1

Temat: Szkolenie z podstaw makijażu

SZKOLENIE Z PODSTAW MAKIJAŻU
Poznaj sekrety profesjonalistów!

Terminy: 25.11.2012 r. godz. 17.00 lub 26.11.2012 godz. 17.00

Miejsce szkolenia: Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia; ul. Podwale 13, Warszawa

Zakres szkolenia:
PIELĘGNACJA
• Budowa skóry
• Rozróżnienie typów skóry
• Pielęgnacja poszczególnych typów skóry
MAKIJAŻ
• Dobór odpowiednich kosmetyków
• Makijaż dzienny - krok po kroku
CZĘŚĆ BIZNESOWA
• Informacje o firmie
• Możliwości i korzyści z podjęcia współpracy z firmą Mariza
• Techniki sprzedaży

Uczestnicy szkolenia otrzymają na zakończenie certyfikat ukończenia szkolenia z pielęgnacji twarzy i podstaw makijażu.

Wymiar godzinowy: ok. 3 godziny
Koszt szkolenia: 10 zł od osoby
Ilość miejsc ograniczona – rezerwacje pod nr 660 442 033 lub ewelina@mariza.waw.pl; proszę podać imię i nazwisko, nr telefonu, e-mail i datę szkolenia

2

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Bardzo mały koszt tego szkolenia. Był ktoś może na nim i może pwoeidzieć coś więcej. byłalbym wdzięczna;)

3

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Kiedyś odbyłam  kurs makijazu organizowany przez markę AVON. To był niesamowity kurs, wiele się dowiedziałam o pielęgnacji cery o wykonywaniu makijażu oraz przede wszystkim o rozpoznaniu jakości cery i typu.

4

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Przecież to jasne, że to zwyczajna podpucha i promocja jakiegoś innego interesu - żeby coś wynieść ze szkolenia to najpierw musi ono trochę trwać. Zobaczcie sobie program szkolenia w New nails - różnica jest ogromna. Tak więc jeśli zależy wam na konkretnej wiedzy i umiejętnościach, to na pewno nie poprzez takie szkolenia. Do pracy was to nie przygotuje ;-)

5

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Ja skorzystałam z szkoleń Szkoły Rozwoju Osobistego i opłacało się: oferują pakiety wizażu połączone z  warsztatami pewności siebie i przebojowości. Fajna sprawa, polecam.

6

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Warto się rozglądać, bo coraz więcej się tego typu firm otwiera. Moja firma korzystała ze szkolenia Sprzedażowego i też ekspedientki były zadowolone

7

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

A co ma piernik do wiatraka? Tutaj mają cię nauczyć wizażu, a nie bzdetów, więc nie wymyślajcie proszę na siłę problemów.
Chcesz się uczyć wizażu to idź do new nails, a chcesz tego co pisała laska wyżej, to idź tam, ale nie róbcie proszę bałaganu w temacie...

8

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Dziewczyny... Będę w New Nails na szkoleniu za kilka tygodni, to wtedy dowiecie się nieco więcej. Będę uczyła się zawodowej stylizacji paznokcia. Dwie moje koleżanki przerabiały dokładnie ten sam temat - liczę, że i mnie się uda. One normalnie bez żadnej dodatkowej szkoły, tylko po szkoleniach znalazły zatrudnienie. Będę chciała zrealizować dokładnie taki sam problem.

9

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Ja uczyłam się w New nails masażu. Dosyć trudne szkolenie, bo pojawia się wiele różnych rodzajów masażu i spamiętanie wszystkiego wymaga ciągłego powtarzania.
Jeśli nie, to będziecie zapominali o wszystkim. Dlatego radzę od pierwszego dnia się uczyć i powtarzać, bo na masażach można naprawdę zarabiać całkiem niezłe pieniądze.

10

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to wkrótce będę uczyła się zawodowej stylizacji paznokcia. Zawsze uczyłam się sama, ale widzę, że to jednak zbyt mało pod pracę w salonie kosmetycznym.
Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie - jestem pełna nadziej, bardzo bym chciała pracować w porządnym salonie ;-)

11

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

A jak jest z masażami w tej firmie, tj. w new nails. Czy to też robią dobrze? Chętnie bym się zapisała, ale trochę obawiam się jakości realizacji..
To chyba u nich nowy temat, co nie?

12

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Nie byłam u nich na masażach, ale zaliczyłam podologię. Wszystko wyglądało tak, jak wygląda powinno - profesjonalnie, w sumie to nie miałam się czego czepiać. Po szkoleniu zrobiłam trochę praktyki i udało się znaleźć zatrudnienie. Pani w salonie jest ze mnie zadowolona, nieźle zarabiam - niczego więcej nie potrzebuję.

13

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

zawsze chciałam pojechać na takie szkolenie, ale nigdy nie mam kiedy. no ale nie ma co narzekać, bo makijaż mam gdzie zrobić. zainteresowanym paniom polecam salon denique na bemowie. wszystko na najwyższym poziomie. Polecam i  pozdrawiam!

14

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Szkolenie wizażu zrobiłam w new nails, zamierzam do tego zrobić jeszcze stylizację paznokcia - właścicielka salonu to mi właśnie doradziła, abym mogła znaleźć etat.
Gdzieś za miesiąc/dwa będę liczyła na przyjęcie. Po samym szkoleniu chcę poświęcić czas na trochę praktyki.

15

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

W tej samej szkole zrób również stylizację woskiem i przedłużanie rzęs - to już naprawdę krótkie szkolenia, ale ze sporym zainteresowaniem.
Jeśli profesjonalnie do nich podejdziesz to szybko będziesz w stanie pracować na klientkach, a przynajmniej w naszym salonie, sporo osób o to pyta.

16

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Jestem po new nails, robiłam u nich szkolenie zawodowe. I co? I pracuję w zawodzie od bardzo dawna, z wieloma sukcesami. W zasadzie można powiedzieć, że w całości zrealizowałam swoje cele - tak jak tego chciałam. Polecam zawodową stylizację paznokcia. Na prawdę można całkiem nieźle na tym wyjść.

17

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Będę robiła we wrześniu stylizację paznokcia w new nails, później chcę zrobić też wizaż. Odpuściłam studiowanie, chcę w kilka miesięcy dojść do zawodu i rozpocząć normalną pracę. Raz że nie mam kasy na studia, a dwa średnio mam nawet czas na to, żeby siedzieć 5 lat na studiach.

18

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Wizaż przyda ci się w każdym salonie czy to fryzjerskim czy kosmetycznym, bo zawsze to jest usługa dodatkowa, z której ludzie korzystają.
Ceny takich usług są średnie, ale generalnie wizaż jak najbardziej się opłaca, można nawet po godzinach sobie całkiem nieźle dorobić.

19

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Warto też znać stylizację rzęs i depilację woskiem. To bardzo krótkie, proste szkolenia, ale też dodatkowa umiejętność, która pozwoli przyzwoicie zarobić.
Dla właścicielek salonu każda dodatkowa umiejętność ma wartość, trzeba tylko ją mieć.

20

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Ale zdecydowanie najlepszą kasę robi się na paznokciach. Zawodowe szkolenie przy tym jest dosyć długie, ale bardzo perspektywiczne i daje fajne możliwości.
O ile dopracujecie wszystko co wykonujecie, to na prawdę możecie na tym bardzo fajnie wyjść. Nawet po roku można realnie zakładać własny salon.

21

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Dziewczyny, jak też zaczynałam pracę w branży od szkolenia, a aktualnie mam własny salon kosmetyczny.
Szkolenia zawodowe dają więcej niż studia - trzeba to tylko umieć wykorzystać. Widzę po dziewczynach, które szukają pracy, że różnica jest ogromna.

22

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Szkolenie to na pewno w New nails, tam można się wszystkiego nauczyć, wszystkiego dowiedzieć. Kwestia tego czy posiadacie dostateczne umiejętności.
Bo wcale nie jest tak łatwo w tak krótkim czasie opanować jednak tak szerokie i wymagające zagadnienia.

23

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Kto robił w tym roku szkolenie w Beauty Lux i może coś więcej na ten temat napisać? Interesują mnie wnioski, konkretna wiedza jaka z tego wynika.
Pomożecie? I czy faktycznie nie jest tak łatwo opanować tyle wiedzy w takim czasie?

24

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

hej, ja jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z makijazu permanentnego w perfect glamour (Wrocław) także jakby ktos szukal tego typu szkolenia to polecam, szkolenie jest indywidualne

25

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux ma szkolenia na bardzo wysokim poziomie, sama się tak przygotowałam do zawodu i jednak doświadczenie było niesamowicie pozytywne. Na dobrą sprawę chyba nie ma łatwiejszego sposobu na dojście do zawodu - nigdzie się tak nie rozwinęłam, ale wiele zawdzięczam również praktyce.

26

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

W zasadzie wszystkiego potrafię nauczyłam się poprzez Beauty lux i szkolenia zawodowe. Mnóstwo nauki i poświęconego czasu, ale docelowo udało się uzyskać to co chciałam. Nie ma co ukrywać, że właśnie to szkolenie zmieniło miejsce w życiu,  w jakim się teraz znajduję.

27

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux robi szkolenia zawodowe z tego zakresu. Pewnie, że coś takiego wymaga zaangażowania i odpowiedniego podejścia, ale na pewno to zdecydowanie lepsza droga do kariery zawodowej niż w jakiejkolwiek innej formie. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Po co robić szkoły, które wam nic nie dadzą poza papierem? No właśnie...

28

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Wszystko co potrafię, nauczyłam się przez szkolenia zawodowe w Beauty lux. To było ledwie kilka tygodni nauki i dzięki temu na chwilę obecną, prowadzę własną działalność. Po co mi szkoły wyższe? To nic nie daje. Dostajesz papier, ale kto cię nauczy pracy?

29

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Doszkalać się zawsze warto! Nie wolno spocząć na laurach. Ja właśnie w tym roku kończe studia pierwszego stopnia z kosmetologii w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i już zapisałam się na podyplomowe. Wg mni to wychodzi dużo taniej jak kurs i można zdobyć obszerniejszą wiedzę, no i większą praktykę.

30

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Sekrety na szkoleniu podstawowym? Sekrety to na szkoleniu zawodowym, gdzie faktycznie jest do ogarnięcia bardzo długi program. Szkolenie podstawowe to raczej pod takie domowe wykonywania takich usług.. dla siebie.

31

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Na szkoleniu zawodowym to owszem, bardzo wiele się dowiesz, przerobisz szeroki materiał, poznasz mnóstwo praktycznych zagadnień. Ale jeśli to będzie szkolenie z podstaw to czego oczekiwać? Szukajcie przede wszystkim szkoleń dopasowanych do Waszego poziomu wiedzy. To podstawa.

32

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux i szkolenia zawodowe. To nie jest prosty temat, dopiero po czasie można coś sensownego w tym osiagnąć, ale na pewno jest to znacznie lepszy kierunek niż jakieś studia. I to powinno z całą pewnością pozwolić wam całkiem fajnie rozwinąć się zawodowo. Zatem - działajcie.

33

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux i szkolenia zawodowe. Tak właśnie się rozwinęłam zawodowo i faktycznie osiągnęłam dokładnie to, czego chciałam.
To nie jest tak, że w chwilę będziecie specjalistami - wymaga to czasu, jednak docelowo więcej zrobicie szkoleniami niż studiami.

34

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Wystarczy new nails, tam robisz długie i wymagające szkolenie zawodowe, aby docelowo rzeczywiście osiągnąć fajny sukces. Efekty nie przychodzą natychmiast, pojawiają się dopiero po czasie, ale na pewno nadejdą.Trzeba jednak w to wszystko odpowiednio się zaangażować - wtedy profity z pewnością zauważycie.

35

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Tak, szkolenie przygotuje do tematu, ale pamiętajcie, że w dalszym ciągu wymaga to ciągłej pracy nad perfekcją tego, co potraficie.
Nie wygląda to na takich zasadach, że z dnia na dzień będziecie fachowcami w temacie. Dojście do celu wymaga naprawdę poświęcenia tego czasu wiele, ale docelowo uzyskacie dokładnie to, czego chcieliście. Po prostu - działajcie.

36

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Jest zdrowe podejście do nauki to będą i efekty. Nauka szkolenami zawodowymi naprawdę popłaca, ale też nie zrealizujecie celów natychmiast.
Żeby stać się fachowcem w zawodzie trzeba się na tym znać, mieć odpowiednie podejście i umieć się zaangażować, ale właśnie to jest najłatwiejsza droga na dojście do tego zawodu.

37

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

W branży pracuje od 6 lat. Śmieszy mnie gadanie o studiach. Po co takie napędzanie bzdurami?
U mnie w salonie liczy się tylko to, co potraficie, a źródło wiedzy nie ma znaczenia. Chyba jednak w interesie każdego z nas jest to, aby zdobywać kwalifikacje jak najszybciej.

38

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Każde szkolenie wymaga dla sukcesu poświęcenia ogromy czasu. To nie jest tak, że nagle stajecie się nie wiadomo jakimi fachowcami. Do wszystkiego dochodzi się stopniowo, ale zakładając zdrowe podejście pewnie uzyskacie to co chciałyście. W kosmetyce mocno pracuje się nad rozwojem, dojście do czegoś dużego wymaga ciągłego poprawiania umiejętności!

39

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Jeśli zawodowe to właśnie w beauty lux - i tam macie przygotowanie zawodowe, które pozwoli na normalną pracę w zawodzie. Powiedzmy, że zanim doszłam do tego co chciałam zostało wykonane mnóstwo pracy, ale dałam sobie radę i w tym momencie jestem blisko własnej działalności. Było w porządku.

40

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Szkolenia zawodowe wystarczą te z Beauty lux, ale koniecznie trzeba wykonać mnóstwo pracy.
Każda czynność jest wymagająca, musi być wielokrotnie przećwiczona i dopiero wtedy docelowo będzie widać jakieś efekty.
Ale z dnia na dzień tego nie zrobicie.

41

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Jako osoba nie mająca większego doświadczenia poza domowym, powinnam próbować zawodowego szkolenia?
Jak to wyglądało z waszej strony? Długo dochodziliście do celu? Co dokładnie musieliście zrobić? Chciałam się rozwinąć w tym temacie, ale sama nie wiem czy jestem wystarczająco mocna w temacie...

42

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

najwazniejsze jest zaangazowanie i checi do nauki smile nawet jezeli nie jesstes profesfonalistka to jezeli bedziesz chciala to sie szybko mozesz nauczyc. ale bedziesz musiala duzo sie nauczyc smile powodzenia i zapalu

43

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Szkolenie zawodowe w Beauty lux, tam wszystko powinniście w krótkim czasie ogarnąć, ale dojście do zawodu wymaga czasu.
.... to kilka tygodni nauki, nie da się łatwiej. Wiem ile się napracowałam nad realizacją celów, ale po prostu wszystko udało mi się zrobić dokładnie tak, jak tego chciałam.
I to najważniejsze.

44

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Da się szkoleniami wszystko ogarnąć, zdecydowanie się da, tylko trzeba nad sobą solidnie pracować. Żeby rzeczywiście sytuację diametralnie odmienić w krótkim czasie, trzeba mocno nad sobą pracować i dopiero wtedy zrealizujecie wszystkie cele. Zawodu nie zrobicie w kilka tygodni, to dopiero efekt ciężkiej pracy nad sobą.

45

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Wszystko zrobione z pomocą zawodowych szkoleń i mogę jedynie potwierdzić, że akurat nie ma lepszej drogi do zawodu kosmetyczki. Kosmetologia? Inny temat, kilka lat na studiach i bardzo mało pracy. Po co zatem zabierać się za szkolenia, po których trudno spodziewać się zakładanych profitów?

46

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux, szkolenia zawodowe, tak się do wszystkiego dochodzi.
Kosmetyczką nie zostaje się z dnia na dzień, tylko dopiero po czasie.
Program zawodowego szkolenia jest wymagający, ale do zrobienia.
Trzeba po prostu umieć się odpowiednio zaangażować.

47

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Fajna sprawa, z chęcią bym się zapisała smile

48

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Jeszcze raz potwierdzam - Beauty lux was tego nauczy.
Pójście do klasycznej szkoły będzie zwyczajną stratą czasu, bo tam nie poznacie żadnych konkretów.
Przede wszystkim zdrowe podejście do tematu. Jest zaangażowanie, jest rozwój, to sobie na bank poradzicie.

49

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux ma świetne szkolenie zawodowe z tego zakresu i tam właśnie powinni was nauczyć zawodu.
Musicie po prostu logicznie i zaangażowaniem podejść do nauki. W ten sposób właśnie zapewnicie sobie konkretny sukces.
A niczego z dnia na dzień na bank nie zrobicie.

50

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Jestem kosmetyczką od lat, robię minimum jedno szkolenie rocznie i bardzo sobie je cenię.
Przede wszystkim - nie jest to czas stracony, pozwala się to rozwijać i dochodzić do coraz lepszych umiejętności.
Robienie szkoleń na zasadzie zdobywania papierka to tak naprawdę totalna bzdura.

51

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Polecam Beauty lux, mają dobre kosmetyki, ale przede wszystkim chodzi tutaj o solidne podejście do tematu. Jeśli tylko pojawi się odpowiednie zaangażowanie, to docelowo wejdziecie na odpowiedni poziom. Tylko nie oczekujcie, że nagle z niczego zrobicie się fachowcami. Nad umiejętnościami trzeba popracować.

52

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Zrobiłam już nie jedno szkolenie i wiem, że to po prostu najłatwiejsza droga do zawodu. Pewnie, że to wszystko wymaga pracy i zaangażowania, ale w ten sposób osiąga się zakładane cele i wchodzi na odpowiedni poziom. Od razu cudów nie będzie, ale z czasem sukcesy zawodowe na bank się pojawią. Po prostu pracujcie nad swoimi umiejętnociami. Po prostu.

53

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux + solidne podejście do tego zagadnienia. Jestem kosmetyczką od wielu lat, a dalej kształcę się szkoleniami. Po prostu moim zdaniem nie ma łatwiejszej drogi do radzenia sobie z tym. Nie mam żadnych problemów, solidnie nad sobą pracuje i dzięki temu właśnie swoje osiągam. A jednak praca i doskonalenie umiejętności są tutaj kluczowe.

54

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Bardzo dobre szkolenie zawodowe jest czymś zdecydowanie bardziej praktycznym niż kilka szkół razem wziętych i lata w nich spędzone. Uczenia powinna opierać się na takich zasadach, że nauka na niej przynosi konkretne profity, a program ma dawać korzyści, nie tylko papierki. O ile tych zasad będziecie się trzymać, to sami zauważycie zdecydowane zmiany. Działajcie.

55

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux działa, mają dobrą kadrę, sensownych prowadzących, to wszystko ma ogromne znaczenie.
Z mojego doświadczenia - kawał solidnej firmy, która jest godna polecenia.
Oczywiście wejście na odpowiedni poziom wymaga czasu, ale szkoleniami będzie najszybciej.

56

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux + dobre podejście do tematu.
Jestem kosmetyczką od wielu lat i sobie radzę.
Bazuję na szkoleniach. Najważniejsze to nie tracić czasu, tylko pracować nad sobą i uczyć się takimi metodami, które opierają się na konkretach.
Wtedy korzyści na pewno zauważycie.

57

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux + odpowiednie zaangażowanie. Ogólnie praca kosmetyczki wymaga czasu, solidności. Powiedzmy, że wtedy w ciągu kilku tygodni jesteście w stanie wejść na totalnie inny poziom nauki i przede wszystkim zdobyć zawód. Co istotne - robicie to w krótkim czasie, pracując na bardzo dobrych kosmetykach, z odpowiedniej klasy prowadzącymi.

58

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Jesli faktycznie interesuje cię ten temat to dużo lepiej jeśli po prostu zrobisz szkolenie zawodowe w Beauty lux.
Łatwo ci nie będzie, ale jeśli dobrze przepracujesz samo szkolenie, to na spokojnie będziesz mogła za jakiś czas pracować w tym zawodzie.
Sama wiem, jak to wygląda od środka. Makijaż to naprawdę fajny temat - temat zdecydowanie kręcący.
Ale też wymaga dobrego przygotowania, a szczególnie - na dobrych kosmetykach.

59

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Czy trudno jest później zdać ten egzamin w Beauty lux?
Opiszcie mniej więcej, jak to wygląda? Czy do zdania egzaminu potrzebuję jakiegoś specjalnego przygotowania?
Wystarczy to, co przerabiam podczas szkolenia?

60

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Potwierdzam - Beauty lux przygotowuje do pracy i robi te szkolenia na naprawdę wysokim poziomie.
Przede wszystkim - tam macie solidne szkolenie, z dobrymi prowadzącymi, po którym będziecie w stanie normalnie pracować, normalnie działać.
I moje doświadczenia pokazują, że właśnie takie podejście do tych kwestii po prostu zdecydowanie najlepiej się sprawdza.
Działacie na solidnych kosmetykach - to absolutnie nie będzie stracony czas.

61

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Jaki tryb przygotowania do pracy?
Najpierw szkolenie zawodowe, czy jednak zaczynać od "mniejszych" szkoleń.
Podstawowe, średniozaawansowane itd.?
Zależy mi na tym, żeby wszystko odbyło się jak należy.
Tzn. chcę mieć po szkoleniu kwalifikacje do pracy.

62

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Zakładam, że masz trochę więcej niż absolutne podstawy, bo to ma każda dziewczyna.
A skoro masz nieco więcej, to radzę od razu ruszyć na szkolenie dla zaawansowanych.
Najlepsza opcja - pracy będzie mnóstwo, ale gwarantuję, że jeśli rozsądnie do tego podejdziesz, to egzamin zdasz bez problemów.

63

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty Lux naprawdę mnie ogarnie zawodowo?
Tzn. jeśli miałam do czynienia wyłącznie z robieniem makijażu sobie, to sobie poradzę na szkoleniu zaawansowanym?
Zależy mi na tym, żeby wynieść z tego konkretne umiejętności.
Pomysły?

64

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Robiłam zawodowe szkolenie w Beauty Lux i to właśnie u nich wszystkiego się nauczyłam.
Pod względem zawodowym zrobiłam wszystko, czego chciałam. Wiele udało się zyskać, nawet bardzo wiele.
Najważniejsze jest to, że udało się zrealizować cele.
120h nauki w małej grupie, z odpowiednią prowadzącą i na jakościowych kosmetykach.
W tej tematyce to jest naprawdę zdecydowanie najważniejsze, ale do tego chyba każdy dojdzie.

65

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Poradziliście sobie od razu na szkoleniu zawodowym?
Waszym zdaniem lepiej zaczynać na niższym poziomie, jeśli wiedza jest dosyć ograniczona?
Tzn. bardziej oparta na amatorskiej praktyce?

66

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Zrobiłam zawodowe szkolenie w Beauty Lux.
Teraz myślę o szkoleniu z makijażu permanentnego.
Może uda mi się zrobić to szkolenie na jesieni. W sumie to jeszcze nie wiem, co z tego wyjdzie.
Ogólnie pracuję w tym zawodzie bazując wyłącznie na szkoleniach i sobie daję radę.

67 Ostatnio edytowany przez cassan (2018-08-08 05:14:17)

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Warto stosować kolagen w kapsułkach, bo dzieki niemu będziemy miały bardzo elastyczną skóre, mniejsze zmarszczki i w sporym stopniu opóźnimy proces starzenia się. Jednak kolagen kolagenowi nie równy i przed jego zakupem warto troche poczytać o danych tabletkach, sprawdzić skład. Ja ze swojej strony mogę polecić Wam kolagen z tej strony https://kolagen.info/p25,colvita-120-kapsulek.html , bo sama go tu zamawiam i jest świetny.

68 Ostatnio edytowany przez orphan17 (2018-08-19 14:46:18)

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

ja też uczyłam się w New nails. Szczerze mówiąc miałąm niewielką wiedzę na początku ale przyłożyłam się na kursie, starałam się  i nie żałuję. ogłoszenie o new nails znalazłam w internecie a później szukałam opinii.  https://okeno.pl/ Przeczytałam dużo pozytywnych opinii uczestniczek więc zapisałam się smile

69

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Ja zdecydowanie chcę się wybrać, ale dla samej siebie.. By potrafić się ładnie pomalować.
Gdzieś teraz podszkoliła mnie koleżanka która jest po kursie.
Ale ja jeszcze chcę się wybrac do znajomej która ogólnie jest jury w różnych konkursach makojażowych

70

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Beauty lux ma szkolenie z makijażu na różnych poziomach - to fakt.
Ja robiłam zawodowe szkolenie i dałam sobie radę.
Czy było łatwo? Nie, bo jednak w krótkim czasie przerobiliśmy wszystkie techniki.
Opanowanie tego wymagało, ale jak dla mnie nie ma łatwiejszego sposobu na zdobycie tego zawodu.

71

Odp: Szkolenie z podstaw makijażu

Dam sobie radę od razu na zawodowym szkoleniu w Beauty Lux?
Czy nie mając doświadczenia powinnam zaczynać od poziomu niższego?
Pokażcie mi proszę, jak to wygląda z waszej perspektywy.
W sensie - od czego startowaliście i jak sobie poradziliście?