1

Temat: Ból, pieczenie przy współżyciu

Witam serdecznie.
Piszę post na tym forum, ponieważ liczę, że ktoś życzliwy pomoże mi w rozwiązaniu problemu który przedstawię szczegółowo poniżej. Jestem zdesperowana i załamana brakiem znalezienia rozwiązania problemu z jakim się zmagam, proszę o pomoc.

Jestem kobietą, mam 21 lat. Zmagam się z tym problemem od 3 lat, kiedy to zaczełam współżyć z pierwszym, stałym partnerem, moim chłopakiem. Nigdy nie było żadnego innego, żeby była jasność. Otóż przy każdej próbie współżycia przez te kilka lat, odczuwam ból, jest to takie mocne pieczenie przy wejściu do pochwy. Zresztą taki sam ból występuje zarówno przy wkładaniu penisa, palca, tamponu, wibratora, dosłownie wszystkiego nawet globulek. Byłam już u kilku ginekologów którzy przepisywali mi globulki dopochwowe (ginalgyn, albothyl, clotrimazolum, lactovaginal) jednak nie przyniosły one żadnej poprawy. Problem był i jest nadal, nie ustąpił ani na chwilę. Mój lekarz ginekolog jest bezradny, twierdzi że wszystko jest w porządku. To dlaczego ból jest i niszczy moje życie seksualne? Dodam że jestem rozluźniona, nie mam problemu z suchością pochwy. Proszę o pomoc osoby, które doświadczyły czegoś podobnego. Pozdrawiam, Aneta

2

Odp: Ból, pieczenie przy współżyciu

witaj,
udaj się do dobrego lekarza ginekologa, to w pierwszej kolejności, następnie on powinien zrobić Ci badania pod kątem obecności grzybów i bakterii w pochwie,wtedy dopiero jak masz wyniki można dopasować dobre leczenie, a nie leczenie w ciemno, bo to jak widzisz nie pomogło. głowa do góry:)

3

Odp: Ból, pieczenie przy współżyciu

Hej,
Je też mam ten problem tylko spowodowany braniem tabletek antykoncepcyjnych. Pani ginekolog nie stwierdziła żadnych niepokojących zmian. Przepisała mi kwas mlekowy do stosowania co 3 dni i powiedziała że na rynku jest ogromny wybór nawilżaczy i mam w czym wybierać wink I tak jak pisze New member najpierw należny wykonać badania a potem przepisywać leki - wieku lekarzy pomija ta pierwszą czynność.

4

Odp: Ból, pieczenie przy współżyciu

czy coś ci pomogła ta porada lekarska o której mówiłaś? Ja nie używam tabletek antykoncepcyjnych. Żele które stosowałam Feminum oraz Durex również nie zdały u mnie egzaminu sad