1

Temat: Olejek nawilżający z amarantusa

Dostałam jakiś czas temu od siostry olejek z amarantusa. Nie wiem nawet jak wygląda ta roślina, ale olejek jest swietny. Sprawiła mi go, bo już od dłuższego czasu mam problem z pękającymi piętami i oprócz tego często mam suche dłonie, na których łuszczy mi sie skóra. Jak już przychodzi jesień i zima, to nie umiem tego zwalczyć. Powiem Wam, że najpierw byłam sceptyczna, bo "co mi pomoże olejek". Ale okazało się, że faktycznie działa cuda. Smarowałam nim pięty i dłonie i raz dwa wszystko zniknęło. Bardzo dobrze i szybko nawilża, a także regeneruje skóre. Wyczytałam w necie, że działa też dobrze na zmarszczki, wiec od czasu do czasu smaruję sobie jego niewielką iloscią także twarz. Z efektów jest bardzo zadowolona. Czy któraś z Was miała okazję wypróbować ten olejek? Czy także jestescie zadowolone z efektów?

2

Odp: Olejek nawilżający z amarantusa

Zainteresowałaś mnie tym, że olejek z amarantusa działa na pękające pięty. Od dawna mam ten problem i żadne kremu, preparaty i regularne złuszczanie nie przynosza efektów. Jak dużą ilość olejka używasz?

3

Odp: Olejek nawilżający z amarantusa

Gdzie można kupić taki olejek z amarantusa? Nie słyszałam nigdy o Jego niesamowitych właściwościach ale spróbuję i może uratuje to moje stopy tongue smile