1 2012-10-26 18:15:43

Temat: Czy ból w okolicy jajników a zagnieżdżenie się zarodka

Mam regularne cykle miesiączkowe, z narzeczonym staramy się o dziecko, ostatnio współżyliśmy w czasie dni płodnych, potem zrobiłam test i wynik wyszedł negatywny, ale czytałam, że aby był dobry i wiarygodny wynik to należy odczekać jakiś czas. Od tamtej pory odczuwam dziwne bóle w okolicy jajników, mam twardy brzuch i często chodzę siku. Jestem bardzo drażliwa i jakaś inna. Czy możliwe jest, że jestem w ciąży, a zarodek się zagnieździł?

2 2012-10-26 18:51:36

Odp: Czy ból w okolicy jajników a zagnieżdżenie się zarodka

Ewka, około dwóch tygodni trwa zagnieżdżenie się zarodka w macicy, więc jeśli za szybko zrobiłaś ten test to wynik może być jak najbardziej negatywny. Musisz uzbroić się w cierpliwość i zrobić test przed spodziewanym okresem albo jeżeli okres będzie się spóźniał. Pamiętaj też, że stres jest z reguły złym doradcą, jeśli się bardzo czegoś chce to czasami potem czeka nas duże rozczarowanie. Musisz spokojnie podejść do sprawy jak nie tym, nasŧępnym razem.

3 2012-10-26 19:07:37

Odp: Czy ból w okolicy jajników a zagnieżdżenie się zarodka

test najlepiej zrób w dniu spodziewanej miesiaczki, ja robilam 3 dni po terminie i druga kreska wyszla blada, wiec napewno nie rob przed terminem miesiaczki. Ja na poczqatku mialam takie objawy jak straszny bol piersi, nagle zrobily sie wieksze, nabrzmiale, w staniku nie moglam wytrzymac a bez stanika tez bylo zle, zciemnialy brodawki, i tez mialam i mam takie krostki,a wech bardzo mi się wyostrzył. Trzymam kciuki żeby się udało smile

4 2012-10-26 20:41:07

Odp: Czy ból w okolicy jajników a zagnieżdżenie się zarodka

Mam koleżankę, która miesiąc temu urodziła dziecko. ale w ogóle nie wiedziała że jest w ciąży na początku dostała normalnie okres ale był taki inny niż miała zawsze więc jak poszła do lekarza to była już w drugim miesiącu ciąży. U mnie pierwszym objawem był wlasnie taki bol piersi, były wrażliwe, mialam też podwyzszoną temperaturę. Pamiętajcie, że to wszystko zależy od organizmu. Nie u każdej kobiety będzie tak samo.