1

Temat: Czy pomimo dwóch testów negatywnych mogę być w ciąży???

Witam wink

W trakcie dni płodnych doszło do stosunku przerywanego. Po około 8-10 dniach po stosunku zrobiłam test, który wyszedł negatywny. Następnie dzień przed spodziewaną miesiączką, która miała pojawić się 26 października bardzo źle się czułam. Było mi słabo i gorąco oraz bardzo bolało mnie w okolicach żołądka przez kilka godzin. Dziś mija 8 dni od dnia, w którym okres miał się pojawić jednak mimo, iż pobolewa mnie brzuch w dolnej części dalej go nie ma. Test powtórzyłam 30 października i również był negatywny. Mam wahania nastroju, które zdarzają mi się przed miesiączką i zauważyłam, że piersi są pełniejsze jednak nie bolą. Czy jest szansa, iż mimo dwóch testów o wyniku negatywnym mogę być w ciąży? Dodam jeszcze, że przez długi czas okres miałam bardzo regularny i mogłam go przewidzieć co do dnia i nie było z tym problemu. Miesiączkę również przechodziłam bardzo łagodnie.

2

Odp: Czy pomimo dwóch testów negatywnych mogę być w ciąży???

Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna dlatego jak najbardziej objawy o ktorych piszesz moga wskazywac na ciaze. Ale pewnosc da ci dopiero badanie krwi

3

Odp: Czy pomimo dwóch testów negatywnych mogę być w ciąży???

Pomimo dwóch testów negatywnych może to oznaczać ciążę?

4

Odp: Czy pomimo dwóch testów negatywnych mogę być w ciąży???

http://www.oferta.omsignum.pl/monikaszwiec

5

Odp: Czy pomimo dwóch testów negatywnych mogę być w ciąży???

JEśli test został zrobiony zbyt wcześnie to mógł pokazać negatywny wynik. Najwcześniej wykonuje się test w 7. dniu od rzekomego zapłodnienia. I najlepiej zrobić test z samego rana, bo wtedy poziom hormonu, który ma wykryć test, jest największy. Te 7 dni to jednak minimum i nie ma gwarancji, że wynik jest miarodajny. Najbardziej prawdopodobny jest wynik testu robionego po dniu spodziewanej miesiączki. Wtedy jest 99% szans na jego prawdziwy wynik. Ogólnie im później robiony test, ty wynik jest bardziej prawdopodobny. Nie ma sensu robić testu zaraz po stosunku. Na pewno wyjdzie negatywny, a to nie zapewnia, że ciąży nie ma.

Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie-nawet dwa negatywne testy mogą oznaczać ciążę.