1

Temat: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Witam. Mam bardzo dużą nadwagę, ważę 80 kg przy wzroście 165. Bardzo źle się z tym czuję, chciałabym jakoś schudnąć, ale nie wiem tak na prawdę od czego mam zacząć. Może ktoś doradziłby mi jak się zabrać do takiego odchudzania z głową? Potrzebuje jakichś porad na temat dobrych i sprawdzonych diet, określonych ćwiczeń i ogólnie planu takiego odchudzania. Na pewno są tutaj osoby doświadczone w tym temacie smile z góry dzięki

2

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Postanowienie o odchudzaniu najlepiej rozpocząć w takim okresie życia rodzinnego, uczuciowego lub zawodowego. Nie należy rozpoczynać diety, która wydają się zbyt kosztowne lub czujemy, że nie jest ona dostosowane do naszej osobowości i życia codziennego. Dla mnie zawsze najlepszym początkiem gubienia kilogramów jest powód, czyt. motywacja. Ostatnio takim silnym bodźcem był dla mnie zjazd mojej klasy ze szkoły średniej.

3

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Wydaje mi się, że na sam początek liczy się pozytywne nastawienie. Potem dobrze jest dobrać odpowiednia dietę, a na sam koniec ćwiczenia. To wszystko w połączeniu powinno przynieść oczekiwane efekty. Oczywiście na początku będzie pewnie ciężko, ale po jakimś czasie człowiek się przyzwyczaja. jakiekolwiek odchudzanie zawsze musi iść w parze z aktywnością fizyczną. Siedząc w fotelu nie pomoże nam ani żadna dieta, ani tabletki.

4

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Według mnie odchudzanie powinno się zacząć od zmiany sposobu myślenia. To podstawa. warto uświadomić sobie w jakich chwilach sięgamy po słodycze czy inne tuczące potrawy. Jeśli nie rekompensujemy sobie w ten sposób jakiś drobnych niepowodzeń to nie ma powodu do zmartwień. Wystarczy tylko ograniczyć jedzenie i więcej się ruszać. Ja swoje zaczęłam tym sposobem i jestem zadowolona, przynosi efekty. Myślenie jest najważniejsze smile

5

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Szybkie odchudzanie to szybki powrót kilogramów. Na odchudzanie daj sobie trochę czasu. Nie powinnaś zrzucać więcej niż od pół do jednego kilograma na tydzień. Gdy się odchudzasz, tracisz tkankę tłuszczową, ale komórki, w których się ona gromadziła nie znikają. Kiedy zaczniesz znów normalnie jeść, twój organizm zrobi wszystko, by je na powrót zapełnić. Nazwa się to efektem jo-jo. Życzę powodzenia i determinacji, na pewno się uda.

6

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Odchudzanie to nie taka prosta sprawa. Na początek warto udać się do dietetyka, który ułożył by specjalną dietę dla ciebie. Pokazał jak się odżywiać, co jeść, a czego unikać.  No i trzeba ćwiczyć, bez tego ani rusz. Według mnie ćwiczenia to podstawa. Można też dodatkowo sięgnąć po jakieś suplementy wspomagające odchudzanie.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.

7 Ostatnio edytowany przez weterynaryjneprzygody (2013-06-09 10:43:15)

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Osobiście uważam, że motywacja pt. "muszę schudnąć, bo wkrótce odbędzie się zjazd szkolny", jest kiepską motywacją.
Cały problem polega na tym, że trzeba totalnie zmienić swój sposób myślenia. Pomyśleć o odchudzaniu, jak o inwestycji w siebie. I tu nie chodzi o swoją pewność siebie, uznanie innych etc., ale jako o inwestycji w swoją zdrową przyszłość.
Jak zacząć? Małymi kroczkami. Żadnym wyczynem nie jest przejście na dietę, zgubienie kilogramów, a potem powrócenie do starych nawyków. Sukcesem jest tak zmienić swoje życie, żebyśmy nie chcieli wracać do tego, co było. Trzeba znaleźć sobie w siłę i motywację (vitalia.pl/index.php/mid/112/fid/1451/odchudzanie/diety)
Poszukaj wsparcia u swoich najbliższych, wytłumacz im, żeby nie podsuwali Ci pod nos słodyczy, słodzonych napojów. Zacznij wychodzić na spacery, na długie spacery. Zapisz się na basen lub zumbę. Zacznij się ruszać. I zacznij jeść z głową. To wystarczy, żeby schudnąć. O ile tylko twoje motywy są ciut głębsze niż "o boże, zjazd klasowy, a ja wyglądam jak spasiona świnia".


trzymam kciuki.

8

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Naprawdę wystarczy systematyczność i zmiana stylu życia + wspomagacz odchudzania. Wiem jak było mi ciężko powrócić do normalnej wagi, mnóstwo zachodu, a mimo to efektów nie było. Wszystko zaczęło wracać do normy dopiero przy foreverslim. Bardzo żałuję tego, do jakiego stanu się doprowadziłam. Jedyne co pozytywne to fakt, że nadwagę straciłam w 3 miesiące, nie trwało to wieków. I tak powróciłam do całkowitej normalności ;-)

9

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Klasyczne diety są jakie są, trzeba by je wprowadzić na całe życie, to może być coś dały. Co do foreverslim - skuteczny środek, brałam, testowałam, efekty są.
Najważniejsze jest zmienianie swojego życia, ale tak trwale, nie na czas odchudzania. Spróbujcie polubić jakiś sport, dużo się ruszajcie. Zobaczcie jakie będą efekty ;-)

10

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Wypada się podpisać pod tym co podały ci przedmówczynie. Ja również się odchudzałam na tym produkcie i efekty były zadowalające.
Tylko, że foreverslim nie odchudza na zawsze - wykorzystaj ten czas na wprowadzenie nowych zasad odżywiania, wprowadzenie ruchu do życia.
Musisz po prostu je odwrócić do góry nogami. Wtedy będziesz zadowolona.

11

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Utrzymanie normalnego wyglądu wymaga tylko jednego - utrzymania tych samych zasad po kuracji, co przed kuracją. Na foreverslim straciłam 12 kg, ale po kuracji dalej rozsądnie jadłam, miałam dużo aktywności. Na tabletkach te kg zleciały bardzo szybko, poprawiła się moja przemiana i faktycznie zmieniło się samopoczucie. Można powiedzieć, że powróciłam do normalności!

12

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Wydaje mi się, że dobrym sposobem na skuteczne odchudzanie jest przede wszystkim zmiana swoich nawyków żywieniowych. Dzięki temu efekty odchudzania będą długotrwałe. Pomocna w tym przypadku może być aplikacja na telefon Befit, która pomaga wyhodować zdrowe nawyki. Bez wątpienia takie różne pomoce są bardzo przydatne, szczególnie że aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Ja często zapominam o właściwym odżywianiu i wówczas Befit ze swoją poradą mi o tym przypomni smile

13

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Dobrym początkiem jest zmiana nawyków żywieniowych trochę ruchu.Również można stosować suplementację.Na rynku jest wiele preparatów.Ja stosuję Foreverslim chociażby dla tego że hamuje głód i chęć podjadania,jest mi łatwiej utrzymać dietę.

14

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Foreverslim jak najbardziej tak, ale uważam, że powinno się również zaczać od zmiany stylu życia. Czyli ruch ;-)
Bo dietę to zmienisz już na tabletkach - nie będziesz miała ochoty na kiepskie jedzenie, po prostu je trwale wyeliminujesz.
Później waga powinna lecieć, ale dalej nie zapominaj o tym, aby faktycznie dbać o ruch!

15

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Podstawa to oczywiście odpowiednie nastawienie - musicie zdawać sobie sprawę z tego, że stracicie całą nadwagę dopiero zmieniając styl życia.
Tak więc podstawowym krokiem powinno być wprowadzenie ruchu. Kiedy pojawi się foreverslim, to nie będziecie miały ochoty na kiepskie jedzenie.
Dalej - systematyczne eliminowanie kiepskiego jedzenia, jak najwięcej ruchu - w 3 miesiące powinna zlecieć cała nadwaga.

16

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Powinno się przede wszystkim zacząć czytać na temat zdrowych nawyków żywieniowych, ponieważ to nasze nawyki w głównym stopniu odpowiadają za to jaką posiadamy wagę. No i oczywiście - ćwiczenia fizyczne.

17

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Odchudzanie powinnaś zacząć od zmiany diety.Jeżeli wiesz że na samej diecie będzie ci ciężko schudnąć spróbuj Foreverslimu.U mnie to zadziałało.No i oczywiście pomyśl jeszcze o jakiejś formie ruchu.

18

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Racja zmiana diety ruch i Foreverslim i waga spada o kilka kilo miesięcznie.Wart w niego zainwestować bo efekty są imponujące.

19

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Najbardziej warto zainwestować w rozsądek i systematyczność. Jedynie w ten sposób można faktycznie osiągnąć efekt. Tabletki są sposobem na wspomaganie procesu. Ja tez miałam poważne problemy z dietą. Tabletki w wielu sprawach mi pomogły.

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Najlepiej dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje: węglowodanów, białka i tłuszczy w odpowiednich proporcjach. 5 zdrowych regularnych posiłków i więcej ruchu!!

21

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

odchudzanie trzeb zacząć od dobrego nastawienia! Warto się do tego przygotować poprzez nauczenie się najważniejszych zasad zdrowego odżywiania się. Głodzenie się nigdy nie zaskutkuje niczym dobrym. Warto poprosić o pomoc dietetyka, który ułoży nam zbilansowaną dietę dopasowaną do naszych oczekiwań. Mnie pomogli dietetycy z lionfitness.pl

22

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Podstawą powinna być dieta,ruch i zmiana nawyków żywieniowych.Ale nie zawsze jest to łatwe dla tego dobrym pomysłem jest branie tabletek.Dla mnie dużą pomocą okazały się tabletki Foreverslim.Dzięki tym tabletką cały proces odchudzania był znacznie łatwiejszy.No i schudłam zdecydowanie więcej niż na samej diecie.

23

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

byłam na Dukanie ale ani dieta a nie jej efekty nie były dla mnie zadawalające jednym słowem męczarnia Potem przestałam jeść gluten dużo sportu dużo warzyw no i niezastąpiony Novoslim i schudłam tyle ile chciałam tnz. 9 kg

24

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Zacząć trzeba od zmiany myślenia i nawyków żywieniowych.Znalezienie dla siebie odpowiedniej diety też nie jest trudne.Dużym plusem jest również stosowanie tabletek Foreverslim.Dzięki tym tabletka odchudzanie jest łatwiejsze nie ma się napadów głodu,nie ma też czegoś takiego jak wahania nastrojów.Dla mnie te tabletki to duże odkrycie i polecam każdemu.

25

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

polecam Ci zapoznanie się z tabelą kaloryczności produktów, najlepiej sobie wydrukować i gdzieś powiesić, zeby móc zerkać, później już zapamiętasz. No i liczysz kalorie będzie to pewnie dla ciebie duże zaskoczenie, że jedne produkty mają iich tak sporo a drugie nie, ja nie mogłam być na diecie jednostronnej bo wariowałam więc po prostu zaczęłam zwracać uwagę na to co jem no i skorzystałam z pomocy suplementu Novoslimu bo fajtycznie daje dobre efekty

26

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

no to zawsze jest metoda prób i błędów początki odchudzania, najlepiej na początku wykluczyć te produkty,
które najbardziej ci szkodzą i cię tuczą i zobaczyć czy coś się zmienia no i ruch, a jak już wprowadzisz ruch to mozna sobie pozwolić na suplement i w tym wypadku Novoslim faktycznie jest fajnym środkiem

27

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja jednak zastane przy Foreverslimie.Brałam go już raz i schudłam.Teraz mogę już przejśc na dietę i zacząć się odchudzać przestałam karmić.Ale tym razem będę się trzymała ściśle wszystkich zasad jakie są określone na ulotce dołączonej do opakowania.Ostatni schudłam 10 kg tym razem mam do zrzucenia 14 kg i wiem że  jak się postaram to dam radę.

28

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

jedyny raz sięgnęłam po suplement po ciązy, bo ilość kilogramów trochę mnie przerosła. Zawsze walczyłam z wagą ale było to jakieś 4, 5 kg a nie 11
Z dietą miałam problemy bo często podjadałam ale właśnie Novoslim pomógł mi to skontrolować no i schudłam tak jak chciałam aż się wszyscy dziwili, że tak łatwo mi poszło.

29

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

przede wszystkim trzeba jeść zdrowo i przygotowywać swoje posiłki pod potrzeby własnego organizmu, nie ma co się katować dietą z kosmosu która jest paskudna bo i tak się wróci do starych przyzwyczajeń
Odkąd zaczęłam sama sobie gotować i liczyć kalorie moja waga i samopoczucie zaczęły się zmieniać stosowałam też Novoslim dla komfortu psychicznego i schudłam całe 11 kg:)

30

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

To że schudłam dzięki Foreverslimowi uważam za bardzo duży sukces.Ale w sumie ważniejszy jest dla mnie fakt że dzięki kuracji która przeszłam z tym tabletkami tak zmieniłam swoje podejście do tego co jem i ile jem że teraz nie mam problemów z powracającymi jak bumerang kilogramami.I myśle że to juz sie nie zmieni.

31

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

powoli wdrażać nowe nawyki jak nawet głupie wypijanie wody z cytryną na czczo tak mało osób to robi a to taki prosty sposób na usprawnienie pracy jelit no i komponować odpowiednią diete u czyć się tego co powinno się jeść
polacy mają fatalną świadomość jeśli chodzi o żywienie czego doskonałym odzwierciedleniem są nasze sylwetki , suplement na samym szarym końcu jak już dieta wejdzie ci w krew, polecam chrom, zieloną herbatę alko kompleks Novoslim dobry skład i cena

32

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Dobra dieta jest umotywowana określonym celem i wiedzą o jedzeniu i swoim organizmie, ja na twoim miejscu zrobiłabym najpierw badania z naciskiem na tarczyce, a póżniej to już dieta i cwiczenia dużo ruchu naprawdę to działa!
w gorszym okresie jak ciężko mi się funkcjonowało stosowałam suplementację Novoslimme który przyśpieszał spalanie i też było dobrze

33

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Najlepiej zacząć od zmian nawyków żywieniowych i przejście na dietę.Dobrym pomysłem jest również stosowanie jakiś tabletek wspomagających odchudzanie.W moim przypadku były to tabletki Foreverslim.Dzięki tym zmianą udało mi się w końcu schudnąć i teraz mogę powiedzieć że odchudzanie jest skuteczne bo bez efektu jo-jo.

34

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

jedzenie o polowe mniej moim zdaniem (ja mialam nadwage wiec tyle pomoglo) plus masaze masaze masaze smile ja mam taki pakiet LPG zabiegow endermologicznych i skora robi sie bardziej jedrna i gladka, chodze do Estivance regularnie (raz w miesiacu) i widze ze jest roznica, skora jest bardziej zadbana, cellulit sie zmiejszyl i lzejsza sie czuje i nie zatrzymuje mi sie tak woda po masazu i wiadomo kilka razy w tygodniu troche ruchu. Poczatek to zmiana nastawienia, to priorytet smile

35

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Biorąc Foreverslim schudłam ale bałam sie tego że niestety po skończonej kuracji bez tabletek bardzo szybko ponownie przytyję.Ale nic takiego się nie stało przez te trzy miesiące nauczyłam się jeść inaczej to znaczy przede wszystkim mniej i zdrowiej.Teraz to procentuje jem normalnie ale mniej a waga pozostaje w normie

36

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

To właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć.Z nadwagą męczyłam się bardzo długo bo ok 8 lat.Jedne diety pomagały inne nie.I dopiero po odkryci Foreverslimu pozbyłam się całej nadwagi,zmieniłam praktycznie wiele w swoim życiu.Teraz jestem zdrowa szczęśliwa i w końcu chudsza.

37

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Myślę że jeżeli ktoś chce się odchudzać z pomocą tabletek to wcale nie jest to zły pomysł.Jeżeli ktoś sobie nie radzi na samej diecie to tabletki Foreverslim to jedna z opcji które mogą pomóc.Ale trzeba pamiętać o  tym że dieta zawsze powinna być podstawą.

38

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja stosuje dietę Limvena. Niskokaloryczna. Koktajle odżywcze z białka serwatkowego w zastępstwie niektórych posiłków. Wydaje się że ograniczenia kaloryczne za dnia są rygorystyczne. Organizm jednak po kilku dniach się przyzwyczaja za sprawą koktajli. Motywujące jest to że waga znacznie spada. Polecam

39

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Długo się zastanawiałam zanim kupiłam Foreverslim.Straciłam już tyle czasu i pieniędzy na niedziałające tabletki żę szkoda gadać.Foreverslim były ostatnimi tabletkami na jakie się zdecydowałam.Ale całe szczęście tym razem trafiłam i dzięki pomocy tych tabletek schudłam.Teraz po raz pierwszy od wielu lat czuję się naprawdę piękna i atrakcyjną kobietą.

40

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Dla mnie jedynym środkiem który przyniósł najlepsze efekty był Foreverslim.Pierwsze efekty stosowania widziałam bardzo szybko.W całym trzymiesięcznym procesie odchudzania straciłam 15 kg nadwagi.Dla mnie nie ma i nie będzie lepszych tabletek niż Foreverslim

41

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Dokładnie najlepsze efekty jakich mogłam się spodziewać.Kupują te tabletki liczyłam że uda mi się schudnąć ale żę aż tyle.Dla mnie ten wynik 14 kg było było bardzo dużym zaskoczeniem.Polecam wszystkim na prawdę warto.

42

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

witam przejść na dietę zdrowe i regularne jedzenie działa cuda samo skorzystałam z porad dietetyka dostałam wypisaną dietę i poskutkowała pozdrawiam:)

43

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

regularne posiłki to podstawa moim zdaniem a wiem co mówię, bo przez długi okres czasu jadłam co popadnie przez to że pracowałam w trybie nocnym. No i w konsekwencji utytłałam się trochę;/ Teraz zmieniłam pracę, staram się jeść regularnie, przygotowuję posiłki z wyprzedzeniem ( świetna forma oszczędności ) no i biorę 2 kapsułki Novoslimu. Moje obserwację: waga spada, więcej energii, lepsze samopoczucie, dłuższe uczucie sytości generalnie wszystko na plus. Zapominam jedynie o częstym piciu wody a wiem jak bardzo jest to istotne dla przemiany materii.

44

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Probowalam juz paru srodkow na odchudzanie, roznego rodzaju suplementow diety i nic oprocz portfela nie schudlo:) Ale zapisalam sie na fitness i tam moja pani trener polecila mi therm line fast - glownie po to, aby miec energie do cwiczen (zawiera extrakt z zielonej kawy = kofeina) i co? I okazalo sie, ze dzieki temu chudne!:) Wiec jak widac - sa roznego rodzaju suplementy diety.

45

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

no wybór jest spory na rynku, trzeba tylko wiedzieć co jest skuteczne, żeby nie przepłacać, ja wspomagam się też Novoslimem bo jest tani a jego działanie jest naprawdę dobre w porównaniu do całej reszty

46

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Według mnie podstawą każdej diety jest przede wszystkim motywacja i samozaparcie. Ja jestem zdania, że każda dieta jest skuteczna jeśli tylko się ją stosuje. Najgorzej to nic nie robić ze sobą. Ja od nowego roku ćwiczę na siłowni pod okiem trenera i staram się zdrowo odżywiać. Problem z wagą powoli zaczyna znikać, więc jestem dobrej myśli, że w krótce osiągnę swój wymarzony cel-55kg. Ja miałam duży problem z zatrzymywaniem wody, zaczęłam więc jeść suplement Therm Line Fast i powiem Wam, że mimo iż jestem przeciwniczką stosowania takich rzeczy, to jestem zadowolona – bardzo mi pomógł.

47

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Mnie nikt nie musiał przekonywać do tego abym się odchudzała mam lustra w domu to widziałam jak wyglądam.Foreverslim kupiłam z ciekawości bo nie za bardzo wierzyłam że coś z tego będzie.Ale tydzień po tygodniu waga spadała.Teraz zostało mi do zrzucenia 4 kg,ale to już powinno załatwić codzienne bieganie

48

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja miałam problem, aby się odchudzić. Lenia miałam na maxa, ale w końcu się wzięłam za siebie. Sama nie wiem jak, kiedy i gdzie...ale w końcu ktoś mi powiedział: schudłaś!! I wtedy poczułam się super i działałam dalej. Kupiłam tabletki Raspberry Bio 5 i CHODZIŁAM na basen. Udało mi się zrzucić 20 kg. Z rozmiaru 44 na 36 a więc warto smile

49

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Przeglądając internet trafiłam na blog gdzie dziewczyna opisuję walkę ze swoją nadwagą. Ja również postanowiłam kupić Foreverslim i spróbować zwalczyć moje nadprogramowe kilogramy.Z dnia na dzień jest coraz lepiej,na razie kupuję ubrania w rozmiarze mniejszym a myślę że za jakiś czas rozmiar jeszcze się zmniejszy.

50

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

również biorę Slimcea. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie mi przynosi.

51

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja na razie jestem na półmetku wspomagam się Foreverslimem.Rezultaty już są widoczne . schudłm już 7 kg.Wiem że do świąt jeszcze trochę czasu ale boję się jak diabli że cały wysiłek który włożyłam w to aby być szczuplejszą pójdzie na marne.

52

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

skusiłam się na ten suplement diety SLIMCEA. Przesyłka przyszła na drugi dzień. No i rozpoczełam kuracje. Po kilku dniach zwątpiłam. Za dużo się nie działo. Następnego dnia jednak zaczełam już odczuwać blokadę głodu. jadłam już mniej. Efekt się powiększał. Pierwsze spadki wagi zauważalne po 2 tygodniach. Po miesiącu już byłam w pełni zadowolona z działania i nie wątpiłam w ten suplement. Waga a raczej jej spadek się rozkręcał. Rozkręcił się tak że schudłam 10kg przez całą kuracje Slimcea.

53

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

próbowałam takiego preparatu z aronią ale ipa teraz jestem na Novoslimie i już widzę efelty a doiero tydzien minął także warto się sugerować opiniami a nie kupować byle czego w ciemno

54

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Dopiero zaczynam przygodę z  tabletkami Foreverslim i bardzo jestem ciekawa efektów. Pierwszy tydzień obiecujący, bo zniknęło 1,5 kg. Dużo czytałam o tych tabletkach, niekiedy dziewczyny pisały o kosmicznych wynikach, ale ja nawet o takich nie myślę. Jeśli stracę w sumie 10 kg to będę bardzo szczęśliwa

55

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Od niedawna jestem zwolenniczką brania tabletek wspomagających odchudzanie.Biorę Foreverslim i jeżeli dalsze efekty będą takiej jak do tej pory to będę bardzo zadowolona.

56

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Każdy sposób jest dobry aby pozbyć się nadwagi.U mnie rewelacyjnie zadziałał Foreverslim .Niech sobie inni gadają co chcą ale mi akurat pomogły tabletki.

57

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

wydawało mi się ze takie suplementy to bujda. Testowałam jednak Slimcea. Miałam ogromny problem z nadwagą. Źle się czułam i chwytałam się każdej metody. Pomogła mi faktycznie Slimcea. Stosowałam 3 miesiące i przez ten czas schudłam 12kg. Jestem bbardzo bardzo szczesliwa.

58

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja Ci polecam zdrową dietę i fitness. Sama też kiedyś miałam taki problem. Najlepiej jednak pod okiem specjalistów. Jakiś czas temu pytałam panie na tym forum o opinie na temat Mrs.Sporty. Były same pozytywne, dlatego znalazłam Mrs.Sporty Klub fitness wrocław, czyli tam gdzie mieszkam. Wybrałam się i już tam na pewno zostane! treningi 3 x 30 min w tygodniu, super atmosfera, ćwiczę kiedy chcę i przede wszystkim opieka dietetyka! Podejście mają bardzo indywidualne, dlatego nikt nie czuje się pominięty. Polecam Ci zajrzeć na ich stronę i poczytać. A i można się zapisać na darmowy trening próbny.

59 Ostatnio edytowany przez Dana0391 (2015-06-01 13:22:11)

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Tabletki na odchudzanie - http://thermacuts.pl Dzięki Thermacuts straciłem prawie 20 kg i 15 cm w pasie.

60

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

U mnie było podobnie żadne diety nie skutkowały a jeżeli już to efekt jo-jo był murowany.Zaczynałam kolejną dietę kiedy w ręce wpadły mi tabletki Foreverslim.Połączenie diety 1800 kal i Foreverslim efekt 12 kg mniej .Dla mnie super.

61

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja preparat Foreverslim oceniam bardzo wysoko.Są to skuteczne tabletki które potrafią sobie poradzić z problemem naprawdę dużej wagi.Szczerze polecam

62

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Kinia30 napisał/a:

Witam. Mam bardzo dużą nadwagę, ważę 80 kg przy wzroście 165. Bardzo źle się z tym czuję, chciałabym jakoś schudnąć, ale nie wiem tak na prawdę od czego mam zacząć. Może ktoś doradziłby mi jak się zabrać do takiego odchudzania z głową? Potrzebuje jakichś porad na temat dobrych i sprawdzonych diet, określonych ćwiczeń i ogólnie planu takiego odchudzania. Na pewno są tutaj osoby doświadczone w tym temacie smile z góry dzięki

Najlepszą metodą w Twoim przypadku to kontakt z dietetykiem.

Pozdrawiam

63

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Foreverslim to według mnie najskuteczniejsze tabletki które wspomagają proces odchudzania.Gdyby nie te tabletki do dnia dzisiejszego wyglądałbym jak kaszalot.

64

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Kinia30 napisał/a:

Witam. Mam bardzo dużą nadwagę, ważę 80 kg przy wzroście 165. Bardzo źle się z tym czuję, chciałabym jakoś schudnąć, ale nie wiem tak na prawdę od czego mam zacząć. Może ktoś doradziłby mi jak się zabrać do takiego odchudzania z głową? Potrzebuje jakichś porad na temat dobrych i sprawdzonych diet, określonych ćwiczeń i ogólnie planu takiego odchudzania. Na pewno są tutaj osoby doświadczone w tym temacie smile z góry dzięki

Po pierwsze odpowiednia motywacja - jest to moim zdaniem 90 procent sukcesu:)  plus trzymanie się zasad.
Z mojej strony polecam następujące zasady, dzięki którym się chudnie.
- dieta dostosowana do aktywności ( nie polecam żadnych diet cud wyniszczających organizm)
-wspomaganie się naturalnymi preparatami takimi jak Nopalinia Max- dwa razy dziennie - 15 minut przed posiłkami. (dzięki temu nie zjesz za dużo)
- codzienne ćwiczenia i aktywność ruchowa typu spacery, jazda na rowerze, pływanie na basenie.
- nie poddawaj się nawet jeśli coś wyszło nie tak i ominęłaś porcję dziennych ćwiczeń- weź się w garść i zacznij od początku, nie przerywając zdrowych nawyków.

65

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Z własnego doświadczenia powiem, że dobrze mieć kogoś do pomocy. Może to być koleżanka, która też się odchudza. Może też być trenerka indywidualna, która ułoży ćwiczenia i dietę. Mnie to pomaga. Aktualnie mam trenerkę, która mnie mocno mobilizuje. Słucham się jej, bo w końcu się zobowiązałam. Najtrudniej jest nie zjeść kolacji. Pozwoliła mi wesprzeć się suplementem Nopalinia Max, bo to jest w 100% naturalny suplement z dużą ilością błonnika, łodygą opuncji figowej, łuski nasion  babki jajowatej, nasiona babki płesznik i źdźbła młodego jęczmienia.

66

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Najlepsze rozwiazanie to wizyta u dietetyka. A kolejna sprawa to miec osobe przy sobie do motywacji zeby nawzajem sie nakrecac i cwiczyc i zdrowo jesc. Samemu ciezko znalesc w sobie taka sile i walczyc z kg. Moze na poczatek sprobuj sie skontaktowac z dobrym dietetykiem ktory Ciebie wyslucha i doradzi Ci diete typowo dla Ciebie ktora nie bedzie cierpieniem i meczarnia a przyjemnoscia.  Pani Beatka Śpiewak dietetyk z Łodzi (znajdzlekarza.pl) to swietny dietetyk i super czlowiek. Zadzwon zobaczysz ze Ci pomoze:)

67

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja z kolei zawiodłam się na wizycie u dietetyka.Może po prostu źle trafiłam.W moim przypadku znakomite efekty przyniosło stosowanie diety którą metoda prób i błędów ustaliłam sobie sama trochę ćwiczeń i dodatkowo jako wspomaganie tabletki Foreverslim.Udało mi się schudnąć i bardzo się z tego cieszę.

68

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Polecam Co zielone koktajle do owoców dodajesz zielone liście np. jarmuż, roszponka, sałata, i miksujesz

69

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Mogę się już pochwalić swoim ciałem, kuracja zakończona i wstrętne, znienawidzone kilogramy zniknęły. Fakt, potrzebowałam na to 3 miesięcy, lecz liczy się efekt końcowy. Jestem cała happy. I wszystko byłoby nierealne , gdybym przypadkiem na forum nie trafiła na Foreverslim.  17 kg tłuszczu zniknęło na zawsze ! możecie mi pogratulować

70

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Nie schudniesz skutecznie, jeśli będziesz zawalona toksynami. Warto wystartować z wiosennym detoksem w oparciu o dobry sprzęt. Dużo urządzeń najnowszej generacji znalazłam na stronie terapiasokami.pl Od wyciskarek po kiełkownice… Nie wyobrażam sobie bez nich nowoczesnego domu. Dodają do każdego urządzenia gratis diety. Chcecie wiedzieć więcej, to wejdźcie tu: terapiasokami.pl/diety-gratis

71

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

O ile tylko faktycznie się ruszacie, dbacie o dietę, to tabletki Foreverslim pomogą. Tylko nie myślcie sobie, że same tabletki wszystko zrobią za was.
Bez odpowiedniej ilości ruchu, zaangażowania w to co robicie, efektów nie będzie. Nie chodzi o same branie tabletek, a o szybkie zmiany.

72

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Tyle ile osób tyle sposobów na odchudzanie.Jedni chcą się odchudzać na samej diecie inny używają do tego tabletek na odchudzanie.Ja należę do tej drugiej grupy.Bo schudłam dzięki tabletką Foreverslim.I nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na te tabletki.Było warto bo bycie atrakcyjną kobietą jest bezcenne.

73

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ****** nie zaamierzam z niego rezygnować.

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Pierwszym etapem odchudzania powinno być wykonanie, w jednym z laboratoriów sieci Diagnostyka, badań laboratoryjnych. Podstawowe to ogólne krwi i moczu, lipidogram, badanie poziomu cukru, magnezu, wątroby i dróg żółciowych, hormonów, a także badania pod kątem nietolerancji pokarmowej. Rozszerzone z kolei dotyczyć mogą witaminy D3, homocysteiny, hemoglobiny glikowanej (pod kątem cukrzycy), poziomu elektrolitów, żelaza, wapnia i kwasu foliowego.

zyjzdrowo.diag.pl

75

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Moje zdanie jest takie że warto sięgnąć po Foreverslim.U mnie dieta,niewielka aktywność fizyczna i dwa razy dziennie Foreverslim i waga spada.Obecnie ważę 69 kg a zaczynałam z wagą 76kg i to w niecałe dwa miesiące

76

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Warto odchudzanie zacząć od wyboru ćwiczeń. Myślę, że bieganie będzie na początek dobrym pomysłem. Poczytaj sobie ten artykuł   fit. pl/news/fitness/jak-biegac-zeby-schudnac-5-rzeczy-ktore-wplywaja-na-utrate-wagi,3732,1,0.html   o tym jak zacząć, czego się wystrzegać i jakie są dobre praktyki przy pierwszych próbach podjęcia ćwiczeń. Taka wiedza w pigułce może Ci siębardzo przydać potem wink

77

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Bieganie nie jest dobrym poczatkiem cwiczen poniewaz bardzo obciaza stawy. Nalezy zaczac np od nordic woking,lekkich spacerów. Bieganie jest dla osob ktore sa juz wysportowane i przede wszystkim szczuple

78

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

na ten temat jest rowniez wiele artykulow w internecie

79

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Mnie do kupna i stosowania tabletek Foreverslim przekonała koleżanka.Długo jej nie widziałam i jak się spotkałyśmy to nie mogłam uwierzyć że można aż tyle schudnąć.Ale spróbowałam i teraz też mogę się pochwalić niezłym wynikiem jaki uzyskałam jest to 12 kg mniej.

80

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Koniecznie przekonaj się do suplu therm line fast , to suplement z firmy olimp . Stosowne naturalne składniki takie jak pieprz kajeński , zielona herbata etc . Szwagierka taką ma teraz figurę , ze sama jej zazdroszcze.

81

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja zdecydowanie polecam Foreverslim.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.

82

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja tam nie mam wiele do powiedzenia w temacie Foreverslimu oprócz tego że działają i to w dośc zdecydowany ale nie gwałtowny sposób.Dzięki nim schudłam i to się liczy najbardziej.

83

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Najlepiej wybrać się do dietetyka i rozpocząć ćwiczenia- ja dietetyka mogę polecić w Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie smile żadnych suplementów wspomagających odchudzanie broń Boże!!

84

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

przeciez jest wiele tutoriali na youtube. dieta i silownia - nie ma zmiluj, nie ma drogi na skroty. podpisuje sie pod osoba nade mna - zadnych suplementow...

85

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Vania napisał/a:

Najlepiej wybrać się do dietetyka i rozpocząć ćwiczenia- ja dietetyka mogę polecić w Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie smile żadnych suplementów wspomagających odchudzanie broń Boże!!

vania a mozesz cos jeszcze powiedziec o tym centrum zdrowej skory? jak wrazenia? akurat przechodzilam obok niego ostatnio bo czesto bywam w warszawie i widzialam ze tam tez maja pelno roznych innych uslug oprocz dietetyka.

86

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Dla mnie suplement diety okazał się najlepszym rozwiązaniem w walce z nadwagą .Wybrałam dla siebie Foreverslim.Uważam że lepszego wyboru nie mogłam dokonać.Pierwsze skutki odchudzania były widoczne po miesiącu brania tabletek.Bez problemu można kupić te tabletki na Allegro.

87

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Zanim zaczęłam zauważać efekty brania Foreverslimu musiałam zmienić swoje podejście do tego co jem i ile jem.Dopiero wtedy waga zaczęła spadać .Na dzień dzisiejszy ważę 7 kg mniej a do końca kuracji pozostał mi jeszcze miesiąc.

88

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Warto zacząć odchudzanie od postawienia sobie celu w jakim czasie i ile schudnąć, mi to pomogło w walce z kilogramami

89

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja też stosowąłąm foreverslim jeżeli chodzi o suplementy i odchudzanie i jestem jak najbardziej zadowolona z efektów. 14 kg mniej to jest uważam wynik godny uwagi

90

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

no te suple z olimpu są naprawdę ok, mój facet je brał jak się odchudzał, ja teraz też stosuję na cellulit therm line hydrofast, efekty są mega zadowalające, nie sądziłam że da się w ogóle zredukować tą przypadłość, a jednak działa i to bez wysiłku.

91

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

A ktoś słyszał o diecie opartej na własnym DNA? Podobno to najskuteczniejsza i najbardziej nie wymagająca wyrzeczeń dieta. Coraz głośniej się mówi o tej genodiecie a po celebrytach widać gołym okiem efekty. Widziałam że promocyjną cenę obecnie na nią mają w zdrowegeny.pl. A co wy sądzicie o takim rozwiązaniu ?

92

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja swoich 10 kg pozbyłam się z pomocą Foreverslimu w dwa miesiące.Kolejnego opakowania już nie potrzebowałam.Więc myślę że jest to indywidualna sprawa każdego człowieka ile czasu potrzebuje jego organizm na to aby pozbyć się niechcianych kilogramów.

93

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Jak dla mnie to foreverslim jest teraz najbardziej skutecznym środekiem wspomagającym odchudzane jaki legalnie można kupic w Polsce

94

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Według mnie tabletki Foreverslim to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała.Dzięki tym tabletką w końcu udało mi się pozbyć oponek które szpeciły mój wygląd.Polecam

95

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja jestem zdania że każdy kto boryka się z problemem nadwagi powinien wypróbować na sobie Foreverslimu.Bo jeżeli mi przy nadwadze w granicach 20 kg sie udało to dla osób które mają mniejszą nadwagę powinno się udać bez problemu.Wystarczy się zmobilizować .

96

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

hi there – yeah shipping would be 69.00 – no problem to ship – you should be able to add to cart and then proceed with check out and the shipping price should be added to the total autliatmcaoly – if you have problems give a call and we can do it over the phone

97

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

I can’t wait to read this book! My daughter is 15 months now and we’re getting to the point where both my husband and I need to work on “the big ey22#&!8es1; and she is in a CDC here, I love it! It’s quite possibly the best benefit of being a miltary family!

98

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

That really catperus the spirit of it. Thanks for posting.

99

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

A plnsgiealy rational answer. Good to hear from you.

100

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

A plnsgiealy rational answer. Good to hear from you.

101

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

You get a lot of respect from me for writing these helpful arielcts.

102

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

बहुत सुन्दर à¤17àि¤¤µ्यक&#238…;त&#236à;, शोà¤à¤¨ा जी का परिचय जानकार बेहद प्रसन्नता हुई, शुà¤à¤•ामनाएं!

103

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

·                                                         Rachael, I haven’t. I did go hear Ann Voskamp speak a few months ago though, and I came away refreshed with her perspective on gratitude. Happy wedding planning to yo18#&2u2;it’s almost impossible to take it all in, I think, but I’m hoping you come above ground more than I did. : )

104

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

At last! Something clear I can unntsreadd. Thanks!

105

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

You should have a look at Max Boot’s “The Savage Wars of Peace,” a great survey of the “little wars” America has fought (including Korea 1870!) and how we fought them. Elements of Petraeus’ strategy traces back to early Marine counterinsurgency techniques in Mexico and the Caribbean, Abrams’ strategy (applied too late) in Vietnam, and Tal Afar in Iraq in 2005. The frustrating thing is that we’ve always had people who’ve understood the multidimensional nature of couirernnsutgency, but the lessons have rarely sunk in with the Pentagon brass.

106

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Decydując się na tabletki odchudzające należy się dowiedzieć co mają w swoim składzie i czy przede wszystkim są zarejestrowane i legalnie sprzedawane.Kupując Foreverslim okazało się że niewiele jest w Polsce takich tabletek które są legalnie sprzedawane.Mi Foreverslim pomógł schudnąc oczywiście w połączeniu z dieta .I uważam że lepiej nie mogłam trafić.Schudłam dużo ale w sposób bezpieczny dla zdrowia.

107

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Odchudzanie warto zacząć od oczyszczania organizmu. Wiem o czym mówię, bo sama rozpoczynałam diety wielokrotnie i zawsze bez większego skutku. Dopiero ostatnio kiedy kupiłam sobie napój Detox Zero (na sześć dni, ale planuję powtórzyć kurację) poczułam się lepiej, lżej. Mam wrażenie, że z większą energią i łatwiej spadają mi kilogramy.

108

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Z produktów znanych w sieci najbardziej cenione jest Foreverslim, ja straciłam na tych tabletkach 14 kg. Pisze o nim wiele blogerek, jest dużo wypowiedzi na forach. Tak rzeczywiście można skutecznie schudnąć. Trzeba tylko porządnie się zaangażować.

109

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja dopiero niedawno zdecydowałam się na zakup Foreverslim.Z efektów jakie już uzyskałam jestem bardzo zadowolona.Z nadwagą walczyłam pięć lat z bardzo marnym skutkiem.Żałuję że tak późno znalazłam Foreverslim zaoszczędziła bym pieniądze i przede wszystkim czas.

110

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Wszyscy piszą o tabletkach ale powiem ci, że nigdy nie brałam żadnych a schudłam. Trzeba tylko chcieć i być konsekwentnym, a przy okazji mieć wsparcie rodziny. Mnie wspierała też moja dietetyk, pani Sylwia Sobczak-Piżuch, która układała dla mnie jadłospisy i motywowała do walki o piękną sylwetkę

111

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Jednak co do skutecznści, to uważam, że ForeverSlim jest pod tym względem jednym z lepszych środków wpomagających proces odchudzania na rynku

112

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Rzeczywiście mam po Foreverslimie duże zmiany, przede wszystkim pod względem ochoty na jedzenie. W zasadzie nigdy wcześniej aż tak szybko nie chudłam. U mnie ma to polegać na zmianie stylu życia. Nadwagę mam bardzo dużą, i wiem, że jeśli nie zmienię diametralnie stylu, to źle się to dla mnie skończy.

113

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja bym po pierwsze poszła się przebadać, czy wszystko ok z hormonami, tarczycą itd...
Druga rzecz to ułożenie diety np. pudełkowej i zaczęłabym uprawiać sport, w zależności od preferencji  co lubisz/lubiłaś robić: bieganie, pływanie, rower, fitness, ćwiczenia z Mel-B. Sama po sobie wiem, że najlepiej zrzuca się podczas biegania, ale z tym nie ma żartów lepiej zacząć z kim kto już to robi, zmotywuje i doradzi w kwestii techniki biegu, częstotliwości, dobóru ubrań, butów - to wszystko ma znaczenie dla komfortu biegania. Po trzecie uwierz, że można i że uda się! Walcz smile

114

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Bardzo dużo samozaparcia i dokładny plan oraz wsparcie kogoś bliskiego smile

115

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

U mnie dieta ale wspomagana Foreverslimem.Brałam go wcześniej potem miałam prawie miesiąc przerwy.Nie wyobrażam sobie odchudzania bez tych tabletek.

116

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Właśnie ciężko wybrać wśród takiej ilości tabletek, ale dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie w swoim przypadku postawiłam na Foreverslim, muszę przyznać że okazał się skuteczny.Ale jak widać nie tylko mi pomogły.

117

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Cześć. Dziewczyny co Wy z tymi tabletkami? To nie ma sensu. Jedyne co ma sens w walce z kilogramami to zdrowa dieta, najlepiej pod okiem profesjonalisty!!! Wiem co mówię, bo sama schudłam 28 kg dzięki dietetykowi pani Sylwii Sobczak-Piżuch. Polecam Wam gorąco, bo podaje w jadłospisie na prawdę smaczne i proste potrawy, dzięki niej poznałam tyle nowych smaków, że się w głowie nie mieści. Fajne jest też to, że na tej diecie czujesz się jakbyś na niej nie była, bo jest dużo zamienników słodyczy, które są poprostu pyszne!!! Z resztą zobaczcie sobie na jej stronie internetowej jakie ma fajne przepisy. Na prawde ekstra.

118

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

119

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Przy dużej nadwadze najlepiej skonsultować się ze specjalistami, bo zmiana nawyków samodzielnie może być bardzo trudna. Trener personalny na pewno ułoży taki plan treningowy który nie obciąży za bardzo stawów a pozwoli stopniowo schudnąć. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w urządzenie mierzace poziom tłuszczu w organizmie, np. taką wagę: kredos.pl/waga-medyczna/waga-medyczna-lazienkowa-seca-804-specyfikacja, bo na początku odchudzania zazwyczaj nie widać efektów zewnętrznych, przez co szybko się zniechęcamy, ale można zobaczyć efekty wewnętrzne co może dać nam dużo motywacji smile

120

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Dla mnie Foreverslim to suplement który bardzo wspomógł moje odchudzanie gdyby nie te tabletki i zmiana diety nadal męczyłabym się na dietach które nie przynosiły rezultatu.

121

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja swoje odchudzanie wspomagałam Foreverslimem.Przez dwa miesiące udało mi się schudnąć 10 kg.Teraz nadal nie jem kolacji i nadal korzystam z zajęć aerobiku.

122

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Podstawą diety odchudzającej jest wyeliminowanie słodyczy i mocno kalorycznego alkoholu (np.piwa). Aby wspomóc odchudzanie warto jest też ćwiczyć.

123

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Foreverslimuu.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.

124

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Kendra napisał/a:

Cześć. Dziewczyny co Wy z tymi tabletkami? To nie ma sensu. Jedyne co ma sens w walce z kilogramami to zdrowa dieta, najlepiej pod okiem profesjonalisty!!! Wiem co mówię, bo sama schudłam 28 kg dzięki dietetykowi pani Sylwii Sobczak-Piżuch. Polecam Wam gorąco, bo podaje w jadłospisie na prawdę smaczne i proste potrawy, dzięki niej poznałam tyle nowych smaków, że się w głowie nie mieści. Fajne jest też to, że na tej diecie czujesz się jakbyś na niej nie była, bo jest dużo zamienników słodyczy, które są poprostu pyszne!!! Z resztą zobaczcie sobie na jej stronie internetowej jakie ma fajne przepisy. Na prawde ekstra.


No to możemy sobie przybić piątkę:D
Ja też odchudzam się z panią Sylwią:) Tylko, że u mnie to nie tylko chodzi o odchudzenie, ale również o Hashimoto!!! Od pierwszego dnia diety, którą mi ułożyła pani Sylwia poczułam się jak nowo narodzona. Wszystkie dolegliwości minęły jak ręką odjął. Sama nie mogłam uwierzyć w efekty!! No i przede wszystkim nie jem samych jajek hehe, bo już ich miałam serdecznie dość. Nie wiedziałam co mogę jeść. Pani Sylwia pokazała mi, że mogę jeść na prawdę dużo, ważne tylko jak to przygotuję. Np. w moim menu znajdują się racuchy albo pyszna jaglanka:D Ostatnio robiłam np. tartę makową - niebo w gębie!!! Apeluję zatem do babek z Hashimoto, które myślą, że do końca życia muszą jeść jajka i gotowanego kurczaka z kaszą gryczaną - skontaktujcie się z panią dietetyk-firma nazywa się Be Light. Na prawdę szczerze polecam:) Jak się zdecydujecie to dajcie znać jakie osiągnęłyście efekty. Jestem bardzo ciekawa:) Pozdrawiam.

125

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja tez bardzo długo się zastanawiałam i dzisaj powiem otwarcie , ze nie mam czego żałować zakup Foreverslim był idelanym rozwiązaniem

126

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

A może jakieś sumplementy?

127

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Moja recepta na odchudzanie składa się z trzech rzecz.Diety ,ruchu i Foreverslimu.To połączenie pozwoliło mi pozbyć się 13 kg nadwagi i o dziwo nie było to ani męczące ani długotrwałe.I szczerzę muszę przyznać że sama jestem zdziwiona efektami bo aż na takie nie liczyłam.

128

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Chyba jedyne tabletki które w ogóle skutkują to Foreverslim.Przynajmniej w moim przypadku.W dwa miesiące udało mi się pozbyć przeszło 10 kg nadwagi.Bez problemu można je kupić na Allegro.

129

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja zastosowałam Foreverslim ijestem jak najbardziej zadowolona, Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi, gdzie wcześniej nie udawało mi się to przez prawie 4 lata

130

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement Slimunox. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.

131

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Żeby schudnąć potrzeba duuużo silnej woli!!

132

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja polecam wsyztskim zdrową dietę bez żadnych wydziwień. Ja schudlam na takiej już 17 kg i teraz już nie jest dla mnie żandym problemem, nawet od czasu do czasu pozwalam sobie na jakieś ciacho na imprezie i nadal chudnę. Nie ma co się katować jakimiś dietami w stylu Kwasniewksiego czy coś. Jeśli ktoś szukałby dietetyka to polecam panią SYlwię Sobczak-Piżuch z Be Light. Nigdy jej niezapomnę tego jak wyciągnęła mnie z nadwagi. Przepisy ma bardzo smaczne,a  jadłospisy przejrzyste. Współpraca z nią jest przyjemnością, także zachęcam każdego do skorzystania.

133

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Myślę,że nie masz az tak dużej nadwagi. A sprawdzona dieta- u każdego sprawdza się coś innego... Możesz testować różne diety metodą prób i błędów albo pójść do dietetyka, który ułoży ci odpowiedni jadłospis. Ja bym jeszcze doradziła ci jakiś suplement na odchudzanie. Ostatnio sama zażywam Amlan forte- z wyciągiem z agrestu indyjskiego- po którym czuję sie lepiej i szybciej gubię nadprogramowe kilogramy. Mam nadzieje, że i tobie się uda!

134 Ostatnio edytowany przez Sebik871 (2017-02-05 20:38:47)

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

najlepiej do dietetyka on poradzi
__
that side

135

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja dla osób kompletnie nie mających pomysłu i pojęcia jak ugryźć problem diety poleciłabym dietetyka, który pokaże, nakieruje nas na to co powinniśmy jeść. Piszę o tym, ponieważ mi właśnie pomogła dietetyczka i teraz nie mam takich problemów. Zachęcam do skorzystania z usług pani Sylwii Sobczak-Piżuch z Be Light, dieta jest online także super, no i ceny w porównaniu do innych bardzo przystępne. Gorąco polecam, bo pomogła mi pozbyc sie refluksu.

136 Ostatnio edytowany przez Frunia (2017-02-07 13:25:49)

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Sam suplement nic nie pomoże - on tylko wspomaga proces odchudzania i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej podczas treningów. Ja sama stosuję Therm Line Fast ale do tego ćwiczę i zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Na start najlepiej nie podejmować od razu drastycznych kroków. Wszystko wprowadzaj powoli aż organizm przyzwyczai sie do zmian - zmniejsz porcje jedzenie, postaraj się zmienić niektóre produkty w swojej diecie na zdrowsze. Jak już wyrobisz nawyki żywieniowe oraz wprowadzisz regularne treningi wybierz odpowiedni dla siebie suplement - http://therm-line.com/24,13/produkty/ .

137

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Więc krótko. Stosowąłam Foreverslim 3 miesiące, w tym czasie schudłam prawie 15 kg. Z tego wrócił do mnie kilogram (konkretnie 700 gram). Po tym drobnym incydencie waga się zatrzymała i stoi do dzisiaj. I to moim zdaniem wszystko

138

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Nie zapominajcie o aspekcie zdrowotnym, przy odchudzaniu łatwo nabawić się anemii. Polecam dopełnienie diety suplementami np. Slim Formuła na stronie suplemenciki.pl

139

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

140

Odp: Jak zacząć odchudzanie, porada?

Ja też stosowałam jeżeli chodzi o odchudzanie foreverslim. Jak dla mnie to nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o skuteczne pozbycie się wagi bez ryzykowania zdrowia, bo foreverslim nie zawiera dnp i jest oparty na naturalnych składnikach...