1

Temat: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie na temat 3 minutowego odchudzania, gdzieś ostatnio o tym czytałam. Chciałabym schudnąć, ale kolejne moje diety nie dają żadnych efektów, mam też kiepską wolę co do ćwiczeń bo ćwiczę intensywnie kilka dni, a potem przestaje mnie to cieszyć i zwalniam tempo. Czy to 3 minutowe odchudzanie to jakaś bujda czy faktycznie można tym sposobem coś zdziałać? Jak myślicie? Próbował ktoś?

2

Odp: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

Ja mam ich system i ćwiczyłam na nim przez 9 dni - schudłam 3kg i przestałam bo więcej nie potrzebuję i osiągnęłam swój cel. Moja najlepsza przyjaciółka też sobie chwaliła. Raczej ćwiczenie z 3 minutowym odchudzaniem Ci się nie znudzi bo nie musisz długo ćwiczyć, tylko te 3 minuty dziennie. Ja osobiście nie cierpię ćwiczyć ale się zmusiłam - dobre chociaż to że możesz sobie sama ćwiczenia wybrać - ja jeździłam na rowerze

3

Odp: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

Hej, zamiast szukać cudownych diet i środków to lepiej zastosować zasadę, która na 100% przyniesie oczekiwany skutek: mniej jeść i więcej sie ruszać, nic więcej nie potrzeba! To trzy minutowe odchudzanie to kolejny pic na wodę i fotomontaż, nie wierzcie w te brednie, bo żeby kupić i się dowiedzieć o co chodzi, trzeba słono zapłacić. Nie dajcie się naciągaczom, lepiej samemu i z głową się odchudzić, nie płacąc. Pozdrawiam.

4

Odp: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

nie dajcie się nabrać na zakup tej diety! Nie warto! Ta kobieta to oszustka. Na stronie ma napisane,że zwraca pieniądze jeśli nie jesteś zadowolona z diety. I na obietnicy się kończy. jak zakupisz dietę, wpłacisz pieniądze, to nikt się już do Was nie odezwie. Totalna olewka, nie wspominając o jakimkolwiek zwrocie kasy. Ja ćwiczyłam 2 tygodniei nie schudłam nawet 0,5 kg, zaznaczam,że nie jestem grubasem i obżarciuchem ważę 58kg przy 162cm wzrostu. Pozdrawiam i przestrzegam, nie dawajcie zarabiać oszustom

5

Odp: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

Ja stosowałam to odchudzanie i w ciagu miesiąca ubyło minus 6 kg. To polega na podkręceniu metabolizmu, ale oczywiście bez diety nic nie zdziałacie, a do diety możecie dołożyć właśnie te ćwiczenia. Dodam że jestem trenerką fitnessu i działa to tak samo jak jazda na rowerze - 3 minuty pedałujesz najszybciej jak możesz, a potem rower sam jedzie. Tak samo z naszym organizmem.. dajesz mu kopa, a on potem jednostajnie spala tłuszcz.

6

Odp: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

Poświęcaj sobie jak najwięcej czasu, a nie 3 minuty.. Tak jak Jolka napisała, bez diety nie da się nic zdziałać. Dieta + wysiłek fizyczny = sukces!
Dieta powinna być bogata w owoce, warzywa i substancje odżywcze. Dodatkowo można stosować suplementy odpowiedzialne za efektywne spalanie tkanki tłuszczowej, które są teraz bardzo popularne i skuteczne.
jagody-acai.org/cialo.html

7

Odp: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

Wypróbujcie - ezielonakawa.pl Pierwszy naturalny produkt, jaki znalazłam, który faktycznie dawał zadowalające efekty.
Straciłam 13 kg, bez łykania chemii, naturalnie, i trwale. Zresztą - przy tych produktach chudnięcie jest gwarantowane, ale zakładając działanie zgodnie z zasadami.

8

Odp: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

Pokazywałam już ranking - porownaj-tabletki.pl Lista produktów, które posiadają odpowiednią jakość jest bardzo krótka.
Tutaj pokazuję z czego możecie korzystać, aby był efekt, zakładając utrzymanie trzymiesięcznej kuracji.
Generalnie to działa, problem tkwi w tym, że kobietom brakuje systematyczności sad

9

Odp: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

Odchudzanie w 3 minuty nie jest możliwe. To jest proces, który na dodatek musi trwać, jeśli nie chcemy negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Z jednej strony można zdecydować się na diety, jak dieta niskokaloryczna. Ewentualnie ćwiczenia, do których można dołożyć suplementację weight-loss.pl, żeby zwiększyć ilość spalanego tłuszczu. Jednak takie kuracje trwają miesiąc, dwa, czasem więcej.

10

Odp: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

Hej - odchudza się przede wszystkim w kuchni - prawidłowa dieta to podstawa - nie ma diety cud - 3 minutowa dieta brzmi właśnie jak dieta cud. Ogólnie. Żeby się odchudzić musisz podkręcić swój metabolizm - a to trwa. Poza tym tłuszcz spala sie przy ćwiczeniach aerobowych, bieganie , rowerek, eliptyk itd, Próbowałam chyba ze 3 lata zrzucić wagę bez skutecznie - nie trzymałam się tych zasad, W koncu ruszyłam tyłek ćwiczyć i do kuchni prawidłowo gotować i się odżywiać tak jak powinnam. Moim zdaniem ciężka praca przynosi najlepsze efekty i nie ma żadnej diety cud.Zrzuciłam ok 15 kg przez rok; Trzymam dobrą wagę i linie już 5 lat; Najpierw zaczęłam biegać pozniej coraz bardziej i bardziej polecam jednak ćwiczenia metodą interwałową; Np biegniesz chwile normalnie a poźniej przyspieszasz i tak w kolko. Albo jeździsz na rowerze stacjonarnym. Polecił mi to kuzyn. Później znalazłam takie coś fitinterval. com Muzyka która motywuje i gotowy plan treningowy - to naprawde zadziałało - chyba właśnie dlatego ze podkręciło metabolizm na maxa. Na początku było ciężko ale później nabrałam kondycji. powodzenia;

11

Odp: Odchudzanie e 3 minuty? możliwe?

Hehe... w 3 minuty to możecie ewentualnie pączka zjeść ;-)
Moja kuracja odchudzająca trwała w sumie 3 miesiące. Brałam foreverslim, nie jadłam kolacji, zmieniałam dietę, chodziłam na długie spacery.
I tyle. Przez całe trzy miesiące straciłam w sumie 14 kg, czyli dokładnie tyle, ile miałam nadwagi. Co tutaj dużo ukrywać - to dopiero po schudnięciu wróciłam do normalnego życia.
Wcześniej o normalnym życiu nie było jakiejkolwiek mowy ;/