam i nadal stosuję tabletki o nazwie Zielona Kawa. Naprawdę są świetne. Ja schudłam ponad 10 kilogramów i to w ciągu miesiąca. Możecie mi nie wierzyć, ale naprawdę te tabletki sa bardzo skuteczne. Polecam je każdej mojej znajomej, ponieważ wiem, że one również będą zadowolone z szybkich efektów.
Poczytaj i przekonasz się, że są super. Tabletki ZIELONA KAWA.

11

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Bogumiła Zawdzka napisał/a:

Kurcze. To prawda. Na rynku jest tyle niebezpiecznych substancji na odchudzanie. Trzeba bardzo na to uważać, bo można się nieźle przejechać. Ja też byłam bardzo sceptyczna co do stosowania tego typu preparatów. Aż nie zaczęłam stosować tabletek na bazie zielonej kawy. Dziewczyny mówię Wam, rewelacja. Już po kilku dniach zauważyłam, że moje ciało zaczyna się stawać lżejsze. Oczywiście, nie mówię o zrzuceniu natychmiast wagi, ale miałam takie odczucie, że coś zaczyna fajnego dziać się z moim organizmem. Nie mam żadnych skutków ubocznych po stosowaniu preparatu, dlatego jak do tej pory jestem zadowolona. Niestety, nie mogę podesłać Wam teraz linka, bo jestem tutaj nowa, a jak mnie poinformowała czerwona ramka: "Umieszczanie linkow dostepne tylko dla stalych i aktywnych uzytkownikow". Jednak, na stronie, którą znalazłam, bardzo fajnie jest wszystko opisane odnośnie tego leku. Gdybyście miały jakieś pytania odnośnie jego stosowania i innych rzeczy służę radą:)

Hej.
Masz rację. Ja również bardzo się bałam i dlatego też przed zakupem tych tabletek poczytałąm bardzo dużo na ich temat. Znalazłam mnóstwo fajnych stron, jednak teraz niestety też nie mogę wkleić żadnego linku. I też chciałam coś powiedzieć na temat tego leku. Zielona Kawa mi  bardzo pomogła. Dzięki temu, że schudłam odzyskałam pewność siebie, czuję się bardziej atrakcyjniejsza i przede wszystkim czuję się zdrowsza i piękniejsza. Muszę powiedzieć, że schudłam naprawdę sporo i jestem teraz z tego powodu naprawdę bardzo szczęśliwa i dumna z siebie! Powiedz mi, w jakim czasie najwięcej schudłaś? Stosujesz dalej te tabletki na bazie zielonej kawy?

12

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Odchudzać się trzeba mądrze.

13

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Tama napisał/a:

Odchudzać się trzeba mądrze.

Tak, masz rację, ale także należy pamiętać o tym, żeby dobrać sobie odpowiednie tabletki, bądź też ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć plus zdrowo się odżywiać. Oczywiście ja zdecydowałam się na tabletki. Każdy wybiera dla siebie taką opcję, która jest dla niego najbardziej odpowiednia. Ja za dużo nie lubię się wysilać, dlatego też zdecydowałam, ze spróbuję tabletek i nie żałuję.  Dlatego polecam tabletki Zielona Kawa. Moje koleżanki wiedzą już o nich wszystko! big_smile

14

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Witam, mnie też nęci chcęć zainwestowania w tabletki z zielona kawą. Troche ma to pomóc mej psychice, bo uważam, że bez diety i ruchu "samo sie nic nie zrobi". Niestety w ofercie w internecie jest tego cała masa. Dotarłam do strony ezielonakawa.pl i chcialam zapytać doświadczoną osobę, co sądzisz? dobra oferta? W opisach same superlatywy, nic tylko stosować, no ale mam wątpliwości czy wydawac kasę.

15

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

ja nie wierzę w tego typu tabletki, moim zdaniem to kompletnie nie pomaga. naciąganie tylko i tyle

Nigdy się nie poddawaj! smile

16

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja również nie wierze w te tabletki, myślę że to działa na psychikę człowieka. A nawet jeśli bierze się takie tabletki to trzeba normalnie być na diecie i ćwiczyć bo inaczej nie działają. big_smile

17

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Kesja napisał/a:

Na rynku pojawia się coraz więcej specyfików pomocnych przy odchudzaniu. Wiele z nich dopuszczonych jest do sprzedaży aptecznej, co pozwala mi wnioskować, że są bezpieczne. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że same tabletki nie pozwolą mi schudnąć i trzeba je połączyć z dietą i ruchem, niemniej być może są takie, które naprawdę mogą wspomóc utratę zbędnych kilogramów? Jestem już osobą dojrzałą, wiele dobrego słyszałam na temat Linea40+, która zawiera składniki wspomagające przemianę materii i pomagające spalić tłuszcz - czy któraś z Was może miała okazję te tabletki przetestować? A może polecacie inne, ale rzeczywiście skuteczne?

Ja z kolei słyszałem o działaniu zielonej kawy, które jest pozytywne w ramach odchudzania. Bezpieczny, naturalny specyfik, który może pomóc zrzucić kilka lub kilkanaście kilo w przeciągu miesiąca. Może jest osoba, która skorzystała z tego rodzaju suplementu?

18

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja również od dłuższego czasu szukam informacji na temat zielonej kawy. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że same tabletki mnie nie odchudzą, szukam jednak suplementacji smile Czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tabletek, ale czy nie uważacie, że lepsza byłaby naturalna zielona kawa, w formie płynnej? Tabletki to jednak kojarzą mi się z chemią i nigdy do końca nie wiadomo, jaki jest ich skład. Czy można zatem kupić naturalną zieloną kawę?

19

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Eee tam, jakaś podpucha firmy która robi takie tabletki smile

Nigdy się nie poddawaj! smile

20

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Dlatego właśnie pytam o zieloną kawę w swojej naturalnej "kawowej" formie, czyli najlepiej w ziarnach:) Podobno bardzo trudno ją zmielić...

21

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

pomocna1981 napisał/a:
Bogumiła Zawdzka napisał/a:

Kurcze. To prawda. Na rynku jest tyle niebezpiecznych substancji na odchudzanie. Trzeba bardzo na to uważać, bo można się nieźle przejechać. Ja też byłam bardzo sceptyczna co do stosowania tego typu preparatów. Aż nie zaczęłam stosować tabletek na bazie zielonej kawy. Dziewczyny mówię Wam, rewelacja. Już po kilku dniach zauważyłam, że moje ciało zaczyna się stawać lżejsze. Oczywiście, nie mówię o zrzuceniu natychmiast wagi, ale miałam takie odczucie, że coś zaczyna fajnego dziać się z moim organizmem. Nie mam żadnych skutków ubocznych po stosowaniu preparatu, dlatego jak do tej pory jestem zadowolona. Niestety, nie mogę podesłać Wam teraz linka, bo jestem tutaj nowa, a jak mnie poinformowała czerwona ramka: "Umieszczanie linkow dostepne tylko dla stalych i aktywnych uzytkownikow". Jednak, na stronie, którą znalazłam, bardzo fajnie jest wszystko opisane odnośnie tego leku. Gdybyście miały jakieś pytania odnośnie jego stosowania i innych rzeczy służę radą:)

Hej.
Masz rację. Ja również bardzo się bałam i dlatego też przed zakupem tych tabletek poczytałąm bardzo dużo na ich temat. Znalazłam mnóstwo fajnych stron, jednak teraz niestety też nie mogę wkleić żadnego linku. I też chciałam coś powiedzieć na temat tego leku. Zielona Kawa mi  bardzo pomogła. Dzięki temu, że schudłam odzyskałam pewność siebie, czuję się bardziej atrakcyjniejsza i przede wszystkim czuję się zdrowsza i piękniejsza. Muszę powiedzieć, że schudłam naprawdę sporo i jestem teraz z tego powodu naprawdę bardzo szczęśliwa i dumna z siebie! Powiedz mi, w jakim czasie najwięcej schudłaś? Stosujesz dalej te tabletki na bazie zielonej kawy?

W ciągu pierwszego miesiąca ich stosowania udało mi się schudnąć 5 kilogramów. w drugim miesiącu około 3. Ale w tym drugim już mniej przestrzegałam diety i uprawiałam mniej sportów i to dlatego. Teraz zrobiłam sobie przerwę, ale od września mam zamiar z powrotem do nich wrócić, żeby jeszcze bardziej wysmuklić swoje ciało:)

22

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

heej, dzięki za opinię, przekonałam się i mam zamiar kupić, a własicwie zamiar już zrealizowałam - ezielonakawa.pl - tam kupiłam, maja dojśc lada chwila, jestem bardzo ciekaw czy w moim przypadku też poskutkują, wiem, że muszę trzymac dietę, pożegnac się ze słodyczami (buuu), ale może to jakoś doda mi skrzydeł, w końcu szkoda zmarnowac działanie kwasu chlorogenowego smile

23

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Wszyscy zachwalają i coraz więcej osób decyduje się na wypróbowanie! Spróbuje i ja:) Zamawiam zieloną kawę i mam nadzieję, że okaże się tak skuteczna, jak zachwalają...

24

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

CHMIEL napisał/a:

Witam, mnie też nęci chcęć zainwestowania w tabletki z zielona kawą. Troche ma to pomóc mej psychice, bo uważam, że bez diety i ruchu "samo sie nic nie zrobi". Niestety w ofercie w internecie jest tego cała masa. Dotarłam do strony ezielonakawa.pl i chcialam zapytać doświadczoną osobę, co sądzisz? dobra oferta? W opisach same superlatywy, nic tylko stosować, no ale mam wątpliwości czy wydawac kasę.

Na rynku jest bardzo dużo specyfików, dlatego trzeba się zdecydować na ten najbardziej odpowiedni. Muszę także dodać, że zarzywając zieloną kawę bez wiekszego problemu możesz zdecydować się, a także powinnaś zdecydować się na ruch. Wtedy efekty są jeszcze lepsze i przede wszystkim szybsze. Wejdź sobie na stronę o zielonej kawie i poczytaj o tym, albo popytaj znajomych, czy czegoś na ten temat nie wiedzą. Ważne, żebyś Ty była do tego przekonana, to jest najważniejsze. Ja mogę je z całego serca polecić. Chciałabym jeszcze trochę schudnąć, dlatego ciągle walczę z dodatkowymi kilogramami, oczywiście stosuję też te tabletki.! smile))))))

25

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Według mnie tabletki wspomagające proces odchudzania działają.Jestem przykłade na to że dzięki diecie i tabletką można zrzucić zbędne kilogramy.Ja akurat brałam Foreverslim ale na rynku jest wiele róznych suplementów.Wystarczy wybrać takie które są bezpieczne dla zdrowia i zawierają tylko naturalne składniki .

26

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

No to ja wybrałam zieloną kawę. Niestety z tym brakiem ruchu zapewne na pożądane efekty poczekam dłużej, a może jakoś się pozbieram organizacyjnie i zacznę coś dla siebie w końcu robić smile.
Na razie pierwszy efet pozytywny - nie ciągnie mnie już tak do słodyczy smile. No i jakoś tak patrzę na zawrtość talerza bardziej konkretnie.

27

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja zażywam od dwóch miesięcy detocell na dzień i na noc. Moim zdaniem pomaga mi chudnąć i pozbywać się cellulitu. Ale są jedynie dodatkiem do diety i ćwiczeń. Nie wierzę w magiczną moc tabletek i na pewno nie da się zdrowo schudnąć nie robiąc nic poza łykaniem suplementów.

28

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Biorę również od pewnego czasu weight-loss.pl i teraz widać ogromne efekty. Zauważyłam też dużą zmianę na lepsze, jeżeli chodzi o trawienie.

29

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja wybrałam dla siebie tabletki Foreverslim.I był to trafny wybór.Przyspieszyły metabolizm ,spaliły zalegający tłuszcz.Efekt jo-jo się nie pojawił.Teraz jestem szczuplejsza i szczęśliwsza.

30 Ostatnio edytowany przez dominatorka (2013-10-17 11:03:22)

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja nie polecam chemii. Chyba sport i jakaś dieta powinna wystarczyć . Mało chemii macie na co dzień ?

31

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Również stosuję od prawie dwóch miesięcy tabletki Foreverslim,jestem bardzo zadowolona z ich działania.Tabletki hamują głód i chęć sięgania po słodycze.Kilogramy też spadają a o to w tym chodziło.Wcześniej piłam zieloną  kawe,smak ochydny i również zero efektów.

32

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja również mogę polecić Foreverslim.Warto odwiedzić stronę dystrybutora można dostać te tabletki w fajnej promocji cenowej.Na pewno wart je kupić bo pomagają.

33

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja wypróbowałam kilka środków, ale wszystkie okazały się nieskuteczne. Lepiej zabrać się za ćwiczenia i odpowiednią dietę.

34

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Stosuję tabletki Foreverslim,ale w połączeniu z dietą i aktywnością fizyczną.Efekty są całkiem zadowalające.

35

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Zobaczcie to - porownaj-tabletki.pl Jak widać tabletki działają, ale lista tych skutecznych jest naprawdę bardzo krótka.
Ludzie często kupują na bazarach, nie stosują się do zasad kuracji. Pod linkiem macie ranking tych produktów, które dają zadowalające efekty.
Ja odchudzałam się na foreverslim. Straciłam na zwykłe diety 6 lat. To była masakra ;/

36

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja stosuję Foreverslim.Miesiąc czasu i waga w dół o 5 kg.Zaznaczę że wcześniej nie stosowałam żadnych innych tabletek ale przed zakupem również korzystałam z porównywarki porównaj-tabletki.

37

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Dopiero zaczęłam, bo to ledwie 2 tygodnie, ale faktycznie foreverslim działa. W tym momencie mam 2,5 kg na minusie, jeszcze prawie 15 do zrzucenia, ale sądzę, że jest to jak najbardziej do wykonania.
Tabletki odchudzające w większości to szajs, tutaj zmiana jest, tylko że moim celem jest utrzymanie tego na zawsze - pożyjemy, to zobaczymy.

38

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja kupiłam zieloną kawę, zażywałam 1 miesiac i zero efektu. Nie ćwiczyłam , nie przeszłam na jakąś specjalną dietę -liczyłam na tabletki i się przeliczyłam. Jeśli bym zaczęła nagle ćwiczyć i przeszła na diete to i bez kawy i wydawania kasy bym zeszczuplała, proste.

39

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

ja używam tabletek weight lose Allevo i jestem z nich bardzo zadowolona- schudłam juz ponad 5 kilo w 2 tygodnie. Stosuje rowniez diete Allevo - jem zupki, koktajle i batoniki które sa smaczne, sycące a waga naprawdę spada. Produkty te zawieraj wszystkie minerały, witaminy wiec bez obaw można stosować. Super efekt bez efektu jojo smile

40

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Oczywiście foreverslim, o ile tylko należycie do tego podejdziecie, to wszystko będzie w najlepszym porządku.
Kuracja ma proste zasady - zmieniasz swoje życie. O ile Wszystkiego w należyty sposób dopilnujesz, to powinno być ok.
Ruch, jak najwięcej zmian w diecie, oczywiście na lepsze, a na pewo będzie o niebo lepiej.

41

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Dziewuszki, totalnie nie rozumiem czemu chcecie się truć tabletkami? Nie lepiej postawić na racjonalne żywienie i ruch? Heh...

42

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Na ruch i dobre jedzenie stawiałam przez 4 lata, przerabiałam również głodówki. I nikt mi nie wmówi, że chudnięcie jest proste i nie wymaga wielkich metod. To bzdura. Pewnie bez wspomagania dalej byłabym otyła - nie dajcie sobie wmawiać takie głupoty, to nie działa w taki sposób.

43

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Podobnie jak u mnie, nie wierzyłam w takie suplementy dopóki nie spróbowałam Therm Line Forte,  chudnę tak ok. 4 kg na miesiąc, przeszła mi ochota na słodycze, a co do ćwiczeń, to co drugi dzień ćwiczę.

44

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

U mnie efekty przynosi stosowanie Foreverslimu.Pierwsze tabletki po których nie mam napadów głodu w nocy.Na razie jestem lżejsza o całe 7 kg.Dla mnie to już bardzo duży sukces.

45 Ostatnio edytowany przez marta3617 (2015-02-08 11:08:55)

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Tabletki na odchudzanie - http://thermacuts.pl Dzięki Thermacuts straciłem prawie 20 kg i 15 cm w pasie.

46

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Chudnę od dwóch tygodni na foreverslim, na razie tylko 3kg, ale najważniejsze, że rzeczywiście widać postęp - bardziej z ciekawości zaczęłam brać te tabletki. Miałam opakowanie za darmo. Postęp jest, zmiany również, mam zamiar trzymać się tej kuracji przez 3 miesiące i zmienić styl życia.

47

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Mogę się podpisać pod każdą pozytywną opinia na temat Foreverslimu.Dla mnie są jedynymi skutecznymi tabletkami.Dzięki nim schudłam 13 kg.Polecam wszystkim walczącym z nadmiarem kilogramów.

48

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

A to brałaś inne? To były moje pierwsze tabletki i od razu trafiłam. Jeszcze nie dokończyłam kuracji, ale wygląda na to, że wrócę do normalnej wagi.
Nie sądziłam, że będzie aż tak dobrze. A najważniejsze dla mnie jest to, że na wakacje będę mogła normalne wychodzić na plażę, nie robiłam tego od 4 lat ;/

49

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Śmieszne ;-) Efekt foreverslim to przede wszystkim mocne ograniczenie głodu, u mnie było nim wyeliminowanie słodyczy i to faktycznie pomogło. Tabletki wymagają systematyczności i rzeczywiście pomagają, o ile na pewno wszystko robicie prawidłowo.

50

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Zgoda, tylko jaka część osób potrafi faktycznie to ograniczyć...
Też zaczęłam przygodę z tabletkami właśnie z tego względu - i udało się. Straciłam całą nadwagę w 3 miesiące.
Nie wróciłam do starych przyzwyczajeń. To właśnie uważam za największy sukces.

51

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja również dietę zmieniłam dopiero na tabletkach, wcześniej kompletnie nie dawało rady - niby coś zmieniałam, a zaraz wracałam do starych przyzwyczajeń.
Coś takiego nie ma sensu. Teraz już jest ok, ale wiem że utrzymanie normalnej diety bez wspomagania jest po prostu trudne.

52

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Gdyby nie tabletki Foreverslim to do dzisiaj na pewno nie udało by mi się schudnąć.Foreverslim okazał się jedyną i najbardziej skuteczną metodą.Zmiana diety ruch i dwa razy dziennie Foreverslim wynik jak dzięki temu uzyskałam to 18 kg ,mniej i to w trzy miesiące.Teraz mogę powiedzieć że odchudzanie wspomagane Foreverslimem było łatwe i przyjemne.

53

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Na początek odchudzania zafundowałam sobie jedno opakowanie Foreverslimu.Chcę sama na sobie sprawdzić czy te tabletki są tak skuteczne jak wszyscy o nich piszą.Mam do zrzucenia 15 kg dobrze było by sie tego pozbyć zapewne czułabym się zdecydowanie lepiej.Będę się również stosowała do większości waszych rad mam nadzieję że tym razem schudnę.

54

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Przy kuracji łykasz 2 tabletki dziennie, czyli niewiele. To wystarczy, musisz tylko obserwować efekty. Czy faktycznie nie masz ochoty na jedzenie, co się dzieje z wagą itp. Sama też musisz dać coś z siebie, aby faktycznie utrzymać fajne efekty.

55

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Owszem regularne branie Foreverslimu jest najważniejsze ale również ważna jest odpowiednia dieta i ruch.U mnie taki połączenie przyniosło bardzo duży spadek wagi.A dzięki zmianą jakie wprowadziłam w trakcie całej kuracji uniknęłam później efektu jo-jo.

56

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja na razie jestem w trakcie kuracji.Foreverslim działa i to bardzo dobrze ale ja bym chciała podkręcić jeszcze trochę tempo odchudzania.Bardzo mi zależy bo za miesiąc jadę na urlop.Ćwiczę dwa razy dziennie po pół godziny ale myślę o zapisaniu się dodatkowo na zumbę.Myślę żę jest to lepsze rozwiązanie niż zmniejszenie jeszcze kalorii.Myślicie że jest to dobry pomysł?

57

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Myślę że lepszym pomysłem jest zwiększenie intensywności ćwiczeń niż zmniejszenie ilości kalorii.A Foreverslim i tak zrobi swoje.Mi na Foreverslimie wystarczyły dwa miesiące aby schudnąć 12 kg.

58

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ćwiczenia są bardzo ważne. Samo foreverslim ruszy wagę, ale przy ćwiczeniach efekt będzie lepszy. Druga sprawa to ciało. Przecież przy utracie wagi problemem jest obwisła skóra - tylko ćwiczeniami można ją stopniowo doprowadzać do normalności. Oczywiście mówię o niewielkiej utracie wagi, do 20 kg. Bo przy 100 kg jedynym rozwiązaniem jest operacja.

59

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja dzięki Foreverslmowi schudłam 16 kg i niestety nie mogę przyznać ci racji odnośnie elastyczności skóry.Mi niestety nie pomogły żadne ćwiczenia ani masaże ani dobre kosmetyki.Niestety została mi taki wałek na brzuchu.Ale nie szkodzi odpowiednia bielizna sobie z tym radzi.Ja cieszę się z tego że schudłam a z takim malutki defekcikiem da się żyć.

60

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Nie zawsze odchudzanie bez wspomagania jest efektywne.Ja mam tendencje do tycia po za tym zawsze było mi ciężko schudnąc.A dzięki Foreverslimowi wszystko jakoś się poukładało żę dałam radę schudnąći to sporo.Ale nadal uważam na to co jem nie chce znowu męczyć się z nadwagą.

61

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Istotne jest to aby suplement diety jaki przyjmujemy był skuteczny w swoim działaniu.Suplement ma wspomóc procesy odchudzania.Do jednych z lepszych należy właśnie Foreverslim.Dobrze dobrany skład tych tabletek pomaga schudnąc więcej i szybciej.Co jest istotne w trakcie odchudzania.

62

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Zdecydowanie Foreverslim to moim zdaniem najlepsze co do tej pory można kupić na naszym rynku jeżeli chodzi o rynek tabletek na odchudzanie.Zdecydowanie go polecam wszystkim osoba które zamierzają się odchudzać lub odchudzają się bez widocznych efektów.

63

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Rzeczywiście Foreverslim należy do grupy tabletek które wykazują bardzo dużą skuteczność.Trzeba również powiedzieć że tabletki są bezpieczne dla zdrowia.Niestety przykra Polska rzeczywistość jest taka że większość tego typu tabletek to placebo lub tabletki które zawierają w swoim składzie substancje niebezpieczne dla zdrowia.

64

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Żadne tabletki nie zastąpią zdrowe odżywiania i regularnych ćwiczeń. Nie ma się co oszukiwać, że tabletki wykonają za nas całą pracę. Zdecydowanie lepsze i trwałe efekty dać nam mogą racjonalne, zbilansowane odżywianie i treningi. Jeśli ktoś nie ma czasu na długie treningi na siłowni, to polecam ćwiczenia w domu, np. przy wykorzystaniu zestawów z lionfitness.pl

65

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

taa zestawy takie śmakie , tylko żeby naciąga ludzi na pieniądze bez diety nic się nie zdziała Dopiero jak zaczęłam odpowiednio jeść dokupiłam suplement ( akurat Novoslim jest spoko) i faktycznie zaczęłam chudnąć i efekty od razu widoczne i skóra się poprawiła

66

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

mi najlepiej na zbędne kg pomaga...stres ;p ale jak go nie ma a teraz na szczęście jest taki okres to też wspomagam się Novoslimem

67

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

mi właśnie stres dodaje kilogramów - im większy tym grubsze się robie i coś mi się zdaje że nie tylko dlatego że więcej jem, ale ma to chyba związek z hormonami...
więc jeśli chodzi o zbedne kilogramy to ja stawiam na to , żeby jednak sie przedewszyskim regularnie wyprózniać - to jest najzdrowszy sposób i ważny przy utrzmaniu figury i ogólnego zdrowia  - ja np na to piję zioła z baby mama med żeby proces był łagodny i nie groził odwodnieniem...na razie jestem zadowolona

68

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

no u każdego się stres inaczej objawia i odbija, a co do jelit to prawda, ja miałam  z tym problemy od zawsze ( zaparcia ) i w sumie dopiero jak zaczęłam się odchudzać to wzięłam się też za oczyszczanie jelit. Raz w tygodniu sok z kapusty albo lewatywa robiły dobrą robotę, no ale próbowałam też błonnika i jakoś nic mi nie dawał, o wiele lepsze efekty w tej kwestii daje Novoslim

69

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

lewatywa - ja jakoś nie odważyłabym się - mi się to wydaje ostatecznością

70

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

co do oczyszczanie - to ostatnio zaczęłam stosować ten sok z kapusty i z buraków tez piję smile w sumie to smacze a w połączeniu z tymi moimi ziołami na Dobre Trawienie, to już w ogóle powinnam być zdrowa smukła i lekka smile

71

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Lewatywa i sok z kapusty świetna metoda na odchudzanie.Nie sądzę abym na niej za dużo schudła.A lewatywa to już jakiś strasznie koszmarny pomysł.Ja będę obstawać przy swoim dla mnie skuteczną metodą była dieta i właśnie tabletki takie jak Foreverslim.Przynajmniej schudłam i nie doczekałam się efektu jo-jo.

72

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

skoro mówisz że nie ma efektu jojo, hmm
ja teraz zapisałam sie dodatkowo na siłownię i zaczynam w niedzielę smile - nigdy nie byłam na siłowni!
dalej piję moje ziółka na Dobre Trawienie i chyba będę miała jakąś dietę za tydzień bo ta siłka to z trenerem i on mam mi ułozyc dietę - no zobaczymy jak to sie rozwinie

73

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Tak prawda że po skończonej kuracji z Foreverslimem nie tylko schudłam ale nauczyłam się tak jeść w trakcie całej kuracji aby po skończonej kuracji nie wystąpił efekt jo-jo.Zmiany wprowadzone w trakcie kuracji pozwalają mi teraz na to abym jadła to co lubię bez stresu że znowu przytyje.

74

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

nie jestem przekonana do lewatywy raz że jest to nieprzyjemne dwa wypłukuję dobrą florę jelita, w poruszeniu metabolizmu pomogł mi Novoslim i duże ilości wody i zielonej herbaty szczeglnie zielonej choć sięgałam wówczas po różne ziołka

75

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja stosowałam Foreverslim i dzieki nim schudłam.Ale każdy mam prawo do wyboru i wybiera to co uważa dla siebie za najlepsze.Nie mniej jednak zgadzam się z koleżanką że lewatywa to nie jest skuteczny sposób na odchudzanie lub nawet oczyszczenie organizmu z toksyn.Nie bez znaczenia jest to że tego typu zabiegi przeważnie wykonuje się w szpitalu przed operacjami .Nie polecam takiej metody.

76

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

też próbowałam Novoslimu i  byłam zadowolona, jak tak dalej się będę prowadzić będę znowu musiała zaczać brać ;p

77

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

no ja byłam na tej siłce i jest nawet fajnie, ale schudnę chyba od tego dopiero za rok sad
dalej zostaje przy swoich ziołach z baby mama med

78

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

ja nie lubię siłki to dla mnie katowni i te towarzystwo średnio mi odpowiada ale zaczęłam biegac i muszę powiedzieć że daje mi to dużo powera i czuję że jest mnie mniej:) do tego jak dojdzie Novoslim to myślę, że pójdzie jak po maśle

79

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż tabletki Foreverslim.Próbowała wielu rzeczy ale nic mi z tego nigdy nie wychodziło.w momencie jak włączyłam do diety Foreverslim wszystko się zmieniło.Z tygodnia na tydzień waga spadała a ja była co raz bardziej zadowolona.W trzy miesiące schudłam 15 kg.

80

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ten Foreverslim jest coś za mocno promowany smile

Hej mam na imię Magada i jestem obecnie studentką stosunków międzynarodowych w Poznańskiej WBiK. Najtrudniejsze jest pisanie o sobie więc narazie nic nie powiem jak na coś wpadnę to zmienie ten głupi opis wink

81

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Moim zdaniem skuteczny środek wchodzi dopiero na rynek, bo z jednej strony dostałam maila, że już jest dostępny, a z drugiej widziałam jakie daje rezultaty u koleżanki, która przywiozła go sobie z Anglii

82

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

A o jakim środku piszesz bo akurat tego nie napisałaś?

83

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

brałam Novoslim i byłam zadowolona z efektu

84

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Jak ktoś nie lubi siłowni to może basen, ale przed ruchem nie da się uciec smile

85

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Foreverslim to tabletki które w moim przypadku spisały się rewelacyjnie.U mnie nie było żadnych problemów tabletki zaczęły dzoiałać od samego początku.Dla mnie odchudzanie z tymi tabletkami ma same plusy przśpieszony metabolizm zahamowanie głodu zerowa ochota na słodycze i szybszy i większy spadek wagi.Czego można więcej chcieć.

86

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

zdrowia smile
ja jestem za podkręcaniem metabolizmu w inny sposób  - małymi porcyjkami jedzenia jedzonymi często np co trzy godziny smile
no i w razie problemów z żołądkiem zioła na Dobre Trawienie, w mojej opinii sa bezpieczniejsze i naturalne

87

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

z ziół to ja biorę Czystka ponoć świetnie oczyszcza organizm no ale akurat tych efektów nigdy nie dostrzegam dodatkowo Novoslim który faktycznie pomaga mi spalać Piłam kiedyś dużo zielonej herbaty ale działała na mnie wręcz przeczyszczająco co nie było zbyt miłe zwłaszcza w pracy

88

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja zdecydowanie wolę coś mocniejszego.Tabletki Foreverslim mają tak dobrany skład aby w szybki ale bezpieczny sposób pozbyć się nadwagi.Dużym plusem jest to że skład tych tabletekj est w 100%naturalny czyli odchudzanie z nim jest bezpieczne.Dla mnie to właśnie jest skuteczne odchudzanie.

89

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

novoslim!!!!! brałam 3 miesiące temu i schudłam 9 kg a co najważniejsze kilogramy nie wróciły do dziś!!

90

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

też włąśnie jestem na 2 opakowaniu i czuję się świetnie ale najbardziej boję się odstawienia, że wszystko co zrzuciłam wróci;/ już tyle razy mi się to przytrafiło

91

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

nic takiego mi się nie przytrafiło. Co do zielonej kawy to stosowałam taką sproszkowaną ale efekty mizerne smak nie ciekawi, wolę tradycyjną opcję czarna kawa + papierosy big_smile tego się nigdy nie wyrzeknę za to Novoslim faktycznie jest wyczuwalny ale u mnie dopiero po miesiącu stosowania, ta moja przemiana materii jest bardzo oporna

92

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku pozdrawiamy mistrzowie szeptów

93

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

a po ile ten Novoslim? a w rossmanie można dostać?

94

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Bardzo się cieszę żę dałam się namówić na stosowanie tabletek Foreverslim.Długo się broniłam bo twierdziłam że tabletki nie mogą pomóc.A tu takie miłe zaskoczenie nie tylko zmniejszyły apetyt ale także waga spada znacznie szybciej.Teraz jak ktoś mi się pyta co robię że tak chudną odpowiadam Foreverslim.

95

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

nie w rossamanie nie ma, tylko można zamówić na stronie bionature.pl Zresztą te produkty rossmanowe to można sobie wsadzić w ogóle nie działają;/ a novoslim naprawdę spoko czuć różnicę Ja kupiłam jedno opakowanie za 70 zł ale chyba bardziej opłaca się klupić zestaw na 3 miesiące będę właśnie zamawiać

96

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

70! O nie to pnie dla mnie - to jakoś inaczej będę o linie dbała yikes już i tak wydaje na te swoje zioła - chociaz nie sa drobie to poco jeszcze kolejne pieniądze wydawać - jakby to było 30 to bym wzięła i zamówiła, bo i tak zamawiam już Dobre Trawienie przez internet ale 70! to za dużo sad

97

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

no to wszystko zalezy, dla mnie to dobra oferta, bo wczesniej byłam na słynnym herba.. i to wypłukało mnie do reszty a efektów wcale no i mam tę skuteczność której żaden inny środek mi nie zapewnia Forma kapsułek też jest wygodniejsza jak dla mnie jest ok

98

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

jeśli chodzi o cenę to Novoslim jest wg spoko 158 zł za cały zestaw to nic w porównaniu do innych, no i przede wszystkim skuteczność jego jest niesamowita. Sporo znajomych brało i żaden nie uskarżał się na jakieś negatywne skutki jego brania co jest dodatkowym plusem, bo generalnie skuteczne środki to bardzo często mocno ingerujące w organizm środki. W chwili obecnej jestem na Novoslimie, zarzuciłam dietę staram się jeść mniej i wszystkie posiłki przygotowuję albo na parowarze albo na surowo i waga spada, mało tego czuję się lepiej, nie mam wzdęć dam znać jaki będzie wynik ostateczny za trzy miesiące
Pozdrawiam

99

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

no ja zaczełam na siłke chodzic i tez mam niby diete - jem 5 posiłków co 3 godziny - no i jakos to sie kreci troche skudłam no jakos idzie pomału smile

100

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

bardzo pomału - przyzwyczaiłam sie i juz nie spada sad

101

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

nie spinaj się tak, ja zawsze mialam z tym problem że starciłam racjonalny ogląd sytuacji trzeba się cieszyć każdym spalonym kg Może coś źle robisz w diecie?
mi dopiero uświadomił koleka-kulturysta że moja dotychczasowa dieta była beznadziejna

102

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety ,nigdy nie starczyło mi silnej woli .Podjadanie było moim największym grzechem,do czasu aż spróbowałam Foreverslimu.Teraz dietę utrzymuję bez problemu a co za tym idzie waga też się zmienia

103

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

samemu trzeba być skutecznym! ćwiczenia bez tego ani rusz, ja kupiłam sobie sztangę i zaczynałam od ćwiczeń po 20 razy potem coraz więcej do tego zmieniłam trochę nawyki żywnościowe to znaczy wykluczyłam chipsy, słodycze, fast foody na mieście no i Novoslim polecam suplement bo ma fany ziołowy skład można brać bez konsultacji z lekarzem

104

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Po długich wahaniach zdecydowałam się na zakup Foreverslimu.Byłam pozytywnie zaskoczona kiedy po tygodniu stanęłam na wadze a ona pokazała 2 kg mniej .Nawet myślałam że waga może się popsuła.Ale nie wszystko było z wagą w porządku.Nie myślałam że te tabletki będą aż tak skuteczne.Ale to dobrze bo w końcu o to chodzi w odchudzaniu

105

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Moje zainteresowanie Foreverslimem wzrasta z każdą przeczytaną opinią na jego temat.Chyba się zdecyduje na jego zakup chociaż wcześniej nie byłam zwolenniczką odchudzania się za pomocą tabletek.Ale kiedyś musi byc ten pierwszy raz.

106

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Przy Foreverslim przemiana materii jest lepsza, to właśnie przyczyna tego, że kilogramy lecą dużo szybciej. Przy czym jednak dalej ten ubytek wagi jest całkowicie naturalny. Ja w sumie straciłam w okresie diety 13 kg, nawet sobie nie wyobrażacie jak człowiekowi w prosty sposób może się zmienić nastawienie do życia!

107

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Mój cel na początku kuracji z Foreverslimem to stracić 16 kg nadwagi.Więc od samego początku wzięłam się ostro do pracy i moje tempo odchudzania od samego początku było na najwyższych obrotach.Po trzech miesiącach byłam lżejsza o 14 kg pozostałe dwa kilogramy zgubiłam juz bez pomocy tabletek.

108

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Kupując Foreverslim byłam pełna obaw.Opinii tyle ile ludzi.Owszem większość pozytywna.Mija drugi miesiąc jak biorę te tabletki i jestem zadowolona.Waga spadła tyle ile chciałam,ale aby utrzymać tą wagę łyknę ostatnie opakowanie.Według mnie warto go kupić.

109

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Polecam Slimcea.
- hamowanie łaknienia
- szybki spadek wagi nawet do 10kg podczas kuracji
- lepsze samopoczucie
- lepsza figura
- nauka zdrowych nawyków żywieniowych.

110

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Stosując Foreverslim mi bardziej zależało na tym aby schudnąć ze względów zdrowotnych niż ze względów estetycznych.Stosowałam dietę ruszałam się i przestrzegałam zasad kuracji i systematycznie brałam tabletki.I w końcu udało mi się schudnąć.Zdecydowanie czuję się teraz lepiej nie męczy mnie już zadyszka a co do figury nie powiem też się z niej cieszę.

111

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Każdy ma prawo wyboru.Ja postawiłam na amerykańskie tabletki Foreverslim,swojego wyboru nie żałuję.Spadek wagi jaki udało mi sie uzyskać to 14 kg .Waga utrzymuje się do dzisiaj nie musiałam wcale martwić się o efekt jo-jo.

112

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Polecam Ci koktajl odchudzający w proszku Almased, który nie tylko przyspiesza metabolizm, ale i utrzymuje wysoki poziom energii bez uczucia głodu. Dzieje się tak dlatego, że składa się w połowie z białka sojowego, a także po 1/4 z miodu pszczelego i odtłuszczonego mleka jogurtowego. Koktajl należy rozpuścić w wodzie, chudym mleku lub maślance. W celu dostarczenia organizmowi odpowiedniej ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych, należy dodać 2 łyżeczki oleju rzepakowego lub sojowego.

apo-discounter.pl/almased-koktajl-odchudzajcy-proszku-p-1024.html

113

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja wypróbowałam naprawdę sporo rzeczy jak próbowałam sie odchudzać ale raczej skutki tego były marne.W sumie najlepsze efekty dały mi tabletki Foreverslim.Tylko trzeba sobie zdawać sprawę z tego że bez diety i ruchu efekty mogą nas niezadowolić.Ale połączenie tych trzech elementów jest super i daje rewelacyjne efekty.

114

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Według mnie najważniejsze jest to aby być systematycznym i trzymanie się zmian jakie wprowadziło się w trakcie całej kuracji.Mi zmiany jakie wprowadziłam w trakcie kuracji z Foreverslimem pozwoliły na znaczną utratę wagi.Teraz też nie muszę się martwić ważę tyle ile powinnam.

115

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

moim faworytem są tabletki Slimcea. W krótkim czasie odczułam już hamowanie łaknienia. Efekt w postaci kilogramów przyszedł już po 15 dniach ! Spadek coraz bardziej się powiększał aż finalnie schudłam 9kg!

116

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

ja jestem wierna Novoslimowi schudłam na nim 12 kg teraz przytyłam 3 ale to ze względu na problemy w pracy i opuszczenie koneicznych ćiwczeń, ale ten suplement jest jak najbardziej ok dobra sprawa

117

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

To właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć.Z nadwagą męczyłam się bardzo długo bo ok 8 lat.Jedne diety pomagały inne nie.I dopiero po odkryci Foreverslimu pozbyłam się całej nadwagi,zmieniłam praktycznie wiele w swoim życiu.Teraz jestem zdrowa szczęśliwa i w końcu chudsza.

118

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

a ja zmieniłam i to sporo. Zaczęło się właśnie od zmiany nawyków żywnościowych, a potem joga. Oprócz tego że schudłam to jeszcze zmieniłam pracę i rzuciłam beznadziejnego chłopaka, który tylko mnie krytykował, czego i wam życzę.
Brałam też Novoslim i jestem zadowolona z efektów jego działania, ale nie wiem czy przyniesie rezultat jak ktoś będzie obżerał się fast foodami, i też nie o to w diecie chodzi

119

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja aktualnie zazywam therm line fast i chodze na fitness oraz biegam wieczorami. To mi wystarcza do tego, aby w miare regularnie chudnac (styczen = 4kg, luty = 2.5kg). Zostalo jeszcze niecale 12kg z 18kg nadwagi - do lata dam rade!!:)

120

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

skutecznymi tabletkami dla mnie są Slimcea.
Jestem na 5 tygodniu kuracji  i zalizcyłam dzisiaj na wadzę 5kg mniej od rozpoczęcia kuracji.
Widzę że schudnę jak inne podobnie czyli około 10kg.
Rewelacyjne te tabletki.

121

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Jestem na diecie niestety mniej więcej w połowie musiałam coś zrobić bo napady głodu i wahania były bardzo uciążliwe.Zdecydowałam się na zakup Foreverslimu.Po dwóch dniach chęć podjadania znikła a co do nastroju jest lepiej nie jestem już w kółko wkurzona jest po prostu normalnie.

122

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

hmmm ja tam wolę Novoslim sprawdzony skład itd sporo znajomych brało i zawsze z pozytywnym skutkiem

123

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

O sobie mogę powiedzieć że nie jestem za bardzo pracowita a tym bardziej systematyczna,a udało mi się schudnąć dzięki wsparciu Foreverslimu.Więc myślę żę osobą którym naprawdę zależy na tym aby schudnąc bez problemu dadzą radę.

124

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

stosuje 3 miesiące slimcea. Łaczny efekt spadku wagi to 9kg. Bezpiecznie i zdrowo. Średnio 3kg miesięcznie.

125

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

brałam keidyś Novoslim i byłam zadowolona teraz znowu troszkę sie zaniedbałam ale szybko wrócę do formy ponieważ rozpadł się mój związek musze się wziąć szybko w graść, koniec pitolenia pokaże mu że potrafię być atrakcyjna

126

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Mi się udało z Foreverslimem schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

127

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Novoslim jest fajny i skład też jest zadowalający bez większych syfów, głownie ekstarkty ziół. Uwielbiam ziółka  ale nie mam czasami czasu ich przyrządzać więc to jest idealny subsytut i czuję że po nim moja przemiana materii ulega zmianie i to konkretnie

128

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

mam podobnie. Na początku stosowałam naturalne metody typu błonnik i ocet jabłkowy ale efekty były niezadowalające, to znaczy błonnik działał gwałtownie a po ocie bolał mnie żołądek Potem natrafiłam na Novoslim i jak najbardziej mi odpowiada głownie dlatego ze nie ma żadnych skutków ubocznych a ja bez problemu mogę trzymać dietę

129

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Nie ma czegoś takiego jak "tabletki odchudzające". One mogą jedynie wspomagać metabolizm, który najlepiej rozkręcić naturalnie (odpowiednim sposobem odżywiania) i dodatkowo spalać tkankę tłuszczową ćwiczeniami.

130

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Miesiąc temu skończyłam brać Foreverslim.O prócz tego że rzeczywiście pozbyłam się niechcianych kilogramów ,to z ud i pośladków zginął cellulit .Te tabletki to dwa w jednym.Spalają niechcianą tkankę tłuszczową i likwidują cellulit.

131

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Mnie nikt nie musiał przekonywać do tego abym się odchudzała mam lustra w domu to widziałam jak wyglądam.Foreverslim kupiłam z ciekawości bo nie za bardzo wierzyłam że coś z tego będzie.Ale tydzień po tygodniu waga spadała.Teraz zostało mi do zrzucenia 4 kg,ale to już powinno załatwić codzienne bieganie.

132

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Ja też uważam że te wszystkie tabletki odchudzające nie dają zamierzonego efektu, w aptece tyle tego jest że dziewczyny kupują i kupują, nie ma to jak sprawdzone tabletki ograniczenie jedzenia dieta plus długie spacery lub ćwiczenia i waga od razu idzie w duł..

133

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

tabletki czyli suplementy to uzupełnienie diety. Jak mamy diete to z tabletkami możemy miec lepsze efekty. Proste ?
polecam Slimcea. z dieta efekty są widoczne

134

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Slimcea to doskonałe rozwiązanie. Byłam sceptyczna do tego. Później uwierzyłam że może to coś dać, ale po pełnej kuracji nie myślałam że będę taka zadowolona. To jest mega.

135

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Moja historia jest jak tysiące innych – nic szczególnego. Po ciąży przytyłam 14 kg i wyglądam jak wieloryb. Do tego moje ciało zmieniło się bardzo, pojawiła się tzw skórka pomarańczowa i czuje się z tym fatalnie. Zaczęłam dietę, spadło kilka kg, ale efekt skórki został. Zaczęłam zażywać tabletki Therm Line Fast i widzę poprawę, przynajmniej pozbyłam się nadmiaru wody i nie czuję się już jak balon.  Mam nadzieję, że do lata odzyskam dawną figurę. Wspierajmy się w tych bólach i cierpieniach dietowych 

136

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Też opowiem Wam swoją historię. Jestem mamą dwójki dzieciaków i niestety to widać. Przytyłam po pierwszej ciąży 8kg , zanim zrzuciłam to zaszłam w drugą i w sumie na plusie mam 15 hmm źle mi z tym, bo czuje się jak potwór i chciałabym się  pozbyć tych wałeczków tu i tam. Nie mam niestety czasu na ćwiczenia, bo przy dwójce dzieciaków jest ciężko znaleźć chwilę dla siebie… staram się ograniczać w jedzeniu, nie dojadać wieczorami i zaczęłam stosować Therm Line Fast, który poleciła mi znajoma z pracy. Jak na razie w 1,5tygodnia 1kg mniej, ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

137

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Pewny sposób to taki, dzieki kŧóremu schudniemy i z kŧórego będziemy zadowolone. Ja osobiście wybrałam w sumie mało restrykcyjna dietę, ale za to z dużą ilością ćwiczeń oraz wspomożenie procesu suplementem diety Foreverslim

138

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Jest tego sporo na rynku i opinię są różne co do tych tabletek, miałam okazję przetestować Novoslim i byłam bardzo zadowolona schudłam na nim sporo a cena jego była niska jeszcze natrafiłam na promocję dzięki czemu zamówiłam od razu pakiet na całą kurację

139

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

tabletki na odchudzanie jeśli wybierzecie odpowiednie to możecie schudnąć tak jak ja smile ja brałam slimcea. spadek wagi.. Pierwszy meisiac 3kg. Drugi miesiac 4kg. Trzeci miesiac 4kg. Łączny efekt 11kg smile

140

Odp: Skuteczne tabletki odchudzające

Wolę kupić coś co ktoś już sprawdził na sobie a efekty widziałam na własne oczy .Takim preparatem jest Foreverslim widziałam jak moja siostra na nim chudnie .Teraz mogę go kupić dla siebie jestem ciekawa tylko która z nas więcej schudnie jej wynik już znam ,jak schudnę tyle co moja siostra to będzie super.