1

Temat: CASTAGNUS czy łatwiej zajść po nim w ciążę?

Czytałam bardzo dużo na temat tego leku ziołowego i mam takie pytanie, staram sie o dzidzie - czy biorąc castagnus łatwiej jest w ciążę? Lek ten jest bez recepty to chyba mozna go brac na wlasna ręke? Czy ten lek ma jakieś skutki uboczne? Czy któraś z Was go stosowała? Planuję kupić castagnus i zacząć zażywać, od pół roku staramy się o dziecko, jak na razie się nie udało. Proszę o opinię dotyczące leku i czy u kogoś z Was zadziałał.

2

Odp: CASTAGNUS czy łatwiej zajść po nim w ciążę?

Ja zaczęłam zażywać castagnus dokładnie 12 dni temu. Biorę go ponieważ mam nie regularne cykle a co za tym idzie problemy z poczęciem drugiego dziecka. Zauważyłam również że z jednej piersi od czasu do czasu wypływa biała wydzielina,co jest efektem podwyższonej prolaktyny. Od kilku miesięcy śledzę fora internetowe i bardzo dużo kobiet chwali sobie to ziółko. Zobaczę czy nam pomoże, ale mam nadzieję, że tak smile pozdrawiam starające się kobitki

3

Odp: CASTAGNUS czy łatwiej zajść po nim w ciążę?

Czy Castagnus może poprzewracać wszystko do góry-nogami w organizmie? Miałam dość nieregularne krwawienia, kupiłam Castagnus, bo wyczytałam że reguluje krwawienia i pomaga też na napięcie miesiączkowe. Zaczełam brać 1 go dnia i....już 11 dni krwawię, raz bardzo słabiutko, raz troszkę mocniej, to fakt że mniej silnie niż zwykle. Do tego strasznie bolą mnie piersi,brzuch, jestem senna i w ogóle czuje się jakbym była w ciąży.

4

Odp: CASTAGNUS czy łatwiej zajść po nim w ciążę?

To sa ziola, na pewno nie zaszkodza a moga pomoc. Lekarze czesto rozdziawiaja buzie i nawet nie wiedza co to jest... Moj gin nic nie powiedzial, ze go biore. Czesto te tabletki w ogole na kobiety nie dzialaja, bo sa slabe i nie na kazdego ziola dzialaja. 
Myslicie, ze kobiety jak siegaly po Castagnusa to sie z lekarzem konsultowaly? Ja polecam te ziółka, uważam że są bardzo dobre i mocno wierzę w ich działanie. Jestem pełna nadziei, że mi pomoga smile wam też tego życze.

5

Odp: CASTAGNUS czy łatwiej zajść po nim w ciążę?

Biorę Castagnus i na razie dobrze się po nim czuję. Tylko nadal jestem troszkę senna i bolą mnie piersi, ale już minimalnie. Zobaczę jaki będzie następny cykl i ile dni będę tym razem krwawić. Jakoś naczytałam się o tym castagnusie i nie może mi wyjść z głowy, że tylu kobietkom pomógł:-) Tak bardzo chciałabym mieć już dzidzię, że wydaje mi się czasami, że mam objawy ciążowe, poczym wszystko mija, no ale trzeba być dobrej myśli przecież.