1

Temat: Tabletki Meridia 10 - działają?

Witam. Mam duży problem z nadwagą. Szukam skutecznego sposobu na odchudzanie, próbowałam już różnorodnych diet, ale okazały się być bezskuteczne. Ostatnio gdzieś wyczytałam o tabletkach Meridia 10. Słyszałam, że są dosyć skuteczne, czy ktoś z Was może coś o nich więcej powiedzieć? Czy u Was poskutkowały i jesteście zadowolone z efektów? Proszę o jakieś informacje najlepiej z życia o skuteczności tych tabletek.

2

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Witam! Ja od 2 tygodni biore Meridie 10! Dostalam ten lek od Endokrynologa,  niestety narazie efekty sa niewielkie bo schudłam tylko 2kg i to przy duzej aktywnosci fizycznej. Dla mnie największym problemem jest to, ze odczuwam jednak suchosc w ustach, bezsennosc, drgawki, zly nastroj, brak koncentracji i zupelny brak energii.No i też przy stosowaniu tego leku z trudem zmuszam sie do jednego posilku dziennie....

3

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Ja meridie biore od 5 dni i żasnych skutków ubocznych ale to żadnych. Jedyne co odczuwam po jej zazyciu to brak łaknienia, jakby się uparł to w oógle mógłaby nic nie jesć, ale dla zdrowego rozsądku trzeba coś tam lekiego przegryzę. Nie boli mnie głowa, nie cierpie na bezsenność. Od 5 dnia, czyli dziś zwazyłam się i ubyło mi 2 kg. Ciekawe jak będzie dalej. Mam nadzieję, że obejdzie się jednak bez skutków ubocznych a kilogramy będą spadać.

4

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

U mnie to było tak, od roku zaczełam tyć miałam wilczy apetyt i nie radziłam sobie z nim.Po zastosowaniu meridii schudłam po m-cu 5 kg., ale czuję sie lekka, przede wszystkim nie puchną mi nogi w te upały a miałam z tym problem, śpie dobrze czuje głód ale mała przegryzka mnie zaspokaja. Psychicznie też czuje się lepiej, no bo miałam problem juz nie miałam w co sie ubrac a teraz wchodzę w stare rzeczy  więc nie mam zastrzeżeń do tych tabletek. Polecam wszystkim.

5

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

U mnie to działanie jest takie sobie. Wczoraj chciałam już (drugi dzień kuracji) przestać brać te tabletki. Strasznie bolała mnie głowa, byłam bardzo padnięta i osłabiona, po prostu nie do życia i nie mogłam skupić się na jeździe autem, do tego doszła bardzo słaba koncentracja i takie rozproszenie ogólne. Mimo wszystko wzięłam tę 3-cią tabletkę w nadziei, że jak innym, mnie też jakieś bólowe objawy przejdą..i przeszły.. Zobaczę co będzie dalej.

6

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Jedyne tabletki, które w moim przypadku dały efekt to Foreverslim. O dziwo, straciłam wszystko co zostało mi po ciąży, a było tego 11 kg.
Metoda dosyć prosta - w miarę rozsądna dieta, trochę aktywności i tabletki. Efekt bardziej niż zadowalający, straciłam całą nadwagę.
Teraz noszę nawet ciuchy z czasów studiów ;-)

7

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

U mnie foreverslim tak naprawdę nie tylko pomógł schudnąć, on odmienił moje życie.
Nie sądziłam, że będą w stanie trwale schudnąć, tym bardziej przy moim apetycie. A na foreverslim całkowicie zrezygnowałam z kiepskiego jedzenia i to pozwoliło mi trwale schudnąć.
Jestem pod wielkim wrażeniem i mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę już otyła.

8

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Przy foreverslim należy się trzymać przede wszystkim zasad kuracji. Tabletka 2 razy dziennie, jak najwięcej ruchu, najlepiej zainteresować się konkretnym sportem.
U mnie np. foreverslim pozwoliło rzucić wiele kiepskich posiłków, szczególnie słodycze. To dzięki temu straciłam całą nadwagę.

9

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

U mnie poskutkowało zastosowanie trzech rzeczy.Po pierwsze dieta 1500 kal po drugie dwa razy dziennie Foreverslim i po trzecie bieganie codziennie niezależnie od pogody.Efekt to 17 kg w trzy miesiące.Nikt mi nie powie że nie da się schudnąc aż tyle da się tylko trzeba chcieć.

10

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Sprawdź czy te tabletki są legalnie sprzedawane w Polsce, bo jeśli nie, to odradzam.
Co do foreverslim - na tych tabletkach się odchudzałam i straciłam 15 kg. Tabletki oczywiście działają, należy tylko wiedzieć jak z nich korzystać.

11

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Z takich które faktycznie działają i dają niezłe efekty polecam Slimcea. Przy odpowiedniej diecie + suplementacji slimcea mamy na prawdę ciekawe rezultaty.
Slimcea doskonale blokuje chęć na podjadanie. Jemy to co sobie zaplanuejmy i to co wymaga nasz organizm. Doskonałe rozwiązanie w sytuacji jeśli trzymamy się jakiejś diety.
Efekty widać już po 2 tygodniach stosowania. Efektu jojo brak.
Polecam

12

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Koleżanka stosowała Meridie ale nie była zadowolona z efektu. Ja spróbowałam diety Sandruni i nie żałuję, bo schudłam 10 kg smile różnie to bywało, łatwo nie było ale postawiłam sobie cel i do niego dążyłam, powodzenia życzę

13 Ostatnio edytowany przez Dana3717 (2017-01-06 10:31:20)

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Tabletki na odchudzanie African Mango - http://africanmango.pl Dzięki African Mango straciłem prawie 13 kg i 12 cm w pasie.

14

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Nie słyszałam o tych tabletkach i na szczęście już żadne nie są mi potrzebne- skończyłam kurację odchudzającą z Amlan Forte. I ten suplement mogę polecić, bo schudłam łącznie 7 kg w dość krótkim czasie. Jedynie dobrze jest prześledzić sklepy internetowe, by nie nabrać się na podróbkę. Swój oryginalny Amlan forte zamawiałam z Vital progres smile

15

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Hej, ja brałam sibutramine 20mg i faktycznie dało to fajne efekty. Trzymając sie małych wyrzeczeń jak odrzucenie wieczornych przekąsek czy ograniczenie czekolady zrzuciłam 12 kg. Zamówiłam przez internet ale nie pamiętam już linku, ale jak coś to była to p.Natalia, kom: 578021038

16

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Ja gorąco polecam wink

17

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Lidka Lodz: dzwoniłam do Natalii, b.miła osoba, dużo mi wyjaśniła, powiedziała co i jak itd Zdecydowałam się zamówić u niej Efedrynę 60mg. Ma podobno mi pomóc w uzyskaniu dokładnie takiej sylwetki jakiej chcę. Przesyłka ma przyjść jeszcze w tym tygodniu więc zobaczymy smile

18

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Z tego co widzę to Sibutramine 20mg i inne leki podobne działające do Meridia ma jeszcze Gosia z ogłoszenia: oglaszamy24.pl/ogloszenie/173948541/bydgoszcz-Adipex-retard-phentermine-sibutramine-sibutril-orlistat-sprawdzenie-paczki.html Na razie tylko rozmawiałam z nią przez kom. wytłumaczyła mi jak co działa, czego można oczekiwać itd

19

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Tez mam ten sam problem, po przymiarce ciuchów na lato stwierdziłam że strasznie się zaniedbałam ostatnio. Wiem, że nie dla mnie są diety cud czy suplementy ziołowe. Dużo czytałam na ten  temat i na jednym z forum dziewczyny polecały środek BIPHASIC SLIM, który odpowiada za redukcję wagi i tłumienie poczucia głodu. podobno rewelacja. Zamówiłam z linku, który podawali od polecanej dziewczyny (www)oglaszamy24.pl/ogloszenie/2039644658/bydgoszcz-Adipex-Retard-Sibutramine-Phentermine-Biphasic-Slim-Sibutril-Orlistat-Sandoz-Efedryna-SPR.html i tyle, od poniedziałku zaczynam. Przesyłka przyszła szybko i co najważniejsze można sprawdzić zawartość przy odbiorze bo trochę obawiałam się oszustów. Jakie rezultaty będę miała z zbędnymi kilogramami? zobaczymy tongue ale jestem dobrej myśli bo dziewczyny z forum przechwalały się swoimi osiągnięciami.

20

Odp: Tabletki Meridia 10 - działają?

Parę lat temu brałam Meridia 10,schudłam 27kg,nie chce się wcale jeść,ale jak przestałam jeść,no i nie trzymałam diety,pozwalałam sobie to przytyłam,Meridia 10 działa na przystawkę kory mózgowej,mózg nie wysyła bodżca do żołądka,i glupi żołądek nie chce jeść,ale musże chyba znów kupić,