1

Temat: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Ma pytanie odnośnie clostilbegytu właśnie dostałam receptę na ten lek. Czy komuś pomógł? lekarz powiedział, że powinnam w tym cyklu od razu zajść w ciążę po tym leku, aha, czy to prawda, że po nim jest większe prawdopodobieństwo na ciąże mnogą? Czy którejś z Was ten lek pomógł zajść w ciążę? Bardzo chcielibyśmy mieć dziecko, od dłuższego czasu mam z tym problem stąd ten lek. Jestem pełna nadziei że tym razem nam się uda.

2

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Witaj, ten lek wspomaga płodność, poprzez wspomaganie dojrzewania pęcherzyka Graffa. Na zajście w ciążę ma wpływ wiele czynników, także radziłabym nie nastawiać się za bardzo od razu na powodzenie. Daj sobie trochę więcej czasu, żeby się nie dołować jakby nie wychodziło mimo leku, lepiej podejść na luzie. I to prawda że jest większa szansa na to że może wystąpić ciąża mnoga bo kilka jajeczek dojrzewa jednocześnie ale to i tak nadal malutka szansa.

3

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Ja go bralam dlatego, że mialam cykle bezowulacyjne i stwierdzona chorobę policystycznych jajników, bralam je przez pol roku, tylko ze bez monitoringu bo nie mialam takiej mozliwosci. Dopiero w 6 miesiacu mialam taki monitoring i wtedy dokladnie wiedzialam kiedy pecherzyk peka i kiedy mam dni plodne i za miesiac juz bylam w ciazy! Jedyny minus to taki ze przytylam. lekarze polecaja go z douphastonem zeby nie robily sie torbiele. Moim zdaniem lek skuteczny.

4

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Ja go biorę 2 m-c no i pojutrze się okaże czy pozytywny skutek, jakoś nie nastawiam się. Więc może coś w tym jest że za pierwszym razem to nie działa i trzeba poczekać, tylko u mnie jest troszkę inaczej bo dopiero przy drugiej dawce CLO i pół roku starań ruszył mi jajnik w którym jest jajowód. Więc moje szanse są dość małe. Tak czy inaczej nie tracę nadziei i skoro piszecie że ten lek działa, tym bardziej trzeba być dobrej myśli.

5

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Chciałam podzielić się swoimi doświadczeniami z lekiem clostilbegyt... brałam ten lek 6 m-cy (niestety bezskutecznie), miałam po nim straszne bóle jajników, początkowo myślałam, że tak musi być że jest to związane z owulacją (w końcu czego człowiek nie zniesie aby doczekac się maleństwa) lecz ból był skutkiem leku, czułam się po nim strasznie. Ten lek mi nie służył więc chcąc nie chcąc musiałam go w końcu odstawić, nie mniej jednak znam osoby którym pomógł.

6

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Hej dziewczyny ja leczę się Clostilbegytem. To jest już mój 4 cykl i dalej nic. Po pierwszym nic nie wyszlo ale gin dodał mi Duphaston od 18-28 dnia potem zaczęłam już od 1dc brać clo i tym razem sie udało wyhodować pęcherzyk, który nawet pękł ale niestety dostałam okres, teraz miałam cykl bez owulacjyjny i znów biore Duphaston. Już sama nie wiem czy to w ogóle jest sens się faszerować? Jeśli clo mi nie pomaga to co można jeszcze zrobić by się udało.

7

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

ja tez przyjmowałam clo i odrazu zaszlam w ciąze ale na 10 tygodniu samoistne poronienie trudno staram się dalej znowu pilam  clo  teraz czekam wszystkim życie POWODZENIA

8

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Nam się udało w drugim cyklu z CLO smile

9

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

witam kobitki,widzę że mam ten sam problem. Ją w kwietniu miałam laparaskopie bo miałam pco i odrazu spr mi droznosc- ale jest ok.. od czerwca biorę clo i duphaston ,ale nic z tego nie wychodzi czasem spóźnial mo się 10 dni myśleliśmy że to już się udało no ale cóż nic z tego...próbujemy już 4 lata..i zastanawiam się co ją takiego zrobiłam że Bóg niechce mi dac dziecka...
od stycznia podchodze do tego inaczej co będzie to będzie tzn.staram się...
trzymam za was kciuki i pozdrawiam

10

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Witam
ja biorę już drugi cykl duphaston i clostilbegyt, dzisiaj miałam małą nadzieję, że już coś się udało(miesiączkę miałam dostać wczoraj )Brzuch pobolewa przy chodzeniu nawet nie  nastawiam się bo i tak pewnie nic z tego:(

11

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Witam wszystkich którzy tutaj zaglądają. Tak naprawdę nie wiem czy czytanie takich postów pomaga czy bardziej dołuje. Postanowiłam tu napisać bo ostatnio źle ze mną. Ale może od początku, chcemy z mężem zostać rodzicami jakby dobrze policzyć to uczciwe staramy się od ok. 3-4 lat.Od blisko roku jesteśmy pod opieką dobrego lekarza, ale niestety  nic nie wychodzi. Jestem  po zabiegu hsg i wszystko jest dobrze, męża wyniki  tez sa dobre.Od prawie roku biorę bromergon mam stwierdzoną hiperprolaktynemie  I od następnego cyklu mam rozpocząć brać CLO, ale póki co okres nie przychodzi, prawdopodobnie jest spowodowane przebytym zabiegiem hsg. Lekarz na ostatniej wizycie powiedział mi, że z cło próbujemy 3 miesiące i jeśli nie wyjdzie to kieruje mnie na in vitro. Wedlug niego nic nie szkodzi na przeszkodzie zebym zaszla w ta ciaze.Dodam jeszcze ze mam 37 lat i z przydatnymi tylko po jednej stronie. Niebawem święta a ja nie potrafię się nimi cieszyć, wszystko jest nie tak, nawet praca która kiedyś mnie tak cieszyła teraz jest często nie do zniesienia.Chciałabym tak jak kiedyś żyć normalnie i cieszyć się życiem bo teraz żyje od  cyklu do cyklu i to do tego owulacyjnego.

12

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

jezeli szukacie specjalisty poszukajcie go na portlau znajdzlekarza. Duzo polecanych lekarzy

13

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Cześć dziewczyny.
Jestem tu nowa. Rówież stosuję clo.. +  duphaston.
Najwpierw 2 lata starańnaturalnych
W marcu 2015 brałam clo jeden cykl i od razu zaszłam, niestety poroniłam w 7 tygodniu. Odczekliśmy 3 miesiące jak lekarz kazał i znow zaczeliśmy starania. Nic nie wychodzi. Od listopada znów jestem na clo od 5 dc + duphaston od 16 dc. W styczniu ostatnia trzecia próba. Jeśli się nie uda to nie wiem co dalej robic. Lekarz do którego chodzę wydaję mi się być w porządku.
Mąż nie był badany ( skoro udało się raz zajść to z nim powinno być ok).
Komuś pomógł clo zajśc i utrzymać ciążę? A inseminacja- co o tym myślicie?

14

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Witam

Jestem tu nowa. Również od tego cyklu zaczynam brać clo, bo miałam go już wziąć miesiąc wcześniej ale jak przeczytałam ulotkę to się wystraszyłam i napisałam SMS do doktor że na razie nie wezmę po czym odpisała że ona uważa że powinnam wziąć ale jak nie chcę w tym cyklu to od następnego zaczniemy. I na monitoringu owu omówiłam swoje obawy i pani doktor przekonała mnie jak również przeczytane forum i zamierzam spróbować teraz. Ja jeszcze biorę bromek od 5d.c do 25, luteinę od 16 d.c do 25, a teraz clo od 5 d.c do 9 i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja jestem w związku od 11 lat i nie mogę zajść od 7 lat. Mam Hasimoto i pcos.
Wszystkim życzę powodzenia żeby się udało))):

15

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

A co to jest ten bromek ? Eh te nasze zmagania. Ja w środę jadę z mężem na badania a później od razu na wizytE do innej Pani gin bardzo polecanej w problemach z zajściem.

16

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Cześć jestem tu nowa od roku staram się z mężem o dziecko mam podwyższone hormony męskie czyli policystyczne jajniki clo biorę już 5 cykl od 2 dnia i od 17dc duphaston i tracę już nadzieję i co dalej jak to nie pomoże

17

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Tak ten lek moze wspomoc zajscie w ciaze ale tez tego nie gwarantuje. Kazdy z nas ma inny organizm i inaczej reaguje na pewne leki.

18

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Witam wszystkich
Jestem tu nowa i w staraniach o dziecko też świeża. Potrzebuję waszych opinii. Wiem zd powinnam ufać lekarzowi ale zawsze wolę też poczytać jak to było u innych kobiet.
Mi po anty zanikła miesiączka liczyli mnie htz aż trafiłam do fachowca od tych problemów. Lecze się też na niedoczynność tarczycy.
Z badań wyszło że mam za mało lh fsh i estradiolu. Błona miała 3 mm. Próbowaliśmy kilka rodzajów tabletek i nic. Dał mi clo  po pierwszym msc nic nie urosły pęcherzyki więc na ten cykl miałam 2×1 i 12dc był pęcherzyk ale dość mały jak na owulacje bo miał 13mm był w lewym jajniku a błona cienko 5mm potem poszłam jeszcze trzy razy i w rezultacie w czwartek na prawym był już pęcherzyk o ładnym kształcie i miał 21mm a błona urosła do 11mm lekarz zadowolony kazał przez weekend się starać i w pon przyjść zobaczyć czy pękł.  W piątek robiłam z krwi lh i było 17 czyli jak na owulacje a w sobotę testy owu były pozytywne szyjka otwarta śluz też ale mało ciągnące.  Jutro się okaże czy była owulacją.  Lekarz mówił że mam brać duphaston po owu a potem zrobić test a jak jednak przyjdzie okres to dostałam clo i dupka na dwa msc i mówił że już wiemy dzięki monitorowanie że mam dłuższe cykle i dwa kolejne nie kazał mi robić monitoringu tylko brać i starać się ale nie 14dc a około 21dc i duphaston 23dc przez 10dni. Ale czy to jornalne że nie widzi potrzeby monitoringu? Niby dobry lekarz ale coś mnie jego decyzja dziwi. Proszę o Wasze opinie

19

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Cześć kobietki, od prawie roku staramy się o maluszka i nic. Zaczęłam pierwszy cykl z CLO, biorę od miesięcy miovarian ale pęcherzyków brak, 3 miesiące temu usunęli mi potworniaka i myślałam że owulacja wróci do normy...wszystko zatrzymało się po rzuceniu tabletek anty po 7 latach brania... Kto by wtedy pomyslal ze tak będę żałować. Wiem, że ciągłe myślenie o maleństwie nie pomaga w zajściu w ciążę ale..nie umiem przestać... Pewnie większość z Was wie, że nie da się o tym nie myśleć i marzyć....

20

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Witam jestem tutaj nowa ponad rok staran bez skutku teraz pierwszy cykl z clo od 3dc przez 5 dni potem monitoring (teraz we wtorek) a potem od 16dc dupohostan zobaczymy co z tego bendzie smile

21

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Cześć  dziewczyny . Jestem tu nowa . Od około 7 miesięcy staramy się o maluszka z mężem . W poniedziałek mam badanie hormonów potem monitoring i znów badanie . Moja lekarka wyraziła się tak , ze jeśli będzie wszystko dobrze w sensie te badania to chce mi podać clomifen . Jestem troszkę zaskoczona , myślami ze clomifen jeśli wyjdą złe badania . Po co gdy jest owulacja . Mój mąż również w poniedziałek ma badabnia . Nie wiem czy nie jest lepiej sprawdzić drożności jajowodów i dopiero potem klomifen .

22 Ostatnio edytowany przez kolyan (2017-12-20 06:41:10)

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Suplementy na płodność - http://insemin.pl

23

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Anioleczeka napisał/a:

Cześć dziewczyny.
Jestem tu nowa. Rówież stosuję clo.. +  duphaston.
Najwpierw 2 lata starańnaturalnych
W marcu 2015 brałam clo jeden cykl i od razu zaszłam, niestety poroniłam w 7 tygodniu. Odczekliśmy 3 miesiące jak lekarz kazał i znow zaczeliśmy starania. Nic nie wychodzi. Od listopada znów jestem na clo od 5 dc + duphaston od 16 dc. W styczniu ostatnia trzecia próba. Jeśli się nie uda to nie wiem co dalej robic. Lekarz do którego chodzę wydaję mi się być w porządku.
Mąż nie był badany ( skoro udało się raz zajść to z nim powinno być ok).
Komuś pomógł clo zajśc i utrzymać ciążę? A inseminacja- co o tym myślicie?


napiszesz do mnie?

24

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Cześć dziewczyny. Czy którejś z Was udało sie po clo zajść w ciąże ? Staramy sie z mężem juz od ponad roku i to moj drugi cykl z clo..

25

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Ja ma pierwszy cykl z clo, mam nadzieję   że się uda, staramy się już rok

26

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Nie jestem specjalistką w tej branży ale bardzo wiele kobiet chwali Inofem. Oczywiście najpierw skonsultuj to z lekarzem ginekologiem. Wiem, że ten lek reguluje gospodarkę hormonalną, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem na przykład po przebytych chorobach.

27

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Spróbujcie też Inofem. Jest to specjalistyczny lek, który reguluje gospodarkę hormonalną. Zaleca się go kobietom, które cierpią na zaburzenia hormonalne i PCOS. Ten lek pobudza i reguluje owulacje, dzięki czemu zwiększa szanse na zajście w ciążę.

28

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Ja skończyłam właśnie pierwszy cykl z clo, estrofem, olej z wiesiołka, duphaston, inofem. Dzisiaj mam 26dc i żadnych objawów nawet na okres. Także myślę że ten cykl będzie nie udany. Inofem jest bardzo dobry oczyszcza jajniki przy PCOS a przy okazji to kwas foliowy więc jak się go pije nie trzeba już brać kwasu foliowego. Ja po 2 miesiącach picia inofemu znikł mi kompletnie obraz PCOS na USG w prawym jajniku. Badania pod kątem PCOS wszystkie w normie. Mam pytanie do dziewczyn które zaszły w ciążę przy clo miałyście jakieś objawy zanim zrobiłyscie test ciążowy?.

29

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Witam was dziewczyny,  pisze do was z zapytaniem. Staram sie o ciążę od dwuch lat byłam miesiąc temu na drożności jajowodów i wszystko okazało sie w porządku,  i teraz w tym miesiącu bralam lek clostybegyt na owulację,  i urosły dwa ładne pęcherzyki.  14grudnia mam dostać okres i odczuwam bol sutków przy dotyku oraz lekkie bóle podbrzusza.  Proszę powiedzcie czy wam sie udało od razu zajść po tym leku?

30

Odp: Clostilbegyt - na zajście w ciążę.

Witam ja już walczę z clo czwarty cykl od3 do 7dc dwie tabletki. Ciąży brak jedynie przybieram na wadze tydzień przed okresem bolały piersi ból podbrzusza i klocie w jajniki. Mam wrażenie że clo jest dla mnie za słabe i chyba nic z tego nie będzie, tracę nadzieje na bobasa. Przykre to że mój partner nie chce zgodzić się aby spróbować ivitro