1

Temat: Olej z pestek dyni na przerost prostaty

Mój mąż cierpi na przerost prostaty. Był z tym problemem jakiś czas temu u lekarza, bo miał typowe objawy. Lekarz przepisał mu leki hormonalne i dodatkowo jakieś roślinne leki, zawierające fitosterole- które podobno pomagają uporać się z przerostem prostaty. Wykupiliśmy te wszystkie preparaty, ale że regularnie odwiedzamy taką znachorkę, to i u niej podpytaliśmy, czy problem męza da się wyleczyć jeszcze jakoś inaczej i szybciej. Stwierdziła, że mamy zaopatrzyć się w olej z pestek dyni, bo tez zawiera dużo tych fitosteroli, które nie dość że wspomagają funkcjonowanie prostaty, to i obniżają poziom cholesterolu. Pomyśleliśmy że spróbujemy i mąż w trakcie leczenia farmakologicznego spożywał często ten olej do róznych potraw. Po ok. 2 tygodniach wszystko wróciło do normy, problemy męża zniknęły. Wydaje nam się, że sporą rolę odegrał właśnie ten olej, który zaleciła znachorka. Nieraz już nam pomogła, kiedy lekarz nie był w stanie.

2

Odp: Olej z pestek dyni na przerost prostaty

Pestki dyni wiadomo nie od dziś pomagają przy leczeniu prostaty. Również zapobiegawczo można spożywać co jakiś czas olejek z pestek dyni lub po prostu je zjadać.

3

Odp: Olej z pestek dyni na przerost prostaty

W jakiej postaci najlepiej spożywać pestki dyni? Co się lepiej wchłania i lepiej działa czy w pstaci pestek czy olejku z pestek?

4

Odp: Olej z pestek dyni na przerost prostaty

Polecam olej z pestek dyni jest niesamowicie smaczny. w szczególności polecam olej zielony nurt ponieważ jest taki jaki powinien być najwyższej jakości olej dyniowy.

5

Odp: Olej z pestek dyni na przerost prostaty

mój mąż bierze suplement ziołowy Prostaceum - pomaga i jest niedrogi więc myślę że warto się przemęczyć na badania u lekarza a później suplementacja

6

Odp: Olej z pestek dyni na przerost prostaty

Na prostatę dobrze działa herbatka z wierzbownicy, dlatego preparaty zawierające wierzbownicę są polecane. Zdecydowanie Prostaceum będzie lepsze.

7

Odp: Olej z pestek dyni na przerost prostaty

mój mąż to bierze "Prostaceum" lekarz mu przepisał, jest zadowolony - działa i nie ma skutków ubocznych

8

Odp: Olej z pestek dyni na przerost prostaty

Ja ostatnio odkryłam wspomniany olej z pestek dyni. Bogactwo witamin, szczególnie polecany jest właśnie mężczyznom, niech mąż spróbuje. Smak lekko orzechowy dobry i do sałatek i do deserów. Uwielbiam. Ważne żeby był dobrej jakości i w ciemnej butelce. Mi najbardziej odpowiada Oleofarm, sparwdzona jakość i źródło.