1 2012-10-30 22:31:27

Temat: Czerwona skóra twarzy :(

Mam na twarzy czerwony odcień skóry. Poza tym także jestem bardzo blada, wręcz biała,a skóra taka pergaminowa, cienka, i na to dochodzi jeszcze ten paskudny czerwony kolor...
Opalam się również na czerwono , no i poza tym biorę hormony.
Proszę o porady co z tym zrobić.
Czy jest jakiś sposób by moja twarz była normalnego koloru a nie czerwonego? Co mogę zrobić?
Póki co nic poza fluidem i pudrem nie jest w stanie mi pomóc.

2 2012-10-30 22:40:24

Odp: Czerwona skóra twarzy :(

To są pewnie popękane naczynka i przez to ma się właśnie czerwoną skórę, na to jest na pewno jakiś zabieg. Robi się go u kosmetyczki czy chirurga plastycznego, odpowiednio działa na naczynka. Musisz iść do dermatologa i spytać sie co i jak, poza tym różne są powody czerwonej twarzy, moze spróbujcie też takich okładów z ogórka świeżego i mycia twarzy w chłodnej wodzie? Nic więcej nie pomogę, ale najlepiej jeśli chces zbyć szczęśliwa to zrób z tym coś.

3 2012-10-30 22:55:31

Ja też tak mam taki problem, ale u mnie nic z tym nie udało się zrobić. Nie chcę Cię dołować, ale to zbyt cienka skóra i na dodatek bardzo reaktywna, nawet jak się usmiecham robię się bardziej czerwona. Kosmetyczka i dermatolog nie pomógł. Troszkę zbladłam po kremie bioderma sensibio ar.  Jedyny ratunek dla mnie to mocno kryjący podkład revlon colorstay softlex, bo na czerwoną twarz nie ma lekarstwa, można tylko złagodzić objawy, ale nie zlikwidować.

4 2012-10-30 23:09:27

Hej, od kilku miesiecy mam problem z czerwona twarza nie wiem co robic poprostu sie obudzilem i juz byla bylem z tym u lekarza ale on wymyslil ze choruje na cisnieni ale to nie jest raczej mozliwe bo znam wiele osob z nadcisnieniem i to powaznym i nikt z nich nie ma czerwonej twarzy.gdy biegam robi sie bardziej czerwony gdy zjem cos goracego,gdy ktos odezwie sie glupio czy np zadzwoni telefon nie wiem co mam robic. Strasznie to uciążliwe.

5 2012-10-30 23:16:35

Mam ten sam problem co Wy a mianowicie dokucza mi już od dawna czerwona twarz. Po kilku minutach na chłodnym powietrzu wyglądam jak burak, nie potrafię już z tym normalnie żyć. Również unikam kontaktu z ludźmi i przez to że się czerwienię zamknąłem sie sam w sobie, nie potrafię nawet rozmawiać z kobietami gdyż się bardzo czerwienię, straciłem przez to ważną dla mnie osobę. W przyszłym tygodniu jestem umówiony na wizytę z dermatologiem.

6 2017-11-23 15:42:10

Wszystkim wam polecam zabieg głowicą hot-cold, dzięki któremu pozbyłam się uporczywych naczynek. Sprawdźcie tutaj:
clinicacosmetologica.pl/zabieg/glowica- … ow-oczami/