1

Temat: O czym świadczą kilkudniowe bóle jajników i podbrzusza?

Od jakichś dwóch tygodni odczuwam bóle jajników i podbrzusza. Razem z mężem staramy się o dziecko, wcześniej rodziłam 3 lata temu, moje okresy zawsze były nieregularne ale w tym miesiącu to już całkowicie. Od pół roku te starania nie przyniosły żadnego efektu, ostatnio praktycznie codziennie odczuwam regularne ból w podbrzuszu, czy mogłam zajść w ciążę? Jaka może być przyczyna takiego stanu? Powinnam pójść do lekarza?

2

Odp: O czym świadczą kilkudniowe bóle jajników i podbrzusza?

Mam ten sam problem, tylko, że ja zawsze raz w miesiącu mam ból w podbrzuszu, o ile się nie mylę w okolicach jajników (wyrostka już nie mam), uniemożliwia mi to,   na ten czas współżycie. Jestem teraz około dwa tygodnie po okresie. Poza tym nie mam żadnych dolegliwości kobiecych i też nie wiem czym to jest spowodowane. Czy to jest związane z owulacją?
Iwka możliwe że zaszłaś w ciąże, skoro staracie się o dziecko. Robiłaś jakiś test? Idź do lekarza.

3

Odp: O czym świadczą kilkudniowe bóle jajników i podbrzusza?

Witaj. Myślałaś może o stanie zapalnym, to całkiem prawdopodobne ?? Niekiedy takie objawy o tym właśnie świadczą, wybierz się na badania do ginekologa on od razu to stwierdzi. Mam podobnie bóle podbrzusza, tylko przy tym jeszcze nudności, ogólne osłabienie organizmu i wyszło mi, że to stan zapalny miednicy... dostaje antybiotyk, ale jeśli on nie pomoże, to będę musiała jak najszybciej zgłosić się do szpitala...

4

Odp: O czym świadczą kilkudniowe bóle jajników i podbrzusza?

Jak najbardziej istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Opisane przez Ciebie objawy mogą być związane ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej, domyślam się że brałaś tabletki przed staraniami i one mogły spowodować takie bóle. Nie można wykluczyć też innych przyczyn dolegliwości. Ze względu na fakt, iż objawy utrzymują się przez dłuższy czas warto udać się do specjalisty ginekologa, a tam dowiesz się wszystkiego.

5

Odp: O czym świadczą kilkudniowe bóle jajników i podbrzusza?

Hej dziewczyny, byłam 2 dni temu u ginekologa, który powiedział, że mam torbiel na lewym jajniku ok.3 cm srednicy, przed okresem miałam dużo stresu, brałam mnóstwo tabletek przeciwbólowych i antybiotyk. Ginekolog mi powiedział, że to mogło spowodować, iż pęcherzyk graffa nie pekł na czas i dlatego teraz powstała torbiel. Kazał czekać do następnego okresu, bo prawdopodobnie po okresie ten pęcherzyk peknie i po kolejnej miesiączce mam zrobić usg...