1 2012-11-04 18:38:28

Temat: Bronchowaxom - opinie

Moja córka ma 4 lata i często choruje na zapalenie gardła oraz anginę. Co miesiac w zezonie zimowym była chora a leczenie trwa ok 3 tygodni a czasem 1 m-c. Ciągle ma antybiotyki. Ostatnio zwróciłam jej uwage, ze nie tedy chyba droga i po konsultacji laryngologicznej (wszystko ok) zapisała jej lek uodparniajacy broncho-waxom. Czy macie jakies doswiadczenia z tym lekiem? Czy on pomaga, macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

2 2012-11-04 19:29:42

Odp: Bronchowaxom - opinie

Witaj. Moja córka korzysta z tej szczepionki od 4 lat na wiosne i zime bardzo jej pomogło ale najlepszy skutek jesli podałam jej ok 6 rano z soczkiem zeby nic przed nie jadła i 1 godz po . Rezultat taki ze jak odwiedzałam lekarza 2 razy a nawet 3 w miesiącu to po dwóch dawkach jadła lody i kąpała sie w basenie. Na serio warto podawac ale na czczo wtedy najlepiej działa. W tym roku podałam jej tylko na wiosne i odpukac gardła nie ma .

3 2012-11-04 21:11:18

Odp: Bronchowaxom - opinie

Ja brałam broncho-vaxom jako dzieciak, miałam może ze 4-5 lat i chorowałam non stop, 16-20 antybiotyków rocznie. 
Potem trafiłam do bardzo dobrej pani laryngolog, która zaleciła właśnie kurację tym lekiem, wtedy nie był jeszcze niedostępny w Polsce, rodzice sprowadzali go z Węgier dla mnie. Problemy zdrowotne - zniknęły jak ręką odjął i całą szkołę podstawową i połowę liceum nie chorowałam prawie wcale. Polecam jak najbardziej ten lek.

4 2012-11-04 21:40:31

Odp: Bronchowaxom - opinie

Moje dziecko, jakoś w pażdzierniku skończyło brać B-V, praktycznie co miesiąc choruje, zawsze zaczynaliśmy syropkami na kaszelek kończyło sie niestety antybiotykiem. Od początku tego tygodnia znowu nosem ciagnie ale dziś, ze względu na jego powrót do przedszkola w poniedziałek, idę z nim do lekarza. Niech zobaczy, niech posłucha. Za tydzień jedziemy do sanatorium.
U nas nie bardzo widać efekty tego leku, niestety.

5 2012-11-04 21:44:52

Odp: Bronchowaxom - opinie

My od jutra zaczynamy drugą serię tego leku. Przy pierwszej nie było niespodzianek, teraz mam obawy bo mały jest w trakcie infekcji a najbardziej martwi mnie jego suchy duszący kaszel. Oby nie było pogorszenia.
No ale muszę zaryzykować. Mam nadzieję, że damy radę. Po pierwszej serii pierwszą od dawien dawna infekcję pokonał bez antybiotyku, teraz mamy drugą i walczymy- dziś już nie ma gorączki, więc wierzę, że idzie ku lepszemu.

6 2012-11-04 21:47:37

Odp: Bronchowaxom - opinie

Jakies 7 lat temu chorowałam na angine przez około 4 miesiące. Każdy antybiotyk nie wyleczył mnie dokońca. Laryngolog zalecił mi wziąć BV po skończeniu antybiotyku. Wzięłam oczywiście całą serie. BV pomógł mi pozbyć się anginy na dłuugi okres ponieważ aż do tego roku. Jakoś wiosne zachorowałam na angine, dostałam antybiotyk który mnie podleczył ale angina dalej była, dostałam drugi antybiotyk, wtedy poprosiłam o BV i mam spokój znowu smile